27. 10. 2019 V předvečer státního svátku

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře. Je předsváteční, tedy časem, nikoliv obsahem. 🙂

Dopravní nehody

Od soudruha Grospiče jsme se dověděli, že okupace vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968 nebyla okupací a neměla mít oběti. Prý se jednalo o oběti dopravních nehod. Takže ty kulky, které zabily naše spoluobčany, byly vystřeleny asi z projíždějících Trabantů.

Výrok toho magora je neuvěřitelně drzý. Co ovšem činí Policie, státní zastupitelství, soudy? Nic. Jak je vůbec možné, téměř 30 let od Sametové revoluce, která nastartovala celospolečenské změny k dnešní demokratické společnosti, že si kdokoliv může zpochybňovat sprosté okupační vraždy našich spoluobčanů, aniž by za to byl trestán. Pokud někdo zpochybní existenci koncentračních táborů, v právní společnosti je odsouzen soudy. V naší společnosti si kterákoliv komunistická bestie může zpochybňovat vraždy při okupaci, beztrestně. Nejsme právní stát!

Otto Wichterle

Jeden z nejvýznamnějších vědců a vynálezců naší země, by dnes oslavil narozeniny. Mnozí mu vděčíme téměř za vše, co dnes užíváme. Proslavil se nejen jako vynálezce kontaktních čoček, ale především – silonu – jak jej nazýváme, jinak nylonu. O kontaktních čočkách jste možná věděli, ale o silonu ne, co?

No a ty kontaktní čočky. Víte o tom, že výzkum na výrobu těchto čoček musel prof. Wichterle provádět doma, protože výzkum soudruzi zrušili a on jej nechtěl přerušit a vše potřebné prakticky „vyřešil“ doma s pomocí stavebnice Merkur a dynama z obyčejného kola? Psal se rok 1961. V roce 1963 již podepisoval kontrakt na výrobu kontaktních čoček, v roce 1971 byly kontaktní čočky povoleny prodávat v USA. Čeští komunisté se všech vlastnictví zbavili a díky tomu naše země přišla, do roku 1989 o 1 miliardu USD jenom zisku z licencí.

Ne paradoxně, ale tradičně, byl prof. Wichterle, po revoluci, nejdříve oceněn v USA a zahraničí. A to již od roku 1990. Naši si na něj vzpomněli daleko déle, Karlova univerzita až v roce 1993, kdy mu udělila čestný titul profesora, kterých měl již ze zahraničí vícero.

Prof. Wichterle byl iniciátorem manifestu 2000 slov, byl i poslancem ČNR, který jako jediný nepobíral plat z výkonu funkce. Nikdy nebyl členem žádné politické strany, v době nacistické okupace byl zatčen a vězněn, pro svoji „odbojovou“ činnost.

A kdo nechtěl miliardu dolarů z jeho práce? Komouši – jako Zeman, Babiš, Kubera, Vondráček, Grospič, Filip apod.

Vedle pana prof. Holého je pan prof. Wichterle zajisté jedním z nejvýznamnějších vědců a vynálezců v celé historii naší země. Oba spojuje jeden obor – chemie.

Zemanoparáda

Soudruh Zeman tradičně lhal. Nejdříve slíbil, že nechá zveřejnit celou svou zdravotní dokumentaci, nakonec nechal zveřejnit jenom prohlášení lékaře z VN Střešovice, která nekonstatuje vůbec nic pozitivního, ale hlavně vzbuzuje velké obavy.

Například soudruh Zeman užívá, pravidelně, antidepresiva, což znamená, že jeho soudružský život není tak veselý, za jaký jej vydává, ale co je horší, zapíjí je hektolitry alkoholu, jak zpráva zmiňuje.

K tomu pravidelně užívá léky na bolesti, opět je zalévá hektolitry alkoholu. Při kombinaci alkoholu a takto účinných léčiv dochází skutečně v těle k věcem, které takového jedince zesměšní – únik moči, ptání se na soudruha Bureše, když jej sám požádal o cestu do zahraničí, 3x pochválit za jednu věc, v průběhu několika týdnů, dalo by se říci, že k demenci.

Pokud ovšem soudruh Zeman neprošel psychiatrickým vyšetřením, což neprošel, tak poté bychom asi měli vědět, zda je již dementní, či je ještě šance, že počínající demence není příznakem stáří, ale pouze jeho prolévání alkoholem v kombinaci s antidepresivy.

Jakákoliv zdravotní zpráva nemůže vyvrátit, že agent MAN, není demokratickým politikem, není slušným člověkem, je nejhorším prezidentem všech dob.

Kurdští přátelé?

Tak pro Rudoarmějce jistě ano. Dostali jsme „sodu“ za náš názor na postup Turecka. V těch e-mailech jsme nenašli jediný argument, který by nás donutil změnit náš názor, nebo o něm vůbec přemýšlet.

Tak si to zopakujme:

PKK (Strana kurdských pracujících) založila YPG (kurdské ozbrojené milice) v Sýrii. Následně i podobná uskupení v Iránu i Iráku. PKK je na seznamu teroristických organizací nejen v USA, Turecku, ale i velké většiny evropských zemí.

YPG jsou ozbrojenou složkou údajně „demokratické“ strany, která sama sebe označuje za komunistickou. V minulosti byly Lidové milice ozbrojenou pěstí KSČ, do roku 1989, tato ozbrojená pěst proletariátu řezala pokojné demonstranty proti totalitnímu režimu, dokonce i při demonstraci k připomínce 17. 11. 1939 a obrovské odvaze tehdejších studentů.

YPG byly obviněni z válečných zločinů v Sýrii, a to Amnesty International.

YPG a Syrští Kurdové se zapojili do ozbrojeného boje v Turecku za práva Kurdů. Páchali zde teroristické činy, jako ETA, IRA v Evropě.

Protože ISS (Islámský stát) ohrožoval YPG v jejich zájmu o „krádež“ syrského území pro vznik jejich státu, který žádná okolní země nepodporuje, není ještě přítel. Stalin se spojil s Hitlerem, aby společně zahájili II. Světovou válku, aby se poté Stalin vydával za našeho „osvoboditele“. Spojení Stalina s Hitlerem bylo pro Stalina výhodné, měl zajištěné, že zpět získá území, o které Carské Rusko přišlo po roce 1918 následnými menšími válkami. Stejně se celou dobu chovají i teroristé z YPG.

Náš názor je jasný – YPG jsou teroristé.

28. 10 2019

Pro mnohé to je jistě důležitý svátek, pro mnohé důvod nic neslavit. Slavíme 101 let od vzniku samostatné ČSR, která se skrze spoustu změn svého názvu dopracovala až k České republice. Proč? Protože jsme nástupnickým státem fakticky původní ČSR. Tímto bouráme hliněný domeček těm, co neustále tvrdí, že nemají co slavit, protože se slaví vznik neexistujícího státu.

A jsme u vlastenectví. Co to vlastně to vlastenectví je. Pro velký úspěch, spíše neúspěch, to zopakujeme. Vlastenec není ten, co řve – ani jednoho muslima do ČR – vlastenec je ten, co pověsí vlajku ČR na svůj dům, co si v tento den připne placku na klopu s naší státní vlajkou, ne ten, co běhá v ruských maskáčích a hajluje na náměstí, ale ten, co se jde sám, nebo s rodinou, se svíčkou v ruce, nebo modlitbou na rtech, poklonit k hrobům našich legionářů a všem, co padli za I. Světové války, nebo II. Světové války. Vlastenec není ten, co se prohání s Nočními vlky po silnicích, vyřvává, že Rusko není nepřítel, ale ten, co vezme kytičku a položí ji na hrob těm, co položili život za svobodu naší země, například letcům z RAF. Vlastenec není ten, co oslavuje neexistující investice čínských komunistických vrahů, ale ten, kdo se slavnostně ustrojí a vyjde do ulic s českou vlajkou, slavit 101 let od vzniku naší samostatnosti, jako to dělali naše prababičky a pradědečkové. Vlastenec není ten, co někomu vyhrožuje smrtí na internetu, vlastenec je ten, co zemřel, nebo trpěl, za svůj osobní boj za svobodu a demokracii v naší zemi. Proto běžte a položte kytičku, nebo zapalte svíčku za všechny politické vězně, mučené i umučené v totalitních režimech, těm, co celý svůj život prokazovali, že jsou skutečnými vlastenci.

Bohužel, vlastenců je zde opravdu málo, dalo by se říci, že hrstka. Tedy těch žijících. Tak jim zapalme svíčku a vzpomínejme na ně, na naše hrdiny, co zemřeli v boji za svobodnou a demokratickou Českou republiku.