28. 3. 2021 Stanné právo pokračuje

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Moderní-Dějiny.cz | Výjimečný stav po nástupu Reinharda Heydricha do vedení  Protektorátu (28. 9. 1941)

Stanné právo pokračuje

Vláda prosadila prodloužení stanného práva, tedy nouzového stavu, kdy podporu, pro změnu, ji dali poslanci KSČ (byť si říkají KSČM). Totalitáři podpořili totalitu. Minule to byla totalitní opozice, co se zřekla svých voličů a podpořila tento totalitní nástroj moci, nyní komunisté. V záloze měl diktátor ještě neokomunisty Piráty a STAN, kteří mu byli připraveni další prodloužení stanného práva odhlasovat. Stále a pořád, jediní konzistentní, jsou poslanci SPD a dva bývalí nezařazení poslanci od nich.

Základní lidská práva v naší zemi jsou prakticky bez přerušení, pošlapávána více než rok. A to kvůli čemu?

Kvůli neschopnosti vlády zajistit změnu běžných lůžek na lůžka JIP a ARO, kvůli neschopnosti vlády zajistit rychlou rekvalifikaci zdravotních sester z dětských oddělení, neurologických, ORL oddělení apod. na kvalifikované ARO a JIP sestry.

Zde si jistě povšimnete, že nic z toho, co vláda sama přiznává, NENÍ O NAŠEM ZDRAVÍ!

A protože to není o zdraví, tak je stanné právo nezákonné, kupodivu o tom zatím žádný soud nerozhodl, natož, aby zasáhl ten nejmocnější – ústavní, který má údajně hájit právě naše ústavní práva. Ona totiž neschopnost vlády není důvodem k vyhlášení nouzového stavu, tedy stanného práva, jak jistě sami dobře víte, nebo se můžete dočíst právě v Ústavě.

Ale co více, diktátor si dovolil nařídit předávání citlivých zdravotních informací o občanech této země od hygienických stanic do rukou Gestapa, tedy Policie. Toto osobně nařídil Hamáček. A to kvůli prošetřování, zda lidé, kteří mají být v karanténě, tuto skutečně dodržují. Takže nám diktátor zavedl nové pravidlo – PRESUMPCI VINY. Ještě nedávno jsme v Ústavě měli presumpci neviny. Dnes na vás Gestapo bude pohlížet, jako na vinného, protože má povinnost stíhat trestné činy, v tomto případě ovšem neexistuje, aby čínská chřipka mohla být považována, z hlediska zákona, jako nakažlivá nemoc, tedy jako úmyslné šíření například HIV, žloutenky apod., protože ani v minulosti nebylo trestáno šíření běžné sezónní chřipky. Na obě nemoci se umírá!

Opět, nikdo z politiků ani nepípl. Nakonec to zatím řeší Úřad na ochranu osobních údajů, jak myslíte, že to, v této totalitě, dopadne? Opět to neřeší Ústavní soud, přestože se opět jedná o zrušení ústavních práv občanů!

Asi bychom si měli „nalít čistého vína“ a ptát se, na co vlastně ten Ústavní soud máme, pokud nejedná v zájmu ústavních práv občanů a samotné Ústavy a to z moci úřední. Možná vás napadne, že je naprosto k ničemu. A na tom se asi hodně našich čtenářů shodne.

Na propagaci #EET Babiš vyhradil 130 milionů Kč. Už začal, ale naivně a  směšně - Podnikatel.cz

Slibujeme, co jsme slíbili a odvoláváme, co jsme odvolali

Asi takto by se dal shrnout výkřik diktátora, který před hlasováním o stanném právu v ČR vykřikoval, že když ho komunisté (rozumějte všechny parlamentní strany vyjma SPD) podpoří, tak už opravdu to, co slíbí, dodrží. Je naprosto jedno, jestli něco dodrží, nebo ne, pokud jsou neustále porušována naše základní lidská práva. Bez ohledu na pohled obou stran covid šílenství, je nesporné, že pouze jedna strana vidí rozpor v tom, zda má vláda právo, za této situace, která trvá rok, vůbec jakkoliv omezovat lidská práva a zda je má vůbec právo omezovat, v jakékoliv situaci. Jde o právo shromažďovací, na svobodu slova, svobodu projevu, svobodu pohybu, právo vlastnit, zda má právo likvidovat jakoukoliv skupinu občanů v této zemi, kvůli vlastní neschopnosti řešit zcela banální nemoc. Ne, nemá. A toto by měli přiznat i příznivci současného diktátora a jeho postupů. Protože pokud by měl mít, tak při případné určité mutaci sezónní chřipky, by takto mohl omezovat naše lidská práva neustále. A to by si měl každý uvědomit, že to jsou i jeho práva. To, zda je využívá, či nikoliv, je právě projevem jeho možné osobní svobody, kdo jde demonstrovat, byť za věci, které neuznáváme, nemáme právo žádat, aby demonstrovat nemohl, protože poté by se mohlo stát, že když půjdete demonstrovat vy, protože uznáváte jiné věci, které jsou součástí demonstrací, byste o toto právo mohli také přijít, kvůli chřipečce. To samé se týká práva vlastnit, pokud někdo má mít, podle některých, právo likvidovat vlastnictví jedněch, poté má právo jej likvidovat i u druhých, kteří s tou první likvidací souhlasí. Dnes se to dotýká jedněch, zítra může druhých.

Brexit přivedl loni do Nizozemska rekordní počet firem | FXstreet.cz

Černé scénáře Brexitu se nenaplnily

Mnozí EU fanatici předvídali neuvěřitelné černé scénáře po Brexitu. Mnozí si pamatujeme, jak měla Velká Británie jít do bankrotu, jak se měla propadnout jejich měna, jak tam měla několikanásobně vzrůst nezaměstnanost, jak se Skotsko mělo chtít osamostatnit, pomalu občanskou válku předvídali. Nic z toho se ovšem nenaplnilo, dalo by se dokonce napsat, že Velká Británie ustála totalitní praktiky EU velmi dobře, samotný Brexit se téměř nepodepsal na ekonomice Velké Británie, ani na měně, tedy pokud nepočítáme její postupné posilování, ani na jiných výsledcích. Naposledy i Skotové odmítají samostatnost, v naprosté většině, leda by tím získali okamžité členství v EU. Vypadá to, že Velká Británie se velmi rychle dostane do původních ekonomických čísel, jako v minulosti, a to právě díky své samostatnosti a vystoupení z EU.

Skotové jsou evidentně spokojeni ve spolku Spojeného království, jenom pořád mají nějakou utkvělou představu o tom, že by jim v EU mohlo být lépe. Takto to vykládají mnozí komentátoři. To ovšem není pravdou. Získáním „nezávislosti“ na Spojeném království a vstupem do EU by Skotko mohlo získat obojí výhody, jak de facto partnerské ze Spojeného království, tak eurounijní. Před ekonomickou migrací by je chránilo právě Spojené království, tudy by migranti museli projít, ale Skotsko by mohlo získat bezcelní zónu zemí EU. Tedy se domnívají, že by to tak mohlo být. Otázkou je, zda by tomu tak skutečně bylo, protože se domnívám, že by Spojené království tuto jejich domněnku velmi rychle zhatilo, svým postojem ke Skotsku, jako takovému. Skotové mi připadají, jako Češi. Neustále by chtěli svobodu, když by ji získali, opět strčí hlavu do „chomoutu“ nějakého vládce, nebo dokonce diktátora z EU, protože více než svoboda je pro ně důležitější ekonomika, kdyby existoval Sovětský svaz, vlezou do RVHP, jen by získali „svobodu“. Svobodou se ohání, jako Češi. I Euroodpůrci, tedy mnozí, by chtěli ihned být ve spolku s Visegrádskými zeměmi, nebo rovnou vlézt do oprátky Rusům, či Číňanům. Vlastně je ta svoboda vůbec nezajímá. Tak snad si občané Skotska uvědomí, pokud již volají po svobodě, co vlastně ta svoboda skutečně je.

Výzva European Green Deal 2020 | BIC Plzeň s.r.o.

Green Deal

Určitě se sami ptáte, proč se státy EU rozhodly zničit svoji ekonomiku? Vůbec nic nemáme proti ekologii, ba naopak, ale všichni dnes vidíme, že stačí ekonomiky světa vypnout ze 30% a příroda se postupně vrací do „normálu“. Letos byla zima plná sněhu, loni byl po dlouhé době opět hmyz na oknech a zrcátkách automobilů, docela se rozpršelo, tedy se snižuje ten vodní handicap, co byl. Ale ano, je vidět, že se skutečně podílíme na určité míře destrukce ovzduší a tím i na míře destrukce přírody. Musíme se ovšem také ptát, zda tomu tak nebylo vždy, zda by skutečně nebylo vhodnější, než zase zakazovat, diktovat, nařizovat, likvidovat, prostě postupně přecházet, s většinovým souhlasem, k ekologičtějším variantám vytváření energií, snižování spotřeby obyvatel, snižování ekologických zátěží, bez totality?

Elektromobilita není budoucnost, ekonomiky EU, resp. Průmysl, je závislý na automobilovém průmyslu. Elektromobilita je špatná cesta, to ví všichni, protože navíc vyžaduje větší míru ekologické zátěže, než je třeba hydromobilita, kterou ovšem známe více jak sto let.

Další postup zemí EU bude totalitní, znemožní občanům nakupovat automobily s jinými, než tzv ekologickými motory. Zakáží spalovací motory. Mnohé země už vyhlásily tyto zákazy do blízké budoucnosti.

Toto ovšem zbytek světa, který je násobně větší, nedělá a neudělá. Jistě ne tak brzy. Ponechá si prostě svoji ekonomickou výhodu, aby násobně zbohatl. Ze zemí EU dojde k velkému exodu obyvatel, protože tu mnozí již odmítnou žít, bez peněz, otroci mocných, v diktátorských režimech, které EU masivně podporuje.

Samotnou otázkou je, jak daleko je EU ochotna zajít v ekonomické likvidaci obyvatelstva, které je otrokem jejich manýrů. Otázkou je, zda takové jednání EU nevyvolá masové protesty, na které se ovšem země EU, pod jejím dohledem, již dnes připravují, stačí vyhlásit stanné právo kvůli chřipce a nebudeme mít možnost se bránit této diktatuře. Nikdy jej mít nebudeme.

Zatím jediný relevantní ekologický zdroj je vodík. Státy EU zakazují výroby spalovacích motorů a jako náhradní variantu nabízí elektromobilitu, která za, pro 90% občanů, naprosto nedostupných finančních nákladů na pořízení takového stroje, nabídne „úctyhodných“ 200 km dojezdu v létě, 80 km v zimě. Co je skutečně cílem této tzv strategie? Přitom vodíkovou technologii známe, je relativně dostupná, ale v každém případě je již dostatečně výkonná. Ale rozhodnutí, zda si takový automobil koupit, či ne, by mělo být na spotřebiteli.

Všechna tato fakta známe, proto je otázkou, co je skutečným cílem diktátorů z EU, protože o ekonomickou likvidaci obyvatelstva by jim jít nemělo. Více než patrné je, že se jedná o podporu nejbohatších v EU, tedy asi 1% lidí, zničení pracovních míst, aby tito měli možnost kvalitního výběru z uchazečů o zaměstnání, kterým by nemuseli platit takové mzdy, jako nyní, kdy je nedostatek pracovníků na trhu, natož kvalitních, tedy snížit mzdové náklady, čímž se stanou konkurenceschopnější zločincům z Číny a jejich otrokářským praktikám. Vypadá to, podle všeho, že EU hodlá konkurovat Číně nejen v diktátorských praktikách, kterými se jim blíží, ale už i cenou práce. Je-li toto pravým cílem toho nesmyslu, asi je čas se tomu postavit.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.