25. 6. 2017 Chováš se jako svině, vzkázal soudruh Zeman premiérovi

Slíbili jsme vám, že se budeme podrobně věnovat sociální politice, v rozporu s tím, jaké řešení nabízí neomarxisté z TOP 09, ale i mnozí jiní. Tento týden byl ovšem ve znamení, pro mnoho lidí, otřesného opileckého výstupu soudruha Zemana vůči panu premiérovi. Článek ZDE.

Prvním, co nás zarazilo, je skutečnost, že opilecké sprosté nadávky na adresu kohokoliv, ze strany soudruha Zemana, vedeného ve svazcích STB, nechávají klidnými Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, protože tyto vulgarity, opakovaně, používá soudruh Zeman v čase před 22 hodinou večerní, což je porušením veškerých morálních kodexů, předpisů, která média musí dodržovat. Vypadá to, že RRTV, jakožto dozorující orgán nad dodržováním těchto předpisů, absolutně selhala a selhává, nebo je uplacena Kremlem. Soudruh Zeman tak zcela vědomě a cíleně ohrožuje morální vývoj nezletilých v naší zemi. Pořad je vysílán od 20:15 hodin, kdy se mnoho dětí na televizi dívá. Až vám vaše děti nadají do "sviní", tak je netrestejte, ani s nimi o tom nemluvte, pokud souhlasíte s výroky soudruha Zemana. Slyšely to od něj, on je nejvyšším představitelem státu, proto vaše děti mají právo vám říkat, že jste svině.

Málokdo se zamyslel nad tím, že děti kopírují vzorce chování svých rodičů. Je tedy nepochybné, že malý Miloš byl, ve svém dětství, mnohokrát přítomen používání slova "svině" ze strany svých rodičů, zřejmě si tak matka s otcem vyměňovali své "komplimenty". Jiné, slušně vychované dítě, by se takto v dospělosti opravdu nevyjadřovalo na adresu kohokoliv. Jedná se o velké selhání jeho rodičů. Není se poté co divit, že i syna, soudruha Zemana, dohnal k pokusu o sebevraždu. ZDE.

Ještě obdivuhodnější je, že panu premiérovi nadává do "sviní" člověk, no, spíše osoba, nikoliv člověk, která má za sebou pokus o vraždu novinářky Slonkové, připravovaný jeho kamarády, která, podle výše uvedeného odkazu, mlátila ženu, dohnala syna k sebevraždě, která opustila svoji manželku kvůli mladší ženě, která téměř zdarma přenechala více jak 100.000.000.000,- Kč dluh vůči Rusku, které nám jej nemělo z čeho splácet, zřejmě nemaje ropu, či plyn, osoba, která běžně používá výrazy, jako kurva, zkurvit apod. Všeobecně je ovšem vnímáno, že člověk, který vztáhne ruku na ženu, je tím, čím tato osoba častuje pana premiéra.

To, že soudruh Zeman užíval LSD, o tom ví snad celá země. To, že je alkoholik, o tom pochybují již jenom ti, jejichž IQ nedosahuje úrovně 75, tedy na podobné úrovni, jakou má soudruh Zeman. Bohužel, těchto je u nás opravdu hodně. Jeho problémy s alkoholem a drogami dosáhly úrovně, kdy neví, co říká a domnívá se, že mluví se svojí manželkou, proto nadává panu premiérovi do sviní. To není vše, v nedávné minulosti sděloval Putinovi, že je potřeba novináře vyzabíjet. Sám chtěl vyvraždit vegetariány a abstinenty. Zatím je to pouze chorobný stařík, kterému snad ochranka nedovolí, aby své sny naplnil a skutečně tu nechal vraždit novináře, vegetariány, abstinenty a mnohé další.

Tato osoba sedí v sesli prezidenta, jako kdysi sedával pan profesor Masaryk, pan Václav Havel. Běžně sprostě uráží a nadává svým oponentům, tu do debilů, tu do sviní, kreténů, opilců, dementů, tu do zbabělců, přitom se sám nechal zabarikádovat na Pražském hradě. Zcela jistě ne ze strachu. Ani snad nikoho nepřekvapuje, že voliči této osoby jeho výroky schvalují, přestože jsou nejsem sprosté, ale i lživé. Například, současná vláda není zcela jistě úspěšná, pokud by byla, podepsalo by se to i na "spodině", což se ovšem, podle diskusí, nestalo.

Zcela evidentní je, že naprosto nezaujatý člověk, například z ciziny, pokud si čte o výrocích této osoby, podívá se na jeho chování, přitom tato osoba není donucena k "abdikaci", nebo na něj není podána ústavní žaloba, si zákonitě musí ztotožnit jednání této osoby s jednáním každého jednotlivého občana této země. Jak byste vy, osobně, nahlíželi na takový národ, který toleruje na nejvyšší ústavní funkci takového primitiva? Chtěli byste se s takovým národem více sbližovat?

Běžný občan se musí za tyto výstupy stydět, všeobecně se musí stydět za neschopnost politiků, zbavit se takové osoby, která jednoznačně deformuje obraz naší země ve světě. A nebojte, nejsme levicově orientovaní občané, kteří by se jinak chtěli zastávat premiéra, který se podílel na zpustošení této země. Jsme vyděšeni, že osoba soudruha Zemana doslova przní pozůstatky respektu naší země v zahraničí, a že na základě jeho chování i nás, jenom občany této země, v cizině ztotožňují s tímto primitivem. Důrazně odmítáme, že jsme jako on. To je jenom 30% těch nejhloupějších lidí v naší zemi.