28. 11. 2021 Jak se vyhnout povinnému očkování

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Dezinformátoři
Dnes a denně jsme zavaleni dezinformační kampaní, týkající se očkování proti covid nemoci. Nejdříve nám tvrdili, že očkování je tečkou za touto banální nemocí, že nemůžete být již nemocní, nemůžete ji dostat, nemůžete být infekční a nemoc roznášet, že očkování je tečkou za vaší možností být hospitalizováni v nemocnici, natož na ni umřít. Vše byly dezinformace a lži, na což jsme po celou dobu upozorňovali. Dnes a denně najednou čteme, že my jsme dezinformátoři,  když tvrdíme pořád to samé že lžou. Blokují naše stránky na všech sociálních sítích, protože píšeme pravdu a na tyto lži poukazujeme. Naposledy nás zablokoval cenzor z Facebooku poté, co jsme uvedli, že budeme psát návod, jak se vyhnout povinnému očkování, které na nás chystá vláda teroristů, nerespektující naše základní lidská práva. Nově jsme si založili účet na Twitteru, pod jménem Brics s profilovým obrázkem teroristy Babiše v oblečení krále Kazisvěta. Snad nás najdete. Na FB, po vypršení banu jsme pod Český Brics. Ne,my nejsme dezinformátoři, oni jsou. To víme všichni.

Využijte všech možností, které nám virtuální svět nabízí a bojujeme s teroristy do "roztrhání těla".
A nebojte se,nejste v tom sami, máme stovky mailů, kde nám naši čtenáři píší své osobní příběhy, jak bojují s touto covid mafií. Jeden za všechny. Řidič na mezinárodní kamionové přepravě nám včera poslal svůj příběh. Majitel firmy mu poslal zprávu, že jeho zákazníci mu poslali požadavek, že k nim mohou jezdit pouze očkovaní řidiči, nebo ti, co prodělali banální nemoc covid, ale také umožní ostatním u nich nakládat nebo skládat zboží, pokud se nechají testovat na své náklady u nich ve společnosti. Náš čtenář mu odpověděl, očkování je dobrovolné, vaši zákazníci nemají žádné právo znát zdravotní údaje vašich zaměstnanců, mezi které patří i údaje o prodělaném očkování, já vám nedal souhlas s šířením informací o mém zdravotním stavu třetím osobám. Pokus vyžadují testování, tak všech řidičů,jinak by se jednalo o nezákonnou diskriminaci, pokud chtějí testování, tak na náklady jejích, nebo vaše. Žádný zákon mi neukládá povinnost se testovat před vstupem do jakékoliv společnosti. Nezákonné požadavky plnit nebudu. A světe div se, najednou to po něm nikdo nevyžaduje. 🙂
Jak se vyhnout povinnému očkování
Teroristická vláda stbáka Bureše již nedokáže přijmout povinné očkování proti banální chřipce. Ale nastupující mafie jej již přijmout dokáže. Tato nová teroristická vláda se do Sněmovny prolhala například slibem, už žádný lockdown, který při první příležitosti porušila. A vláda dotačního podvodníka Fialy povinné očkování zavede, protože to jsou mafiáni a každá kačka od farma průmyslu je pro ně dobrá,proto je kandidátem na ministra zdravotnictví bezvýznamný radiolog Válek, který celý svůj profesní život od farma mafie pobíral úplatky v miliónech. Žádnou svojí dovolenou pro celou rodinu v Arábii si nikdy neplatil.
Za neuposlechnutí teroristů k povinnému očkování vám hrozí maximálně 10 tisíc Kč pokuta. Jednorázová, kterou již nelze opětovně udělit. Za 10 tisíc máte od teroristů do smrtí pokoj, ale ani tuto pokutu vám nemusí správní orgán udělit. A o tom zase budeme psát příště. Chceme,abyste si uvědomili, že se nemusíte nechat očkovat přitom vám nehrozí nic jiného, než 10 tisíc pokuta, ale příště vás seznámíme s tím,jak se vyhnout i té pokutě.
Nová vláda
Dnes byl jmenován premiérem dotační podvodník Petr Fiala z ODS. Budoucí vláda se rýsuje. Vláda plná starých mafiánů a podvodníků, jako je Stanjura, Rakušan, Jurečka, apod. Vedle této mafie jsou v ní absolutně nekompetentní lidé,jako Lukavský, Bartoš apod.  Již nyní ji lze označit za vládu neschopných. Daňový podvodník Michálek ze STAN v ní není. Přestože byl ve střetu zájmů, mafián Rakušan s ním počítal na post ministra průmyslu a obchodu. Počkáme si na jejich vládní prohlášení a budeme jej konfrontovat s volebním programem obou koalic. To budete zírat, jak se potvrdí naše předvolební hodnocení, že se obě koalice do Sněmovny prolhaly. Ano, podívejte se na náš Předvolební speciál, kde jsme toto před mnohá měsíci uvedli.
Přejeme vám příjemný týden a nezapomínejte,politika je obchod s lidskou hloupostí.
.