28. 10. 2018 STBácké Novinky.cz napadli Nejvyšší soud, ten si to nenechal líbit.

Mezi základní prvky ruské dezinformační války patří zpochybňování prakticky všeho, co v této zemi může vyvolávat dojem spokojenosti u občanů, že tomu tak není. Do všech prvků základního demokratického zřízení země se ruští nacisté vměšují a snaží se jejich působení znevěrohodnit. K tomu mu nejvíce přispívají Novinky.cz, které vlastní agent STB, JUDr. Karel Walter, který "učil" rudé mlátičky, stbáky, bít, mučit, týrat tehdejší odpůrce režimu, jako byli například nejen letci z RAF, sokolové, ale i vraždit nevinné, jak jsme psali v minulých komentářích. Stačilo jít nevolit a jeho kámoši, nebo on sám, vás začali mučit.

S jídlem roste chuť, jak se říká. Putin nařídil, agent STB, prostřednictvím jeho pohunka, který by rád sloužil i nacistům, kdyby dostal zaplaceno, napadli výrok Nejvyššího soudu, který v daném případě postupoval zcela v souladu se zákonem, když zrušil rozsudek Krajského soudu a nařídil mu, řídit se zákony této země. Jednalo se o vraždu v milostném vztahu.

Stbáci tento výrok Nejvyššího soudu napadli s nevídanou brutalitou, navíc si stbácký redaktůrek mnoho věcí vymyslel, vylhal, celý případ překroutil - to je další ze způsobů hybridní války vůči naší zemi. Novinky.cz jsou nepřítelem naší země! Je potřeba si to konečně uvědomit. Nejvyšší soud, vědom si této situace, vydal veřejné prohlášení, ve kterém se proti manipulativnímu a lživému článku Novinky-stb.cz ohradil, svůj výrok, včetně znění zákona, odůvodnil více, než je jeho povinností.

Agenti STB, jako je Walter, majitel Novinky.cz, resp. Práva, od doby okupace Ukrajiny ze strany Putinovského nacistického Ruska, napadají naše demokratické zřízení, ovlivňují názor obyvatelstva této země tak, aby dané dávalo své volební hlasy ruským zájmovým skupinám, hnutím, stranám, jako jsou KSČM, SPD, ANO a Zeman, Klaus, Klaus ml. a velká část ODS, Pirátů apod.

Věřím, že se najde více občanů této země, kteří začnou na tuto manipulaci reagovat, včetně politiků, kteří začnou zveřejňovat zjevné ruské útoky na naše demokratické zřízení, zjevné ruské snahy o ovlivňování nálady obyvatelstva, kterým není osud této země lhostejný.

PS: Dostali jsme hodně e-mailů, ve kterých nás žádáte o připojování odkazů na články, které mají být důkazem o našich slovech v komentářích. Nebudeme je připojovat k našim komentářům. Nemáme pouze příznivce, máme mnoho odpůrců, kteří nám vyhrožují, napadají nás apod. Stejně tak odpovídáme na dotazy, proč nemáme "diskuse" u našich článků. Nebudeme je mít, nehodláme být terčem ruských zločinců a zveřejňovat jejich útoky na naši demokracii a svobodu. Každý nám může napsat e-mail, který, pokud je slušný, rozvíjí naše myšlenky, komentáře, napravuje je, byť kriticky, tak je doplňujeme přímo ke komentářům. Prostor pro ruské agenty neposkytneme. Kdo jej poskytuje, pomáhá šířit ruskou hybridní válku a je fakticky nepřítel této země.