26. 11. 2017 Tajná vládní koalice je domluvena – stbáci, nacisti, komunisté

Také se vám zdá, že tento týden tak nějak rychle utekl? Nám tedy ano. Tak co nám přinesl? Vládní koalici složenou z STBáků, nacistů a komunistů - ANO, SPD, KSČM. Dále nám přinesl rezignaci pana Kalouska a volbu nového předsedy TOP 09, ruský gubernátor Zeman se přijel zpovídat führerovi Putinovi.

Auto-moto

Nikoho asi nepřekvapí, že při obsazování trafik ve Sněmovně začala fungovat koalice ANO, SPD, KSČM  a také Pirátů. Jak se dalo očekávat, tato koalice bude fungovat i po celé funkční období této vlády. Nejen v Německu se podivují, co jsme si to zvolili za koalici - stbáků, nacistů a komunistů. To, že je podpoří i anarchisté od Pirátů, to se dalo očekávat, stejně tak i jejich podporu pro tuto budoucí, ať již oficiální, či neoficiální, vládní koalici. Máme jednu jistotu, že minimálně do prezidentských voleb dají pokoj, máme tedy čas na balení oblečení a případnou "emigraci" do civilizovaných západních zemí. Mnozí se již "odstěhovali", mnozí to nechávají až po výsledku prezidentských voleb, očekávajíce, že prezident, jehož jedinou faktickou pravomocí v politice je kladení věnců na hroby hrdinů, se bude schopen postavit této mašinérii, kterou tu známe z dob totalitních. Jejich voličům ani nevadí zcela viditelná schizofrenie Bureše, který na jedné straně pokřikuje na ODS - pojďte s námi vládnout, na druhé straně se opírá o extrémisty z opačného pole - nacisty, komunisty a anarchisty. Stejně tak zřejmě budou tito skrytí "koaličníci" hlasovat i ve věci vydání soudruhů udavačů STB policejnímu vyšetřování. Uvidíme, necháme se překvapit. Možná by měl agent Bureš zařídit, aby hlasování Sněmovny bylo tajné, měl by jistotu, že vydáni nebudou.

23843413_189474754945200_5300800525474957204_n

Z stejného proudu mstících se voličů, bude těžit i v prezidentských volbách agent MAN, tedy Miloš Zeman. Již nyní si dojel do Moskvy pro noty, jak má postupovat, pro rublíky na podporu jeho "nekampaně", nechává se tam vodit jako loutka, usíná všude, kam vleze, i při jednání s führerem Putinem. Neodpustí si opět sdělit několik pitomostí, aby se zavděčil führerovi a ruble si zasloužil, jako ta o tom, jak je pro ČR Rusko důležitější, než Francie, nebo o tom, že Sudety patří Německu, pardon, Krym prý patří Rusku a mají si jej nechat. Jednoho by to i pobavilo, nebýt to na sesli prezidenta, ale v Silvestrovské estrádě od Menšíka. Jak by se asi na podobné výroky dívali občané této země poté, co jsme přišli o Sudety, kdyby se našel nějaký Zeman, který by Hitlerovi řekl - nechte si je, jsou vaše, historicky vám vždy patřily.

23380392_185091122050230_7364133206162345641_n

Dnes probíhá volební sněm TOP 09, kde vystřídal ing. Kalouska v pozici předsedy strany doktor Pospíšil. Pro mnohé to je změna vítaná, ale asi většina lidí se ptá, proč zrovna pan doktor Pospíšil. Nelze vůbec pochybovat o jeho morálních kvalitách, o jeho pracovitosti, oblibě u občanů, ale jistě lze pochybovat o jeho schopnosti vést tuto stranu, být dobrým diskutérem, oponentem. Mnozí by raději viděli na tomto postu doktora Niedermayera, nebo jiného kandidáta. Pravdou může být, že i pan doktor Pospíšil zestárl, zmoudřel, mohl z něj vyrůst i lepší rétor, ale to bychom museli připustit, že starého psa novým kouskům naučíš. Voliči i nevoliči této strany se ovšem shodnou, změna to je vítaná. Odpůrcům zmizí z očí nenáviděný Kalousek, příznivcům se strana zavděčí změnou, kterou prohrané volby jistě mají znamenat. Otázkou je, zda se bude jednat o změnu k lepšímu, nebo naopak k horšímu. Panu předsedovi gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů při nutném restartu TOP 09.

No, v Německu se stále nedaří dát dohromady vládu. Vypadá to, že SPD budou muset změnit svůj názor na to, že již nevytvoří koalici se stranou paní Merkelové, protože by to pro ně mohlo znamenat, že v předčasných volbách dostanou ze Sněmu tzv. vale. Pro Německo by bylo jistě vhodné, vládu již mít, aby mohla pracovat, jako v předešlých letech, kdy se občanům Německa nebývale dobře dařilo a daří. V kontextu volebních preferencí v Německu a u nás se ukazuje, jak diametrálně odlišné názory mají občané vyspělé západní civilizace od občanů bývalých postbolševických kolonií.

bl1000