28. 2. 2021 Místo konce teroru, ještě větší teror

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

nacista-Babiš.jpg » Oral.sk - Porno Politika

Místo konce teroru, ještě větší teror

Tak jsme si neužili ani jedné minuty bez totalitního nouzového stavu. Podrazila nás, jak nepřekvapivě, totalitní opozice, v čele s hejtmany a hejtmankou, následně opět totalitní opozice, v čele s totalitními Piráty a STAN.

Neustále jsme zásobováni množstvím dat a informací o této zcela banální nemoci, která nemá možnost nás vyhladit, jak je patrné právě z dodávaných informací. Proto je naprosto zbytečné tyto informace dostávat, ale pro média to je absolutní terno, takto se pást na vyvolávání strachu mezi občany. Jedna informace je ovšem pro všechny z nás velmi zajímavá. A to je struktura zemřelých na tuto čínskou chřipku. Z té je patrné, že přes 90% všech zemřelých, tedy i všech na údajně přeplněných odděleních JIP a ARO, jsou důchodci. Tedy lidé ve věku 65+. To znamená, že nebýt jich, na tuto čínskou chřipečku by za více než rok nezemřelo asi 1.600 lidí, což již je velmi srovnatelné s klasickou sezónní chřipkou, která je ovšem s ohledem na její trvání cca 1,5 měsíce, počet úmrtí cca 1.500 v tomto období, daleko nebezpečnější. Pokud by trvala celý rok, počet obětí by byl pravděpodobně kolem 12.000. Jsme neustále napadáni tím, že údajně znevažujeme tuto chřipku. Tak mi ji neznevažujeme, ale protože politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se odmítáme tomu tlaku na lidskou hloupost, podřídit a přemýšlíme, počítáme, jsou to jednoduché počty a již i zde vidíte, že jsou velmi srovnatelné s touto čínskou chřipečkou. Vezmeme-li v úvahu, že na tuto čínskou chřipečku prostě dosud nemáme imunitu, do loňského roku s ní nikdo nepřišel do styku, tak jsou čísla obětí více jak optimistická, ale hlavně srovnatelná s klasickou sezónní chřipkou!

Vrátíme se k té informaci o tom, kdo nejčastěji umírá na tuto čínskou chřipku. Důchodci. A to ve více jak 90%. Mládeži do 24 let tato chřipečka nedělá vůbec žádné komplikace, úmrtnost je v jednotkách, dosud zemřeli 3, jedná se o případy buď z autonehod, nebo již vážně nemocní, například rakovinou apod. V kategorii 24-65 let se jedná asi o 1.580 lidí, kteří chřipku nepřežili. To je asi takové množství, jaké je dnes a denně právě na JIP a ARO. Ale těch 1.580 lidí zemřelo v průběhu více jak 13 měsíců, tedy cca za 400 dnů. Na JIP a ARO by tedy u občanů 0-65 let bylo, v průměru, denně cca 4 lidí. Nemocnice by nebyly zaplněné, běžně by fungovaly, veškerá péče by byla zachována, nic by se nezavíralo, obchody, služby, restaurace by fungovaly na 100%, nevznikl by tu dluh převyšující 1 bilion korun, ekonomika by fungovala. Tak by tomu bylo v celém světě. Ale NE, nás zavřou do koncentráku.

Takže už znáte tuto informaci. Po celý rok se lidé dohadují na různých diskusích, co dělají totalitáři dobře a co špatně. Tak se prostě zeptám, jak byste řešili tuhle čínskou chřipečku vy sami, pokud znáte čísla, která zná vláda po celou dobu? Také byste všechny zavřeli do koncentráku, jako opice za mříže? Tato informace je odpovědí na věčné hejty, urážky a nadávky, které jsme zde dostávali do e-mailové schránky. Neodpovídáme na ně, lidé mají právo na svůj názor, i sdělovat abnormální pitomosti, jako v tomto případě. Fakta jsou na stole. Tak jak byste postupovali nyní, když je znáte. To je totiž jediné kritérium, kterým se mají tzv. Odborníci, spíše kvaziodborníci, řídit. A oni se jím neřídí. Jak to je možné? Politická objednávka, někdo si potřebuje pořádně nakrást, kde je Policie, státní zastupitelství, kde jsou soudy? Jak je možné, že dávno nezrušili ten koncentrák, když populaci 0-65 let prakticky nic nehrozí?

Necháme důchodce zemřít, tak jsme to četli. Ne, ptáme se, jak byste s touto jedinou důležitou informací, sami naložili. Je totiž zřejmé, že nouzový stav je nezákonný, právě s ohledem na tuto informaci, je zřejmé, že žádné omezení skupiny obyvatelstva 0-65 let, není zákonné, je terorem a totalitou.

Po celou dobu zde vystupujeme na straně práva, svobody a demokracie. Jsme zase jediní na mediálním trhu, kteří veřejně sdělují, že se jedná o prostou totalitu, jejíž účelem je krást a okrást národ. To je v poměrech ČR. Ve poměru EU se jedná o prostý politický handl. Důchodců je všude tolik, že pokud nebude politik předstírat zájem o tuto skupinu, nemá šanci uspět ve volbách, tím pádem také pokračovat v rozkrádání veřejných rozpočtů, to platí v celé EU. Skupina obyvatel, čítající přes 70% populace v každé zemi, se stala obětí tohoto odporného totalitního politického handlu.

Policejní brutalita na Václavském náměstí: Rozhovor s napadenou vlajkonoškou - Pirátské listy

Stoupající brutalita policistů

S přibývajícím časem v totalitním nouzovém stavu také roste brutalita tzv. Ochránců zákona, ať již z městských, nebo státních policií. Naposledy jistě mnozí viděli zákroky vůči těhotné ženě z automobilu, nebo brutální pokus o zmrzačení 14 letého chlapce. Vůbec nejde o nešťastné náhody, jak se nám mnozí snaží namluvit, jedná se o cílené a vedením těchto policií dokonce schvalované brutální útoky na obyvatelstvo.

Budu se věnovat pouze případu poslednímu, kdy městští strážnici v Berouně brutálně, až pokusem o zmrzačení, donucovali nezletilé dítě, kterému mělo být 14 let, k poslušnosti. Nebudu se vůbec věnovat příčině, tedy jednání toho chlapce. Ale pouze zákonem. Do 15 let jsou děti trestně neodpovědné. To znamená, že za jakýkoliv skutek, který spáchají, nenesou žádnou odpovědnost. A to je zákon. Ta banda policejních uchyláků, nezlobte se za ten výraz, má povinnost primárně dodržovat zákony. Takové dítě není ani povinno je uposlechnout, z hlediska zákona, protože neexistuje možnost, jej k tomu donutit, zase z hlediska zákona. Povinností těchto uchylů je zjistit si věk daného dítěte, zavolat rodiče, OSPOD, zákonného zástupce, a celou věc řešit pouze a jenom s nimi, nikoliv s dítětem. Opět zákon.

Tito uchyláci se ovšem v Berouně pokusili zlomit nohu dítěti, protože je neposlechlo, ale dítě je poslechnout nemusí, protože nemá odpovědnost za své činy a jednání, dle zákona. Tito uchyláci, opět se omlouvám za ten výraz, si ovšem neověřili skutečný věk dítěte, dítě nebylo chyceno při nějakém činu, kde by bylo nutné jej nějak od činu odvrátit, pouze a jenom stálo na určitém místě a nikam neutíkalo.

Toto byl jednoznačně trestný čin, který spáchali. K tomu závěru ovšem Policie, která tuto brutalitu kryje, nedojde, o to se dokonce skoro vsadím, tedy pokud někdo z nich nečte náš web. Kdyby se takto ke svému dítěti chovali rodiče, lámali mu nohy, klečeli na krku, aby je poslechlo, bylo by to hodnoceno, jako jeho fyzické týrání a rodiče by, zaslouženě, skončili v nápravném zařízení a všichni v této zemi by s takovým verdiktem soudu souhlasili.

Z komentářů na FB, ale i na jiných stránkách, mi bylo dost smutno, protože naprostá většina komentujících schvalovala tyto gestapácké praktiky, což je nedodržování zákonů, základních lidských práv apod. A pozor, tady jde o dítě, nezletilé, které není, ze zákona, za své činy trestně odpovědné. Ani za případný přestupek. Ať již chlapec udělal cokoliv, odpovědnost nesou zákonní zástupci.

Dva idiotští policisté se nebyli schopni domluvit s dítětem bez toho, aby mu klečeli na krku, pokoušeli se mu zlomit nohu, nebo jej udusit.

Brutalita policistů stoupá každým dnem. Lidé je již v naprosté většině nesnáší, a mají důvod je nesnášet. Je jenom otázka času, kdy se proti takovému zbabělému jednání lidé postaví a obávám se, že to bude velmi brzy. Místo ochrany brutálně útočí na těhotné ženy, nebo děti. Jsou to jenom zbabělci. A my už tušíme, když už ne osobní zkušeností, tak takto zprostředkovaně, jaké to bylo žít v době nacismu.

Rána pro Babiše: ANO předstihla koalice Pirátů a STAN. Průzkum u Moravce ukázal pád ČSSD | Blesk.cz

Piráti + ANO-STB + STAN

Když jsem před pár měsíci psal, že Piráti připravují povolební spolupráci s ANO-STB, byl z toho poprask. Takových sprostých e-mailů jsme dlouho neobdrželi. No, a měsíc s měsícem se sešel a je to TAM! Jediní, kdo byli ochotni jít do spolupráce s ANO-STB, když už ani komunisté nechtěli, byli právě Piráti se STAN, což jsou v obojím případě přípravkou stbáka.

Při vyhlášení nového nouzového stavu se aktivně ujali spolupráce s udavačem českého Gestapa Burešem, právě oni.

Nemusíte s námi souhlasit, nemusíte nás číst, ale nic nezměníte na tom, že prostě a jednoduše, máme pravdu! Kdo žije v Praze, jako my, tak vidí, jak taková spolupráce vypadá, neuklizené chodníky, silnice, když napadne sníh, ale různým jinak sexuálně orientovaných se strkají miliony, kámošům ze START-UPů miliardy. Zlodějina za bílého dne, žádného policistu, ani státního zástupce netrkne, aby se na ní podíval. Díky spolupráci s Burešem si to ani nedovolí.

Po volbách je nejpravděpodobnější povolební spolupráce – Piráti + ANO-STB + STAN. Tak zvažujte, koho skutečně volit.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.