27. 9. 2020 Bojujeme s daleko horším „virem“, než je čínská chřipečka

Vítáme u našeho dnešního komentáře.

SVATÝ VÁCLAV 28. ZÁŘÍ 935 - INSPIRACE - M21 - YouTube

Předsváteční

Přátelé, i nepřátelé, zkusili jste se někdy zamyslet nad našimi státními svátky? Já to udělal a zjistil jsem, že nebýt křesťanů, tak máme pouhopouhých 5 státních svátků – 1. 1, 1. 5., 8. 5., 28. 10. a 17. 11. Všechny ostatní státní svátky, u kterých je i pracovní volno, mají přímou souvislost s křesťanstvím. V zemi, kde převládá ateismus (bezvěrství), je to minimálně podivné, nemyslíte? Zamýšlím se nad tím, zda opravdu nemáme daleko více významných dnů, bez náboženských aspektů. A myslím si, že máme, ale nechceme je zahrnout mezi státní svátky.

Zítra slavíme státní svátek Den české státnosti, který se váže na Svatého Václava. Všem Václavům přejeme vše nejlepší. Co se zítra jistě nestane. Pan Plukovník Koudelka z BIS opět nebude jmenován generálem, protože si dovolí kvalitně pracovat, skvěle vést naši tajnou službu, poukazovat na skutečné hrozby, ne imaginární, tedy z důvodu, že koná přesný opak toho, kdo by jej měl případně jmenovat, Miloše Zemana. Zcela jistě Zemana neuvidíme v televizi prakticky vůbec. Letos se vymluví na zlomenou ručičku. Loni se vymlouval na co?

I díky rouškománii a zbytečné státní buzeraci a šikaně kvůli čínské chřipečce se letos ani nedočkáme nějakých zajímavých manifestací, protestů, demonstrací apod. Státní mašinérii se povedlo docílit toho, co za bolševika, ba naopak více, protože za bolševika se čas od času alespoň šlo v průvodu připomínat něco, co bolševikovi původně nevadilo, aby se to poté zvrtlo v demonstraci za lidská práva a dostali jsme pendreky pořádně od (V)Ondráčků a Babišů přes hubu. To letos nebude, žádné velké manifestace, noví bolševici vyhrožují kriminalizací, lidé se opět začali bát. Tak se alespoň podíváme na těch pár záchvěvů demokracie, které snad budou. V této věci nezbývá, než připomenout náš názor na Milion chvilek pro demokracii, kdy jsme tento spolek od počátku považovali pouze a jenom za business plán, který se vydařil, miliony vydělané na dobrovolných příspěvcích a už půl roku o nich není ani vidu, ani slechu. Vypařili se jako pára nad hrncem. Možná ještě zažijeme pár záchvěvů, aby se drobní přispěvatelé nedomnívali, že se stali obětí podvodu a nikdo na ně nepodával trestní oznámení, ale více už se asi nedočkáme. Leda by začala Policie konat, to by poté byl nárůst aktivit enormní. To víte, kriminál je kriminál.

Všem nám přeji, abychom si ten státní svátek co možná nejpříjemněji užili každý tak, jak chceme. Já půjdu položit kytičku legionářům na hrob. Přeci jenom, i díky nim neslavíme Svatého Adolfa.

Obrázek

Obrázek

Demokracie po Česku

Otrávili nám Bečvu. Opozice, jako již tradičně špatně, začala útočit na Bureše skrze tuto katastrofu pro životní prostředí, protože je v tom zřejmě „namočený“ Agrofert, resp. Deza, která je součástí Burešova impéria. Deza se vyjádřila tak, jak se dalo očekávat, my nic, my muzikanti, vyrábíme jenom z čistého vzduchu. Ministr životního prostředí z ANO-STB Richard Brabec se vyjádřil, že v takovýchto případech je viník většinou znám do pár hodin, uběhlo několik dnů a viník znám není. Lidé na sociálních sítích se začali ptát přímo na profilu daného ministra, kdy už bude viník znám. Za tyto, slušně položené, otázky byli blokováni, jako když je v rauši Tomio Okamura, který blokuje snad i za křivý pohled. Spustila se lavina nevole, protože účet ministr z ANO-STB využívá pro komunikaci se společností i jako ministr, kterého si platíme z našich daní.

No, demokracie po Česku se spustila o 106%. Blokace, odblokace, omluvy.

Proč o tom píšu? Protože se takto chovají všichni politici, jak jim položíte nepříjemný dotaz, ihned vás zablokují, alespoň to tak funguje u většiny politiků z TOP 09, tam vás zablokují i za „křivý pohled“, u SPD o tom raději nepsat, tam si s TOP 09 šlapou na paty, kdo bude vítěz této „demokratické soutěže“, ale poté i u ODS, KSČ(M), ČSSD. Jistí „držáci“ jsou z KDU-ČSL, kde se téměř neblokují názorové oponenty a mnoho menších, neparlamentních, stran, kde jejich zástupci de facto vůbec neblokují názorové oponenty. Je to možná paradox, ale největší „nástupci bolševiků“ v antidemokratických krocích jsou z TOP 09, SPD, ČSSD a samozřejmě nástupci komunistů, samotní komunisté. Takové to, když někdo lže o tom, že tu chce demokracii a koná naprostý opak. Naprostým unikátem je ovšem účet Babiše, například na Twitteru neblokuje vůbec nikoho, ani toho, kdo mu sprostě nadává, například do „čuráků“. Tak si to při volbách pamatujme. Nejlepší je si to zkusit. 🙂

Pracovní neschopnost a nemocenská 2013: co se změní a co zůstane při starém  | Peníze.cz

Srazí čínská chřipečka Bureše?

Zatím čínská chřipečka s preferencemi politických stran moc neudělala. Pravdou je, že po nástupu soudruha plukovníka na úřad Ministra zdravotnictví oblibu Bureše opět zvedne. ANO-STB dočasně ztrácela oblibu u voličů, ne nějak dramaticky, na volební vítězství by jim to stačilo, ale ztrácela. Soudruh Prymula s jeho bolševickými praktikami ji ovšem dokáže zvednout. Je to možná podivné, ale zcela to odpovídá naturelu voličů ANO-STB, kteří spíše touží po vládě pevné ruky, než po demokratickém hašteření v Parlamentu. Důsledky to celé zemi přináší neuvěřitelné, všichni je vidíme, tedy všichni, co čas od času vyrazí směrem na „západ“, teprve v tomto porovnání s Německem, Rakouskem, Švýcarskem, Belgií, Velkou Británií lze poznat, jak moc jsme ve všem za nimi. Ne, nepřibližujeme se jim, ani zdaleka ne, naopak se jim neustále vzdalujeme, jak rychleji vznikají nové technologie, které vedou k větší vyspělosti již tak hodně vyspělých ekonomik.

U nás stále převažuje názor, že stát, pevná ruka státu, má mít rozhodující vliv o našich životech, nikoliv občan, rodina, lidé, kteří mají mít sami za sebe tu největší odpovědnost, stát jim má pouze nastavit co nejlepší a nejpříjemnější podmínky pro život v této zemi. K upevnění „moci státu“ hodně přispěly i opoziční strany, které z počátku čínské chřipečky volaly po daleko silnější státní moci, než ji má vůbec náležet. Například to, co nosíme, by nám neměl určovat stát, natož nám to nařizovat. Ano, píšu o rouškách. To je věcí každého, zda ji bude, či nebude, nosit. Abych se ochránil před případnými bacilonosiči, mám dostatek možností, pokud bych už jenom přistoupil na nedůvěryhodnou myšlenku, že mě má nějaká rouška ochránit, nebo má ochránit někoho jiného. To je prostě politický marketing, který Burešovi a jeho partě vyšel geniálně, jenom byl použit zbytečně brzy. Použít jej dnes, vyhrál by všechny volby s cca 50% ziskem. Ale podíl na bolševizaci naší země opozičním stranám již nikdo neodpáře.

Opoziční strany chtějí vyslovit nedůvěru vládě, a tím ji svrhnout. K  úspěchu jim chybí 9 hlasů | Reflex.cz

Problémem opozičních stran je skutečnost, že si nedokáží prosazovat svůj program, neumí ani nabídnout žádnou alternativu, nemají nic, čím by oslovily své voliče, proto se uchylují k hloupým a rozumné voliče odrazujícím výpadům vůči vládě a Burešovi. Jistě, Bureš si zaslouží připomínat, že je STBák a udavač českému Gestapu, je to bývalý komouš, ale k tomu musím umět nabídnout alternativní, zajímavý program do budoucna, pro 21. století. Ne pouze vyštěkávat nesmysly, zahlcovat sociální sítě, při každém problému Agrofertu, svým „jednotným“ názorem proti němu, bez schopnosti použít jakékoliv alternativní cesty, rozumných argumentů, bez myšlenky, schopnosti porozumět voličům a vůbec občanům této země, bez znalostí z okolních vyspělých států, bez schopnosti nabídnout to nejlepší nejen u nás, ale i na světě, ve svém programu pro 21. století. Zatím jsou naše sociální sítě zahlceny pitomostmi z řad opozičních politiků, kteří nepoužívají svůj názor, neumí odpovědět na žádný konkrétní dotaz týkající se konkrétních kroků do budoucna, to vás raději zablokují, sociálně sítě jsou zaplaveny neužitečnými komentáři neschopných opozičních politiků. Jenom se klepou na další průšvih Agrofertu, nebo někoho z jejich slouhů, ale to k vítězství ve volbách nebude stačit.

Bojujeme s daleko horším „virem“, než je ta čínská chřipečka. Virem, který ničí naši zemi.

Krásný sváteční den a celý příští týden vám přejeme.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.