26. 2. 2017 Korporátní fašista Babiš přivedl tuto zem zpět po bok rozvojových zemí

Upozorňovali jsme na to hodně dlouho, že korporátně fašistická vláda současnosti přivede tuto zemi zpět, před rok 1989. A stalo se.

Jediná porevoluční vláda, složená z KDU-ČSL, ČSSD a ANO přivedla tuto zem po bok Nigérie, Kamerunu, Afghánistánu, tedy po bok rozvojových zemí. Článek ZDE.

A bude hůř. Fašisticko-komunistická vláda, za přicmrndávání KDU-ČSL, kteří budu ve vládě i s nacisty a komunisty, zavedla EET. Tímto způsobem se dramaticky zvýšily náklady zatím jenom pro restaurace a hotely, což přineslo snížení kupní síly obyvatel v této oblasti o cca 3%. Již více jak 2 měsíce se na zdražení připravují obchodníci, kterým tato vláda korporátního fašismus nařídila mít EET od března tohoto roku, což je za 2 dny. Zajisté si například zákazníci OC Tesco všimli, že rohlík již zdražil z 1,50 Kč na 1,90 Kč. Takto došlo k postupnému zdražení u všech nabízených produktů. Již za 2 dny se kupní síla občanů této země sníží o dalších 10%, což je očekávané průměrné zdražení výrobků.

Následně přijdou na řadu služby a řemeslníci. Takový kominík vám již komín nevymete za 100 Kč, ale za 200 Kč. On totiž při neustále ušpiněných rukách od sazí musí počítat, že EET zničí, díky špíně, do 2-3 měsíců, ne-li dříve. Ale podle korporátního fašisty Babiše prý krade, takže to my, občané, zaplaťme.

Ono nestačí již prosté okrádání občanů o 82% na daních a poplatcích, které zaplatíme z každé vydělané koruny. Musíme nyní ještě přispívat více, díky rapidnímu zvýšení cen, aby si korporátní fašista Babiš mohl zajistit další miliardy na dotacích pro své firmy, nyní směšně uložené do svěřeneckého fondu ovládaného jeho kamarády a příbuznými, aby obešel zákon. Tržby se Agrofertu zvýšily o 40%, přitom majitel prý ve firmě není, ale vykonává práci ministra. Komu se to v této zemi jen tak poštěstilo, že?

Ale co více. Všichni to vidíme, máme nejnižší nezaměstnanost, která je z hlediska ekonomického nezdravá, zdravá nezaměstnanost je 5% a výše, aby měla firma možnost nějakého slušného výběru svých zaměstnanců. I při této nezaměstnanosti chybí v našem průmyslu přes 200.000 pracovníků. Korporátně fašistická vláda ovšem odmítá tyto zaměstnance povolit dovést ze zemí mimo EU. Mzdy stoupají velice málo, stoupají-li vůbec. Logické, příjem občanů je dostatečný, ale jejich zdanění je trestuhodné, zločinné. Když z každé vydělané koruny odvedete státu na daních a odvodech 30%, místo současných 82%, budete mít téměř 3x vyšší kupní sílu. Ale nyní máte HOVNO (omlouváme se za tento výraz, ale ničím jiným jej nahradit nelze). A nyní vám z toho hovna zůstane ještě větší hovno, díky zdražení, zaviněné zavedením šikanujícího EET.

Kdo by se nechtěl mít lépe, že? Korporátní fašista Babiš se jistě lépe má, přeci jenom mu tržby raketově vzrostly. To se o jiných napsat nedá. To, že EET znamenalo nižší výběr daní, to jsme již zmiňovaly v tomto komentáři ZDE. Nemůžete nás podezírat ze šíření lží, vše je podloženo statistickými údaji. Tedy i nová vlna EET, nyní v obchodech, přinese státu pouze vyšší nezaměstnanost, tím pádem i náklad na vyšší sociální dávky a podpory v nezaměstnanosti a daně budou utíkat dále.

Víte, kde se nejvíce krade? U firem, jako má Babiš. Poslechněte si duel mezi Babišem a doktorem Niedermayerem v Otázkách Václava Moravce, možná prozřete, pokud jste již neprozřeli. Pořad naleznete ZDE.

No nic, musíme volit Babiše a jeho ANO-STB, abychom brzy dohnali Křováky. To je prý ráj na zemi.