28. 6. 2020 Kdo zabil doktorku Horákovou?

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Čaputová vyznamenala Miladu Horákovou - Novinky.cz

70. let

Ano, uplynulo 70. let od justiční vraždy doktorky Milady Horákové, Záviše Kalandry, Oldřicha Pecla a Jana Bouchala.

Nejen v Praze byly promítány portréty doktorky Horákové, v metru byly pouštěny záznamy z procesu s nimi, rozsudky smrti, i na budovu, kde sídlí KSČ(M), byl portrét promítnut.

Mnozí z nás ten „měkčí“ typ stalinistů zažilo na vlastní kůži, jak se říká. Již moc nedocházelo k justičním vraždám, ale docházelo k výslechům u STB, pořád stejně brutálním, pokud jste nepatřili mezi VIP tzv. disidentů, pořád vás zavírali do kriminálů a používali mučírny. Ale naprostá většina národa se tomu již poddala a mlčela, nezajímalo ji to. A jak k tomu všemu vůbec došlo, mnozí se ptají, kdo je konkrétně vinen za tyto zrůdnosti nejen komunistů, ale i lidovců a socialistů, kteří po celou tu dobu tyto zrůdnosti schvalovali svým souhlasem s jednáním Národní fronty.

Dnes jsme terčem kampaně, že za ty zločiny mohou komunisté. Opravdu? Dnes, stejně jako tehdy, nám bylo říkáno, že chtějí svobodu a mír. Poslechněte si argumenty dnešních velkých zastánců EU. Neopakuje se historie? Tehdy bylo čerstvě po válce, v roce 1946 v zemích „koruny České“ vyhráli komunisté, na Slovensku nikoliv, tam s dvojnásobným počtem proti Komunistické straně Slovenska, zvítězila Demokratická strana. Tady je potřeba upozornit, že ve volbách před 2. světovou válkou v roce 1935 v zemích „koruny České“ vyhrála Sudetoněmecká strana (v zemích Moravskoslezských byla až druhá), na Slovensku opět nikoliv, Národní obec fašistická získala cca 2%! Bude to kruté, tak to raději dál nečtěte!

Jenže, volby byly i v roce 1948, v květnu, na to se hodně zapomíná, a zde již drtivou většinou získaly strany Národní fronty – KSČ, Lidovci a Socialisté. Více jak 80% zisku. Přitom bylo možné jít nevolit, nebo odevzdat bílý lístek, účast byla 92,8%, zisk NF byl 86,6%. To ještě u nás nebyla totalita v plném proudu, jak se někteří snaží vyvolat dojem o totalitě. To ještě pozvolně nastupovala. Přesto přišlo volit cca 93% občanů a naprostá většina nevyužila možnosti vhodit „bílý lístek“, nebo nevolit a dát tak najevo, že žádnou totalitu si tu nepřejí, společně s budoucími politickými procesy, protože o nich naši předci věděli, psal o nich již Záviš Kalandra, který je jednou ze 4 obětí právě toho včerejšího výročí. Přiznávám se, že jsem zavraždil Přemysla Otakara II., psal již ve 30. letech o bolševických politických procesech, mučení, justičních vraždách za Stalina v SSSR. Proto byl také, tento novinář, z KSČ vyloučen.

Dejte si tato fakta sami do souvislostí. Vaši předci věděli, co se děje v SSSR, sami, dobrovolně a rádi tyto zrůdy volili a zvolili. Kdo je tedy tím viníkem? No, v té době cca 80% vašich předků, následujících další vaše předky, leckdy i vás samotných, až na 99,4% posledních voličů těchto zrůd. Kdo je tedy vinen? Naši předci. A to volili, stejně jako dnes se po tom volá – svobodu, demokracii, mír. Ano, politika je obchod s lidskou hloupostí. Ano, viníci jsou skutečně vaši předci. Viníci jsou oni, ne pouze komunisté.

A jakou zpětnou vazbu si z toho lidé vzali, dnes již tedy vy, mnozí naši spoluobčané? Žádnou, opět slepě papouškují nesmysly o míru, svobodě, demokracii, opět slepě naslouchají, bez vlastního přemýšlení, gaunerům a lumpům, kteří před pár lety dávali třeba na autobusy, tramvaje, polepy – Pusťte nás na ně – kde byli vyobrazeni politici, jako ve vězení, místo toho, aby přemýšleli, jak je vůbec možné, že se politická strana hodlá angažovat v takovýchto monstrprocesech, které si dnes připomínáme, a nenechají pracovat orgány činné v trestním řízení, bez politického zadání, jako tomu bylo dříve u komunistů? A tyto neznačkové komunisty tu volilo přes 10% lidí, dnes dokonce vládnou v Praze. Vy si opravdu nevšímáte toho, co vám sdělují? Nebo tu opravdu zase chcete „politické procesy“?

Adorujete bývalé komunisty, masové vrahy, kteří svým vstupem do zločinecké organizace chtěli dosáhnout jenom brebend? Jako je Zeman, Babiš, ale na druhé straně i Rychetský, Svěrák, Pithart, gen. Pavel? Jo oni chtěli jenom pracovat? A to snad nestraníci nechtěli, jenom pracovat v oboru? On jim někdo bránil v práci v oboru? No, s tímto by nikdy neskončila 2. světová válka, kdyby každý kolaboroval s Nacisty, protože chtěl „jenom“ pracovat v oboru, nemyslíte? Dokud budete adorovat komunisty, byť bývalé, nikdy se nic v této zemi pozitivního nestane, ale nadále bude pokračovat komunistická snaha bývalých totalitářů si zde dělat, co chtějí.

Soudce a prezident Hácha: Vypětí profese si kompenzoval uměním a ...

V souvislosti s tímto výročím tu máme ještě jedno výročí. Před 75 lety zemřel státní prezident doktor Emil Hácha. Prezident, který obětoval vše pro naši vlast a náš lid. Svým jednáním zachránil tisíce životů, především studentů, zatčených v roce 1939 a odbojářů. Prezident, který si zaslouží největší úctu, kterou skoro nikdo neprojevuje. Je to hanba našeho národa, že nadále pokračuje v komunistických lžích o této významné osobnosti našich dějin.

Michal Kučera on Twitter: "Tenhle obrázek by měl viset v každé ...

Kdo volí SPD, ANO, Trikolóru apod., je vůl

Nejen to, čtu, že to jsou pitomci, nevzdělaní hlupáci, vesničtí vidláci, staří komunisté a podobné nálepky. Nejhezčí je ta lež, že ANO vyhrálo u blbců a ještě starých lidí. ANO vyhrálo volby ve všech věkových kategoriích nad 29 let (no jo, třicátník je důchodce, že?), v kategoriích do 29 let bylo druhé, s malým odstupem.

Já vás varoval, že to nemáte dále číst, že to bude rána. 🙂

Tak už těm, co šíří tyto lži, zůstávají snad jenom ti údajně nevzdělaní, že? Víte o tom, že ANO volilo v procentuálním zastoupení daleko více vysokoškolsky vzdělaných lidí, než třeba ODS? Asi o 8% více VŠ vzdělaných. Tak co s tím nyní uděláme?

Tak alespoň, že ti Češi jsou odpovědnější. Ale, tady jsou fakta také trochu odlišná.

Právě výše zmíněné volby to dokáží velmi jasně popsat. Kdo a kde tehdy dostal nejvíce hlasů?

1935

Čechy – Sudetoněmecká strana, Morava – Československá strana Lidová, Slovensko – Autonomistický blok. Pouze Češi volili v největším procentu nacisty.

1946

Čechy – KSČ – 43,3%, Morava – KSČ – 34,5%, Slovensko – Demokratická strana – 61,4%

Takže o těch Češích, jak jsou prý údajně chytřejší, to asi také moc neplatí, že? Ale možná ta historická exkurze lépe vysvětluje odlišný způsob hlasování třeba na funkci prezidenta, nemyslíte?

Proč to píšu? Aby si ti, co napadají naše občany pro jinou volbu, uvědomili, že šířením těch lží je zbytečně napadají, mnozí si to, co zde píšu, zjistili sami a sami se musí těm hloupostem smát. Ale co více, poté jdou a „na truc“ hodí hlas třeba i agentovi STB Burešovi. A to snad nikdo nechce, nemyslíte? Bureše porazíte programem, ne urážkami spoluobčanů.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.