25. 7. 2021 Olympiáda, jakou svět neviděl

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Hry XXXII. olympiády | olympijskytym.cz

Olympiáda, jakou svět neviděl

Bezesporu největší sportovní událost letošního roku, Olympiáda v Tokiu, byla zahájena. Kdo se díval na zahajovací ceremoniál, bylo mu hned jasné, že takovou Olympiádu ještě svět neviděl. Podle japonských pořadatelů se již Olympiáda nedělá pro diváky, kteří nadšeně podporují své národní týmy, ale pouze a jenom pro televizní a rozhlasové diváky a posluchače. Osobně se musím přiznat, že jsem se na to vydržel dívat asi 15 minut. Poté jsem televizor vypnul.

Ještě před zahajovacím ceremoniálem stačil někdo z očkovaných sportovců nakazit neočkovaného lékaře jednoho z našich týmů. Aby řeč nestála, tak propagandistická média celou věc otočila a obvinila daného lékaře z nakažení čínskou chřipečkou několika sportovců. To je ovšem absolutně nesmyslné, pan doktor měl totiž hned 2 PCR negativní testy. O tom, kolik jich měli ti „očkovaní“ ani řádka. Takže to napíšeme na rovinu – ŽÁDNÝ.

Druhou věcí je, že nenaočkovaný lékař měl nakazit naočkované sportovce nemocí, proti které byli očkováni? Kde soudruzi z NDR udělali chybu?

Novinkou byla také role vlajkonošů. Aby byla taková věc genderově vyvážená, poprvé MUSELI, být vlajkonoši dva a vždy muž a žena, dalších 57 pohlaví tam být zatím nemuselo. Pánové ovšem těmto hloupým nesmyslům poněkud udělali přítrž, díky svému gentlemanství, ke kterému jsme my, pánové, od malička vychováváni. Vlajku nesli sami, přeci jenom je to trochu těžší, dámy přiložily ručičku a druhou mávaly. Pánové se totiž s genderovým nesmyslem nehodlali smířit, nevrazili na polovinu cesty vlajku dámám, jak si to ta skupina genderových fanatiků přála, ale tíhu vlajky vzali na svá bedra. Dámy byly evidentně spokojené. Podle naší „nevlajkonošky“, protože když vlajku nenesu, nemohu být vlajkonoš, že?, Petry Kvitové, byla upřímně ráda, že její protějšek, světově známý basketbalista, hráč NBA, Satoranský, vlajku po celou dobu nesl sám. Tak teď nám ti správně genderově smýšlející lidé asi budou říkat, že už nesmíme být gentlemani a dříví má štípat dáma apod.

A když už jsme zmínili Petru Kvitovou, tak se poté v rozhovoru rozněžnila nad tou poctou být reprezentantkou na OH a ještě být v čele naší země, jako vlajkonoš, že to je opravdu obrovská pocta. Vlastencům zaplesalo srdíčko. Národní ekonomická rada vlády na svém twitterovém účtu na to odpověděla takto:

Komentáře jsou beznadějně mimo smysl původního tweetu NERV, který odkazoval na to, že její hrdost je poněkud „špatným herectvím“, pokud stejně hrdě není ochotna platit daň z příjmu v ČR a místo toho je platí v zahraničí. V tomto případě v Monaku. Nikdo nezpochybnil její nesporné zásluhy na největších českých úspěších ženského (pokud se to ještě může psát), tenisu. Nikdo nikdy netvrdil, že toho pro naši zemi udělala málo, nebo snad její reprezentace nebyla vždy naprosto skvělá. Ale NERV se dotkl toho jejího předstíraného vlastenectví a hrdosti. Hrdý člověk a vlastenec prostě odvádí své daně z příjmu v zemi, na kterou je skutečně hrdý, a která je potřebuje. Jako kdysi ABBA apod. Tak možná se i jiní zamyslí nad tím, zda jim těch pár korun ušetřených na daních z příjmu stojí za to, aby se poté stávali terčem takovýchto vtípků.

Musíme zvýšit výrobu elektromobilů, říká šéfka Evropské komise | E15.cz

EU nám přivezla naše peníze

Ursula von der Leyenová, předsedkyně Evropské komise, přijela do naší země a podle médií nám přivezla 180 miliard, určených z Fondu obnovy, po době covidové, jak nám EU nalhává.

Prý má jít o dotaci. To ovšem není pravda, protože se jedná o půjčku, za kterou naše země ručí 240 miliardami Kč.

Již nikdo nezmínil, že to jsou naše peníze, které nám EU přivezla a NADIKTOVALA, za co a v jaké souvislosti je musíme utratit. Nejde tedy o žádnou obnovu po totalitě, kterou tu EU zavedla, ale z více jak 40% se jedná o pár drobných, které musíme investovat pouze a jenom s Green Dealem, tedy nesmyslem, o kterém jsme psali v minulém týdnu.

EU údajně čerpání podmínila, šíří to všechna naše média a tzv. Totalitní opozice, jako Piráti, TOP 09, ODS, KDU-ČSL, STAN, že ty peníze obdržíme až poté, co vyřešíme údajný střet zájmů Babiše. O tom, že žádný střet zájmů nemá, pokud jej neměl pan Jurečka, pan Schwarzenberg, pan Toman, nemůže jej mít ani on, jsme také nedávno psali. Navíc zákaz podnikání, čerpat nárokové dotace, nebo nenárokové, jako podnikatel, je diskriminace podnikatelů v ČR. Ale ČR tento údajný střet zájmů řešit nebude, takže pokud ANO vyhraje volby, Babiš se stane premiérem, nebudeme si muset těch 180 miliard půjčovat. Problém je, že i nadále budeme za ten extradluh EU ručit.

Nikdo nikdy neuvedl, abychom si to dokázali představit, o jaké drobné se ve skutečnosti jedná, přitom se naši politici z Totalitní opozice chovají, jakoby se mělo jednat o nový Marshallův plán. Ve skutečnosti to je částka, v přirovnání, jako byste dostal k 50 Kč na svačinu dalších 5 Kč. Tak jistě každá koruna dobrá, ale co si asi za těch 5 Kč navíc koupíte, aby vás to pozvedlo výše. Nebo snad chcete tvrdit opak?

Realita – příjem státního rozpočtu na rok cca 2018 byl cca 1,8 bilionu. 180 miliard je tedy pouhá jednorázová 10% injekce do rozpočtu. Ano, ubohých 10% z celkových ročních příjmů. Jsou to drobné. Jenom schválený schodek rozpočtu pro letošní rok je cca 3x vyšší, než tyto drobné, tedy ČR si letos půjčí 3x vyšší částku.

Absolutně nechápu, když v přirovnání ke uvedené svačině, se jedná o 5 Kč k 50 Kč, tedy absolutně nezajímavou částku, někdo z těchto haléřových položek takovou senzaci. A už vůbec nechápu, proč si necháme diktovat, za co ty naše peníze utratíme.

Celosvětové protesty proti covid totalitě

Vládní teror vůči občanům zemí skoro celého světa nepolevuje. Bez ohledu na skutečnost, že dávno bylo prokázáno, že tzv. „Covid“ je banální nemoc, na kterou nezemře více jak 0,1%, teror vůči lidem vlády stupňují.

Naše, vaše televize nás samozřejmě neinformuje o celosvětových protestech vůči tomuto terorismu, ať již ve Francii, Itálii, Velké Británii apod. Statisíce demonstrantů po celém světě je v ulicích nejen hlavních měst a dožadují se navrácení základních lidských práv, které jim přiznávají Ústavy jednotlivých zemí. Teroristické vlády se začínají dostávat do konfliktu s vlastními občany. V Itálii podpořila demonstrující i Policie, která odmítla proti demonstrantům zasahovat. Ve Francii jsou demonstrace absolutně největší. Tamní obyvatelstvo odmítá jakoukoliv šikanu a perzekuci, nově vedenou vůči neočkovaným „podlidem“. Češi nadále nadávají na sociálních sítích, místo toho, aby vyrazili do ulic a zpětně si vybojovali svá práva.

Neočkovaní se stávají terčem šikany a perzekuce po celém světě. Začali být terčem veřejné dehonestace, jaké se dopouštěl Hitler vůči Židům. Lídrem této šikany v Evropě je Německo, které má hluboce zakořeněné nacistické způsoby jednání, které opět oprašuje. Dnes a denně nás média zahlcující různými rozhovory s údajnými „odborníky“ a „experty“, přestože nemají žádné adekvátní vzdělání v oboru epidemiologie, nebo dokonce nějaké zkušenosti z tohoto oboru, kde tito neonacističtí experti vyzývají vlády k jednání, za které by se Hitler nestyděl. Tu, zákaz vstupu neočkovaných kamkoliv, tu návrhy na odmítání poskytnutí zdravotní péče pro neočkované, tu označením neočkovaných, jako nějakých bacilonosičů, po vzoru Davidovy hvězdy v nacistickém Německu a další, až hrozivé výplody, připomínající nejtemnější nacistickou dobu. Kdo všechno tyto návrhy sděluje, všichni víme. Ale o tom, že se po celém světě začíná demonstrovat a brzy začne bojovat za vrácení základních lidských práv občanům, ani slovo. Ani slovo si v té naší, vaší televizi, kterou si povinně platíme, nebo rozhlasu, nedočtete o Švédsku, ani ne polovině zemřelých, téměř žádné restrikce, žádná totalita, diktatura. Víte proč? Protože Švédsko je skutečně nezávislou zemí a je pro EU natolik důležité, že si vůči němu ani neonacisté z Německa nic nedovolí. Tak nám, po vzoru bolševika, neposkytují informace o jejich skvělému modelu ignorace čínské chřipečky, jinak se to totiž nazvat nedá, než ignorace naprosto banální nemoci. Co kdybychom to chtěli také?

Fakta jsou přitom naprosto jasná. Zdraví je naše, každý z nás si o něm má právo rozhodnout, jak chce. Zdravotní pojištění je povinné, tudíž má každý právo na zdravotní péči. Očkování je schváleno jako EXPERIMENTÁLNÍ A PODMÍNĚNĚ. Nikdo nezná případné dlouhodobé negativní důsledky této vakcinace. Zdravé jedince tato chřipečka neohrožuje. Očkovaní jsou bezpřínakoví bacilonosiči, kteří ohrožují celou národní populaci, pokud nejsou testováni. Účinnost experimentálních vakcín, podle Izraele, kde jsou nově nemocnice zaplněny OČKOVANÝMI pacienty a to z cca 2/3!!! Vakcína přitom měla, podle prolhaných propagandistů, chránit před těžkým průběhem nemoci. Nebo snad v Izraeli mají v nemocnicích bezpříznakové? Tyto informace vám opět média nesdělí. Je to informace z The Jerusalem Post, dnešního dne.

Když to shrneme, tak vakcína nebrání nákaze, nebrání těžkému průběhu, postupem několika málo měsíců má nižší účinnost, než samotná imunita získaná proděláním této nemoci, nebrání šíření nemoci. Poté se ptejme, proč nás nutí k této experimentální a řádně neschválené vakcinaci takto brutálním způsobem, který je nyní veden.

To, že na vakcinaci umírají lidé, ponecháváme na orgány činné v trestním řízení, zda pacienti byli řádně informováni, že jsou součástí EXPERIMENTÁLNÍ vakcíny, kdy nemohou zaručit, že takový pacient nezemře, nebo nebude mít dlouhodobé negativní důsledky. Experimentální léčba totiž vždy byla nabízena nevyléčitelně nemocným, vždy byli řádně informováni, že na ni mohou zemřít. Orgány činné v trestním řízení by měly začít konat.

Vakcinace je dobrovolná, nikdo vás nemůže nutit do nějakých lékařských experimentů, natož takovou formou, která odebírá vaše základní lidská práva.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.