25. 4. 2021 Ruský terorismus, totalita vystřídá totalitu

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Přehledně: O co jde v kauze Vrbětice, co víme o ruských agentech a jak  Česko a svět zareagují – Deník N

Ruský terorismus na našem území

Podle všeho stojí za vraždou našich občanů a s ní spojenými výbuchy ve Vrběticích Ruská federace.

Pokud je pravdou, že i Zeman souhlasí s kroky vlády, která nejdříve vyhostila 18 diplomatů z Ruské ambasády v Praze, následně využila mezinárodního práva ke srovnání počtů pracovníků ambasád v Praze a Moskvě, k razantnímu snížení těch ruských, zdá se být poté nepochybné, že naše tajné služby mají velmi přesvědčivé důkazy o zapojení ruských tajných služeb do tohoto teroristického útoku. Otázkou je, zda to je pravdou, že i Zeman s vládou souhlasí.

Paradoxně, vláda i Zeman, čelící útokům za svou proruskou orientaci, ukázala naprostý opak. Kroky, které učinila, neučinila žádná předešlá vláda, ani se o ně nepokusila. Jistě, tato vláda k tomu měla velmi důležitý impuls, teroristický akt Ruské federace. Ale absolutně nelze nevnímat, že se vláda, které Rusové vyhrožovali, vůbec nebála a svůj postup učinila bez ohledu na tyto výhrůžky. Je velmi překvapivé, že takto vláda jednala. Nepochybně si ministr zahraničních věcí, za ČSSD, hned po svém nástupu do funkce, zajistil slušný morální kredit. Překvapivě vše začal předseda ČSSD Hamáček, který byl velmi důrazný. Osobně jsem takový postup od naší vlády, která byla napadána pro svoji údajnou proruskou orientaci, vůbec nečekal.

Jistě by mnozí chtěli daleko více, než jenom diplomatické řešení, které skoro nikdo nečekal. Osobně bych s RF ukončil veškerou spolupráci, veškeré styky, zrušil jim tu Ambasádu, nedovolil jim vstoupit na území ČR. Rusko, vedle Číny a bohužel i Německa, patří mezi největší naše nepřátele. A my nejsme v pozici, kdy bychom museli s nimi mít jakékoliv vazby. Jsme malá země, která ani jednoho, pro svou prosperitu, skutečně nepotřebuje. Diplomatické styky s RF potřebují USA, Argentina, Indie, ale jistě ne 10,5 mil stát.

Reakce Německa potvrzuje to, co jsme zde již v minulosti uváděli. Vlastně žádná reakce, ani útok teroristické země na zemi, která je součástí Evropské unie, je nedonutila se vůbec vyjádřit, vyjádření přišlo s odstupem několika dnů, vůbec je nedonutilo ukončit výstavbu Nord Stream II, ti budou kšeftovat i s Islámským státem, pokud tam budou mít výhled na prodej 1.500 Škodovek, nebo na dodávky opia, či ropy. Absolutně je nezajímají země, jako je naše, dokud z ní mají neuvěřitelné výhody, jako jsou daňové podvody na našem území a tím odčerpávání miliard Euro z naší země, nebo země, jakou je třeba Slovensko, Bulharsko apod. Nemáme být ani členy EU. Máme být samostatná země, která si bude dělat to nejlepší pro naše občany. A to nejlepší není z EU.

Ale bude potřeba si počkat na vyjádření Zemana, aby tato úvaha byla založena na správném výkladu toho, co zatím sdělil jenom Bureš.

Wisconsin Health Care Workers First To Get Coronavirus Shots | Wisconsin  Public Radio

Je po čínské chřipce

Tak se shodnou vládní totalisté s corona maniaky. Ale ono po ní není a nebude. Logicky, otepluje se, vir bude mít větší a větší problémy někoho nakazit, logicky, došlo k úspěšnému promoření populace, vir bude mít problém takové jedince nakazit, logicky, úspěšně se provádí pokusy na lidech ve formě vakcinace, vir bude mít určitou dobu horší možnost je nakazit. To vše je logika, léty a praxí ověřené skutečnosti.

Stejně jako sezónní chřipka, i tato čínská, se opět na podzim vrátí ve větší míře, než v letním období. Do té doby se vytvoří 2 kategorie lidí – nadlidi (očkovaní), podlidi (neočkovaní), kterým bude vláda upírat jejich Základní lidská práva. Na soudy nemohou podlidé spoléhat, podporují tuto totalitní skutečnost plnými doušky, prakticky neexistuje možnost, jak se domoci základních lidských práv, která jsou zakotvena v Ústavě ČR. Ta již neplatí, stejně jako neplatí Schengen, který němečtí nepřátelé zrušili. Ti sice nyní svoji armádu a policisty stáhli z hraničních přechodů, ale přesunuli je jenom o trochu blíže vnitrozemí. Neustále platí podmínky mít negativní test, registrovat se při vstupu, jako za Protektorátu, kdy se oprávnění pro vstup ukazovalo pomocí pracovní knížky apod., neustále tam probíhá naprosto neuvěřitelná šikana našich občanů. Mnozí Němci se Čechů doslova štítí. Toto je důsledek neuvěřitelného přístupu říšské kancléřky vůči naší zemi.

Ke kadeřníkovi již příště pouze s negativním výsledkem testu. Takže kadeřníci a kadeřnice již nyní nemají právo si vydělat, kolik chtějí, ostříhat, upravit vlasy těm, co nemají negativní testy, ten, kdo nemá negativní test, nemá právo na ostříhání a úpravu vlasů. Jako za nacistů – nadlidi a podlidi. Jediná možnost je, nechodit k nim, protože sami, bez nich, nic nezmůžeme a pokud se sami neozvou, tak hurá do ruky strojek a ostříhat se strojkem, nebo požádat kamarádku, aby dámě vlasy zkrátila, to zvládne každý, obarvit si vlasy sami a nedat jim vydělat, nepodřizovat se této totalitě. Pokud to lidem v tomto oboru nevadí, nemá smysl, bez nich, jakýkoliv jiný odpor, než je prostě poslat tam, kam patří, na Úřad práce.

Nikdo, kdo má zájem o to, aby naše země byla skutečně demokratická a svobodná, takové rozdělení lidí nemůže připustit, bez ohledu na jeho názor na vakcinaci, ta v tom totiž hraje sice primární roli, ale nehraje žádnou roli v pohledu na demokracii a svobodu, jako takové. Uvidíme, kdo bude mít odvahu, tedy z politiků, proti takovému rozdělení vystoupit.

Musím přiznat, že je velmi příjemné pozorovat, jak například v Praze téměř nikdo „náhubky“ nenosí. Lidé je používají jenom kvůli dopravě a nákupu v obchodě, jinak je už téměř nikdo neužívá.

Ivan Bartoš jako součástí ANTIFA hnutí. Co si o tom myslíte?? : czech

Totalita vystřídá totalitu

Podle předvolebních průzkumů to vypadá tak, že současnou totalitu vystřídá nová totalita, v čele s Pirátskou stranou a jejich stalinistickým přemýšlením. Naposledy jsem četl několik jejich vyjádření, například o nepodmíněným příjmu, nebo na adresu Babiše.

Nepodmíněný příjem je příjem, který dostanete, ať jste „gaučák“, nebo chodíte do práce. Tento komunistický experiment v minulosti probíhal ve více zemích, vždy s negativním výsledkem. Piráti se rozhodli, že nám, co pracujeme, dramaticky zvýší daně, ani se měli „gaučáci“, tedy ti, co nepracují, stejně dobře, jako se máme my. Tak vždy platilo, u těchto komunistů, že lidé, co vzali do svých rukou svoji odpovědnost a celý život se snaží vydělávat peníze, nakonec budou živit lemply. Přitom existuje jednoduché řešení. Jde totiž o situaci, kdy díky automatizaci a robotizaci přijde velké procento lidí o zaměstnání a nebudou mít možnost někde pracovat. Díky honitbě za finančním prospěchem korporací, které jediné EU podporuje, nebo snad někdo z vás někdy od nich něco dostal?, zlikvidují pracovní místa občanů EU. Nejsem si jistý, že to je naprosto nevyhnutelné, ale jsem si jistý, že pokud dnes zaměstnavatelé platí odvody za „práci zaměstnanců“, tak je snadné řešení „platit odvody za roboty a automaty“. Zcela jistě tento finanční profit korporací není nutné platit našimi daněmi. Jde o to, že Piráti zase chtějí okrádat zaměstnance více, než je pro chod státu nutné.

Piráti také komentovali výsledek šetření EK, kde, stalinisticky, lhali. Bartoš uvedl, že Agrofert by měl vracet 20 miliard, stejně tak uvedli, že to je definitivní výsledek. Není. Babiš má právo věc dát k soudu, rozhodovat bude, v úplném fínále, za několik let, Evropský soud pro lidská práva. Další stalinistická lež je výše údajného vracení dotací. EK řešila pouze „investiční dotace“, jejichž výše dosahuje necelých 2 mld Kč. Jedná se například o pořízení té známé linky na toustový chléb. Absolutně se netýkají dotací, které nejsou investiční, což je naprostá většina dotací, které Agrofert pobírá.

Bez ohledu na skutečnost, že dotace jsou zlem, je nutné uvést, že v právním státě nerozhoduje nějaká Evropská komise, nejsme součástí nějaké Čtvrté říše, ale rozhodují soudy. Stejně tak není možné tvrdit, že někdo má vracet 10x tolik, než je skutečná výše. To prý sdělili jejich „experti“. Připomnělo mi to legendární projev soudruha Jakeše na Červeném hrádku. Takové krásné stalinistické vyvolávání nenávisti, pomocí lží. Až soud rozhodne, že Agrofert čerpal dotace neoprávněně, že Babiš Agrofert skutečně ovládá, tak poté se má takovému výroku podřídit. Ne, není to o tom, že bych nějak nadržoval Babišovi, to vůbec ne, mám na něj svůj vlastní názor, ale je to o právním státě. Stalinisté takový stát nikdy neuznávali.

Opravdu chcete, aby nám tito stalinisté vládli?

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.