26. 3. 2017 Je Zeman opravdu takový hlupák, nebo to jenom hraje?

Tento týden byl z mnoha hledisek zajímavým pohledem do společnosti dvou pánů, kteří jsou největšímu nebezpečí pro naši zemi - NeBureše a Zemana.

Zkusme si připomenout, co ta sebranka opět předvedla:

Opilecký výstup Zemana po schodech. Zřejmě pokus tančit kozáčka.

Další opilecký výstup, ve kterém, pro změnu, vyzývá k vraždám oponentů. Na Urválka ovšem nemá, posuďte sami ZDE

A aby nebylo hradní ohavnosti konec, tak se pustil do právě zemřelého kardinála Vlka. Jako správný zbabělec, po jeho smrti. Za jeho života si to nedovolil.

Po přečtení a shlédnutí videí, i článků, mě napadá jediné slovo, jak jej ohodnotit - DOBYTEK.

Je tu ovšem jedno velké ALE.

Možná jste si také všimli, že intenzita naprosto nepochopitelných, až brutálních, útoků na odpůrce, se vždy zvýšila v době, kdy se na udavače STB Babiše provalila nějaká další zlodějina, krádež, podvod. Vzpomeňte si na Čapí hnízdo? Prý tuto kauzu nesleduje, protože nemá hodnotu ani miliardu ZDE. V daném okamžiku ovšem DOBYTEK zaútočil na pana Bakalu - ZDE - se silnými výroky o jeho kriminalizaci, volání po STB praktikách, odsouzení pana Bakaly, bez ohledu, na skutečnost, že nikdy nebyl obviněn. V tom samém okamžiku ovšem DOBYTEK kárá poslance, v souvislosti s Čapím hnízdem, prý si nemají hrát na soudce - ZDE.

Přišla ovšem kauza daňových podvodů udavače STB. A tyátr na sebe nenechal dlouho čekat. Pan doktor Niedermayer (Europoslanec za TOP 09), doslova argumentačně rozšlapal udavače STB v Otázkách Václava Moravce - ZDE. Vyslovil nejvážnější podezření, které jsme mohli kdy slyšet - udavač STB za akcie Agrofertu vůbec nezaplatil! Toto prohlášení ovšem poněkud zaniklo v médiích. A to je, soudruhu prezidente, už podvod nad miliardy - nejen u fyzické osoby Babiše, ale také u majitele Agrofertu, Babiše, tudíž hned 2 podvody. A opět nastal obrat o 180 stupňů, u DOBYTKA.

„U politika platí nikoliv presumpce neviny, ale bohužel u něho platí presumpce viny, takže je-li politik v jakémkoli podezření, byť by bylo sebepitomější, tak si myslím, že je jeho povinností rezignovat, pokud toto podezření někdo bere vážně,“ prohlásil Zeman v dubnu 1998 v debatním pořadu Pressklubu rádia Frekvence 1. Najednou ovšem tvrdí, že to tak není, že prý u udavače STB platí presumpce nevinny ZDE.

Jakoby náhodou předvede opilecký tyátr, protože si je téměř jistý svým příštím zvolením, a rozpovídá se o Stalinovi, jehož praktiky tak obdivuje. Novináři to nenechají ležet ladem a odpoutání pozornosti od největších zlodějin v naší zemi, kterých se kdy někdo dopustil, je tu. Nahrané skákání na lep stbákův.

Je zcela jednoznačné, že došlo ke spojení těchto dvou největších škůdců v naší zemi, za účelem centralizace absolutní moci. Bývalý prezident Německa odstoupil kvůli podezření z přijetí úplatku ve výši několik set Euro. Toto podezření se nepotvrdilo, nikdy nebyl obviněn, přesto ihned, po zveřejnění tohoto podezření, odstoupil. To je tvář demokratické země. Naši dva stbáci si ovšem demokracii tvoří na svých fašistických základech. Kdysi se takto spojil Hitler s průmyslníky, jak to vše dopadlo, všichni víme. A lidé na to slepě koukají, mnozí jim ještě tleskají. Udělali z vás blbce, vy to nevíte?

Zrodil se nový Hitler, gratuluji, národe.