27. 12. 2020 Manipulace s informacemi

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Video, ze kterého mrazí: BBC nafilmovala z dronu Osvětim | Prima Zoom

Silvestr a nový rok v koncentráku

Podle toho, co sleduji na sociálních sítích, tak se bohudík velká část obyvatelstva rozhodla ignorovat parlamentní terorismus a přeci jenom se navštívila se svými blízkými na svátky vánoční. Tak mnozí stařečci a stařenky nebyli sami, to mi udělalo radost. I u nás byla babina, protože dědu už nemáme, i my jsme navštívili značnou část našeho příbuzenstva, nikde jsme nenarazili na odmítání, ale všude jsme viděli rozzářené oči od radosti, že jsme dorazili a navštívili je. Mnozí totiž tu odvahu v sobě neměli.

A tak jsme se dnes probudili do dne, kdy jakýsi PES prý klesl na 4 a nás parlamentní strany poslali do ještě tvrdšího koncentráku se stupněm 5. Logické. Totalita je nejúčinnější forma vládnutí, na tom se shodnou všichni politologové. Pro mnohé překvapení, ale je to prosté konstatování faktu. Nikdo vám do vládnutí nekecá, co chcete, to uděláte, nejste pod žádnou kontrolou, soudy, justice, policisté, státní zástupci nefungují, podporují tu totalitu, protože i oni si najednou mohou, pokud jsou loajální, nezákonně „schladit“ žáhu na těch, které vskutku nenávidí, sousedech, těch, kteří se ještě nenechali zlomit apod. Totalita má obrovskou celospolečenskou podporu, mnozí malí udavači si užívají možnosti udávat, dokonce za to i občas dostanou nějakou tu kačku, to je i dnes, nemyslete si, že to tak není, kdejaký primitiv se dokáže uplatnit, stačí loajalita. Ti, co na nástup té totality postupně mizí, buď v psychiatrických léčebnách, ve vězení, v emigraci, až jich stovka tisíc, možná i několik stovek tisíc, uteče. Zůstanou jen ti, u kterých převládnou city nad pragmatismem.

No a tak se nám tu ta totalita rozlezla tak, že už vlastně nezbývá moc svobodného prostoru pro žití. Zatím máme štěstí, že Babiš sice dokázal národ dostatečně vystrašit z následků banální chřipky, ale on je takový mikrototalitář, jemu zatím stačí si dostatečně nakrást a docílit znemožnění jej za to potrestat. Proto nepochybně bude kandidovat do funkce prezidenta, aby získal doživotní imunitu. Jeho lidi nezajímají. Jako ti pověstní užiteční idioti mu k tomu posloužili a slouží samozvaná demokratická, spíše totalitní, opozice. A teď si to užijeme. Třeba hned na Silvestra. Tak jak ho budete trávit? U televize, jako za bolševika? 🙂

Na tuto paní byl vystaven úmrtní list

Vakcína na covid

Už jsem se tomuto tématu chtěl vyhnout, ale bohužel, v našem veřejném prostoru jsou faktické věci, které se týkají této vakcíny, zamlčovány, nebo dokonce umlčovány, nebo odborné názory ke všeobecné nutnosti vakcinace.

Co se o té zázračné chemikálii nedovíte, ale spíše se ptejte, proč se to nedovíte:

  • nikdo nezná skutečnou, nebo průměrnou, délku účinnosti, výrobce uvádí 5-6 týdnů, tzn., každých 5-6 týdnů nutné opakované přeočkování 2 dávkami. Co to udělá s vnitřními orgány, ani nechci domýšlet, pokud je vakcinace dobrovolná, nechť si ji, zcela dobrovolně, něchá aplikovat kdo chce.

  • Účinnost vakcíny, že nemoc nedostanete, je pouhopouhých 27%. S věkem se výrazně snižuje. Po celou dobu ovšem vídáme obrovská data 95%. Je to tak, že? Takovou účinnost nemá ani léty prověřená vakcína na chřipku. Ale kde se to číslo vzalo? Ten rozdíl mezi 95-27, pokud bych připustil tak vysoké první číslo, tak to jsou lidé, kteří nemoc dostanou, viry mohou šířit, mohou být přenašečem, ale s vysokou mírou pravděpodobnosti 95% při nemoci nezemřou. Bez vakcinace ovšem nezemře 99,8% lidí, v současné době to je dokonce číslo ještě vyšší, asi o 40% v počtu úmrtí, tedy nezemřelo 99,9%. Je tedy otázkou, zda je vůbec vakcinace potřebná. To je pouze z logiky věci.

  • Pouhých cca 27 lidí ze 100, ve věku 70+ to bude kolem 5 ze 100, se nenakazí virem. Jenže i dnes je cca 20 - 30% lidí proti této nemoci imunních. Asi nikdo nepopře, že prostě existuje docela velká skupina obyvatel, která je prostě na různé nákazy zcela imunní, prostě se nikdy nenakazí, protože v těle má různé protilátky, z dřívější doby potkání se s viry, které tomu automaticky zabrání. Samotná účinnost vakcíny je v tomto porovnání velmi pochybná, protože de facto kopíruje číslo zcela imunních jedinců, kteří se nenakací ani bez vakcíny. To jste nevěděli, že? A lidé mají před volbou, de facto podstoupit několikanásobnou dávku chemikálií, protože vakcína neobsahuje pouze a jenom tu část viru a zbytek je voda, ale obsahuje obrovské množství dalších chemikálií, nebo se spolehnout na sebe, bez toho, aby dané chemikálie nezničily vaše vnitřní orgány. Za rok totiž bude velmi pravděpodobně potřeba 16x vakcinace (2 dávky na jednu vakcinaci). Jednou za několik let obdržet vakcínu jistě není tak závažným problémem pro organismus, jako obdržet jich hned 16 ročně. To se dosud na nikomu nezkoušelo, zda se s takovou dávkou chemikálií organismus vůbec dokáže vyrovnat.

  • Výrobce sice předložil klinické testy, krátkodobé, ale nepředložil, ani nemohl, klinické testy z těch případných 16 vakcinací za rok. Logicky, ani nemohl. A to je dost zásadní otázka pro nás, občany, zda tento experiment skutečně podstoupit.

  • Neznáme dlouhodobé negativní účinky této vakcíny, zda se vakcinovaným nebudou třeba rodit handicapované děti, jako tomu bylo při posledním takovém pokusu, který nedodržel pevně stanovená pravidla pro kontrolu léčiv, jako dnes. Ale musíte podepsat informovaný souhlas. 🙂

  • Vakcína je komisemi na celém světě přijata, jako PODMÍNĚNÁ. Lze to vyložit, jako experimentální. To spousta z vás také nevědělo, že? Ale všechna tato fakta si dokážete vyhledat. To není žádný FAKE, Hoax, ale fakta, kdy manipulativně novináři, politici, zdravotníci tato takticky zamlčí, oni nelžou, ale zamlčují tato fakta.

Soudružka Jourová zasáhne

Mohu očekávat, že i tento komentář, který obsahuje zatím jenom prostá fakta, nás postihne soudružka Jourová s celou slavnou EU a nařídí asi Googlu, jej vymazat „z paměti“. 🙂 Prý se budou mazat manipulativní a zavádějící informace. Zatím tedy s názory občanů jenom manipulují, na povel EU, samotné vedení členských států. Ale o tu výsadu, předkládat fakta, brzy přijdeme. Tak hurá do totality.

Hezké prožití posledních dnů v tomto roce, který byl pro mnohé jenom potvrzením předtuchy, že dobře a svobodně jsme se již měli, nastal po 30 letech čas, se opět vrátit do doby totalitní. Snad ten konec roku lidé důstojně oslaví, snad se jim splní předsevzetí a přání do toho roku nového, především bych všem v tom roce 2021 popřál pevné zdraví a pevnou vůli.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.