28. 12. 2018 – Polemika s idiotem Klausem I.

Poslední dobou se nám tu rozmohl takový nešvar. Kdejaký idiot může na serveru STBáka zveřejňovat svůj názor, komentář a pitomosti. Mezi největší idioty zde působícími je jistý Václav Klaus ml. (ne, že by byl rozdíl v idiotismu mezi starším a mladším :)).

Rozhodli jsme se, že názory toho blba podrobíme rozboru a střetem s fakty. Nebude to vycházet ku prospěchu tohoto člena ODS. Tak se držte, začínáme.

27. 12. 2018 zveřejnily Novinky, v rukou STBáka, tento komentář idiota Klause - 2019 – rok, který (ne)přinese změnu – Václav Klaus ml. ZDE.

Jak si jistě všimnete v komentářích, tak "novinkářští" bolševici kvitují tyto jeho pitomosti, jako Písmo svaté. Ale všímavější čtenář se musí zhrozit. Prý učitel, prý bývalý ředitel sponzorovaný ČEZ, snad prý údajně, jak si sám nalhával "prestižního" gymnázia PORG, přitom obyčejný kretén.

Hnedle v prvním odstavci nám soudruh ředitel tvrdí, že - ANO vyhrálo volby se vzkazem: teď se žije docela dobře a my vám to ještě chvíli tak necháme. Toho si údajně komentátoři nevšimli. Hlavní slogan ANO, bývalého udavače STB a kamaráda jeho tatíka, byl - ANO, Bude líp. Pokud v tomto bolševicky (ne)vzdělaný pedagog vidí, že ANO slibovalo stagnaci, resp., pokračování docela dobrého života, poté musí být padlý na tu kuličku, co nosí na krku.

Následně nás Vašík přesvědčuje o našich nepřátelích z V4 - Poláci i Maďaři jsou v revoltě proti nadnárodní diktatuře mnohem dál než my, ale to byli za Husáka taky. - Ano, to jsou, obě země jsou vystaveny budoucím postihům Evropské unie pro nedodržování základních lidských práv, Poláci hnedle po Mnichovu ukradli část "Sudet", "Maďaři" se pomalu pokoušeli o to samé na Slovensku. A má pravdu v tom, že i za Husáka na tom tak byli, však nás v roce 1968 okupovali, že? Jistý Orbán dokonce studoval na základě stipendia od p. Sorose, kterému nyní není schopen přijít na jméno a dokonce zakázal provoz jeho univerzity. Ach ten zlý Soros.

Následně začíná hledat "české výrobky" a ve své lenivosti nebyl schopen zajít do klasických českých prodejen, ale vlezl do nadnárodních prodejen, kde si všiml následného - Trendy? Zboží je často pěknej šunt. Vlezte třeba do hračkářství před Vánoci, většina těch věcí je prostě hnusná, a přesto dost drahá. Dominují výrobky pár světových koncernů. Něco specifického jiného nebo českého musíte dost hledat. - Ano, tam je typický šunt, z té boží Číny, co jeho další kamarád, Zeman, tak vehementně propaguje. Najít typicky českou dřevěnou hračku v malém českém hračkářství není problém, ale k tomu se dostaneme dále, proč on toho není schopen.

Ihned přeskočí na hypermarkety a tam je vše podobné - Platí to i u jídla. Hypermarkety přetékají vším možným, ale že byste na to „standardizované“ maso nebo zeleninu měli fakt chuť? - Jak asi vypadá to "standardizované" maso, nevíte? Co takto zkusit klasické řeznictví, které bývá součástí marketů, jako Novák apod.? On je nejen blbej, ale navíc i slepej, že? Prý máme "najednou" normy na potraviny. Tak Venoušku, například na správné zakřivení banánu tu měli normy tví milovaní bolševici již v roce 1985.

Přes nesmysly psané o Praze a jízdě automobilem ovšem přechází a bagatelizuje čínskou špionáž skrze telefony. Zkus, Venoušku, jednou pustit "Ucho" v telce, místo blbých telenovel. Prý - U mobilů to již funguje. S kým jste se sešel... Data možná odcházejí z Huaweie do Číny, z iPhonů zase Obamovi nebo Trumpovi. Rusové si to pak nějak stáhnou oboje. - K odchodu dat do cílených cílových stanic je nutné přenosových soustav, blbečku, a k tomu je mají Číňánci na ZTE a přenosových soustavách. Mr. Obama již není prezident, ale Donald se do tvých blbostí nehodil, viď?

K jeho cestách autem po Praze si dovolím podotknout, že by měl zvednout tu svoji línou, tlustou, zadnici a jezdit MHD, proto ho v Praze máme, blbečku, abys netrčel někde v kolonách, protože právě díky takovým líným vším ty kolony jsou.

No a nastupuje největší pitomost, kterou idiot Klaus zkusil - Jako každá diktatura mluví o hodnotách, přátelství národů, ochraně planety, lidských právech... ale občas už probleskne ta tvrdá tvář. - Tak já osobně zažil diktaturu jednu - Proletariátu - tedy i jeho fotříka - a dost jsem si načetl o té nacistické - tam působil jeho dědek z matčiny strany, co se podílel na vyvražďování Židů na Slovensku - Ani jedna diktatura nikde nehlásala ochranu planety, lidská práva, se Sovětským svazem na věčné časy hlásala ta bolševická, jeho fotříka, ale asi mysleli poté okupaci, co u nás proběhla, stejně tak Sověti vřískali, že s Hitlerem na věčné časy budou kamarádi, společně s českými komunisty, Klausovic kámoši. A toto byl prosím pedagog, debil, který mrzačil naše děti jeho tupostí a debilitou, pokud jim vnucoval tyto lži a promyšlené kreténismy.

Poté se, na konci svého blábolu, odvolá na Petra Nárožného, který je zcela jistě součástí halfnacistů z SPD, či Bartošových "vlastenců". Dovolím si podotknout, vůči tomu debilovi, že EU, kterou vydává za totalitu, tvoříme i my, my jsme EU, my zde tvoříme základy demokracie, svobody, a snažíme se, aby členské státy nepostupovaly nacisticky, jako Polsko a Maďarsko. Navíc tam máš, Venoušku, svého souputníka z ODS, Zahradila. Co tam dělá? Šuká sekretářky v pracovní době za našich 220.000 Kč měsíčně? Ale jak to vysvětlit debilovi, který tvrdí, že každá diktatura prý hlásala snahu o ochranu lidských práv a ochrany planety. To může vypotit jenom skutečný kretén.

Těšíme se na další pitomosti Vašíka Klause idiota.