26. 4. 2020 Humus bude pokračovat

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Tragédie i šance české demokratické opozice. Kdy se už odhodlá ...

Zase vyhraje, snad ne s ústavní většinou

Od začátku vypuknutí zcela nesmyslné hysterie týkající se koronaviru se všechny politické strany připojovaly k totalitním návrhům z dílny agenta STB Bureše. Všechny, včetně těch tzv. Demokratických, které s demokracií nemají nic společného. Je to cca 6 týdnů, kdy totalitní nařízení paralyzovaly naši zem. Byla nám odejmuta svoboda. TOP 09, ODS, STAN, Piráti, KDU-ČSL, všechny parlamentní strany s tím souhlasily.

Přestože se především na sociálních sítích objevilo několik málo jedinců, kteří proti této totalitě vystupovali, byli terčem posměšků, urážek, nadávek, především od voličů těch údajně správných, demokratických, stran.

Neuběhlo ani 6 týdnů a soud smetl ze stolu několik vládních opatření, které nejvíce kritizovali ti jedinci na sociálních sítích. Karta se obrátila. Názor těch, údajně správných, demokratických stran se najednou obrátil o 180 stupňů. Ti zatracovaní jedinci, leckdy z okruhu lidí, od kterých byste to nejméně očekávali – důchodci, lékař, popelář – se najednou, ze dne na den, stali těmi, kteří nikdy nezměnili své názory na tuto epidemii nového typu chřipky. Dosud nevídané, jaká malá společnost nesourodých profesí a životů se dokázala spojit, byť se jednalo o jedince.

Důsledkem toho budou příští volby v režii ANO-STB, které vyhraje, zaslouženě, snad ne s ústavní většinou. Zaslouženě proto, že všichni museli zjistit, že ta tzv. Demokratická opozice je naprosto k ničemu. U ten návrh k soudu nepodala tzv. Demokratická opozice, ale jeden, do té doby téměř neznámý, právník. Zjistilo se, že opozici k ničemu nepotřebujeme, ale také to, že není koho volit. Opozice je de facto vládní koalice, která zničí veškerou svobodu a demokracii v zemi kvůli jednomu, ne zcela nebezpečnému, bacilu. Jakékoliv jejich současné obraty jsou k ničemu. Mnozí z těch několika málo „Posledních Mohykánů“ na sociálních sítích na to již upozorňují. Vidět jenom hrstku lidí, kterým skutečně záleží na demokracii a svobodě, byť pouze na vzorku ze sociálních sítí, je děsivé.

Jak se měla opozice chovat? To asi napadne každého, měla od samého počátku vytvořit vlastní plán, jak postupovat v době, kdy je v naší zemi epidemie tohoto nového typu chřipky. Měla postupovat přiměřeně, jako například sociální demokracie se zelenými, kteří vládnou ve Švédsku. Jistě, více nemocných, možná i obětí této chřipky, jejíž počet se ovšem ani nevyrovná počty obětí na rakovinu v daných zemích. Svoboda něco stojí. Mohla nabídnout i uvolněnější způsoby. Proč byli otevřeny obchodní domy s potravinami, ale malé byli uzavřeny? Nic z toho, co udělala vláda a opozice s tím souhlasila, nedávalo logiku. Opozice měla nabídnout jinou variantu ochrany obyvatelstva, s ohledem na demokratický a svobodný stát, měla nabídnout pomoc nejrizikovějším skupinám obyvatel, ostatním ponechat možnost se svobodně rozhodnout.

Opozice promarnila svoji šanci a v tomto složení vedení všech stran ukázala, že v našem systému postrádá smysl, pokud se tedy nehodlá, zcela správně, zařadit po bok koaličních stran, poté bychom měli uznat, že u nás de facto žádnou opozici nemáme.

Je to jenom zamyšlení nad ztrátou důvěry v opoziční strany, které již ani nelze za opoziční považovat. Zamyšlení nad hloupostí mnohých voličů, kteří jim dali své hlasy, dávají své hlasy a jsou ochotni jim svůj hlas opět dát. Od nás jej nedostanou.

Je konec

Po oznámení verdiktu soudu, který smetl ze stolu totalitní nařízení vlády se zdá být těm jejich bolševickým kouskům konec. Minimálně ze strachu. To, co vláda udělala, je na trestní stíhání a trestní odpovědnost.

Ihned vláda začala konat a začala uvolňovat totalitní zákazy. Obchody budou mít otevřeno, řemesla také, jenom do Obchodních center to zatím nepůjde. Stejně tak nepůjde udělat koncerty. Restaurace se otevřou v průběhu několika dnů. Autoškoly budou otevřené, to ovšem nenahradí v daném měsíci propadlé profesní průkazy. 300 miliard škody, stovky mrtvých na rakovinu, které nebylo možné léčit, na jiná, vážná onemocnění, abychom daleko menší počet potenciálně nakažených a zemřelých lidí údajně ochránili. Hnus skončil. Dávat přednost před smrtí někomu, kdo „údajně může zemřít“ před tím, kdo je nemocen například rakovinou, je odporné zvěrstvo, se kterým se obhájci těchto totalitních praktik budou muset nějak vyrovnat.

Vypadá to, že bolševická tyranie postupně vymizí z našich měst a ulic. Udavači zase budou mít po udávání kvůli rouškám, tak si budou muset najít jinou oběť, nejčastěji se vrátí k udávání prodavaček v obchodech, úředníků, ale i udávání komunálních pracovníků. Vše se vrátí do stejných, bolševických, kolejí.

Postupně si přestanete vážit těch, o kterých jste dosud psali, že si jich vážíte, zdravotníci, prodavači, řidiči MHD, ale i popeláři, úředníci. Všichni přijdou do 14 dnů o svou prestiž. Končí PŘETVÁŘKA. Stejná přetvářka, jako o Vánocích. Český svět se plně vrátí do stejných kolejí. Humus bude pokračovat.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.