25. 11. 2018 Rusko si mne ruce – Babišstán k smíchu

Po týdnu, který začal nadějně, alespoň pro těch pár demokratů, se pomalu, ale jistě, veškerá aféra únosu Burešova syna začala rozplývat do vzduchoprázdna. Bureš zapojil 50% všech možností, které má k dispozici, včetně mediální štvanice na reportéry Seznam zpráv, kteří zveřejnili video s výpovědí Andreje Babiše. Bureš dokázal ze svého syna, který NENÍ ZBAVEN SVÉPRÁVNOSTI, udělat totálního idiota, který potřebuje péči 24 hodin denně. Výsledek se dal očekávat, asi ani nikoho vás nepřekvapuje. Tzv. opozice se vyřádila na pátečním hlasování o vyjádření nedůvěry vládě, socani utekli ze sálu, jako malí kluci, zbavující se jakékoliv zodpovědnosti za stát. Opozice proti tomu nevyužila jejich nabídky na rozpuštění Sněmovny, což bych, být leaderem opoziční strany, jistě podpořil. Hradní opilec vyhlásil, že by jej výsledky politických dohod nezajímali, stejně by jmenoval opět premiérem Bureše. Stbák stbáka vždy podrží.

Bureš si mezitím dojel "domluvit" bývalé manželce do Švýcarska, ta poté přečetla Burešovic "noty" na tiskovce, sebrala svých "šest švestek" milion od Bureše a mazala 1. třídou do Švýcarska, za milovaným synem.

Nikoho, natož snad tajné služby, které jsou Burešem natolik zkorumpované, že jsou ve své práci paralyzované, že dovolená na Krymu, je porušením našich mezinárodních závazků, natož synem premiéra, že by měly konat. Rusko si mne ruce, premiér ČR zlegalizoval ruskou okupaci Krymu!

Morální a etický mrzák, který se nestyděl udávat své spolupracovníky, kolegy, stbákům, pobírat za to nemalé peníze a výhody, který z prospěchu vstoupil do KSČ, zničil stovky lidských životů, který by měl dodržovat jisté nepsané zásady demokratického a právního státu, je k smíchu. Paradoxem je, že 30% občanů této země jej vidí jinak. On to takový paradox ani není, stačí znát historii vlastní země, ani ne tak dlouhou, stačí od II. sv. války. Podobní mrzáci udávali Gestapu, ze stejných důvodů, jako Bureš českému Gestapu, stejní mrzáci po válce vstoupili, zcela dobrovolně, do služeb českého Gestapa, tedy STB. Více jak milion komunistů a jejich rodinných příslušníků (tedy cca 30% národa), oslavujících politické vraždy, mučení, perzekuce hrdinů, jako byli letci z Anglie, Legionáři apod. Naše země prostě disponuje 30% duševních, morálních a jinak zvrhlých mrzáků.

Problémem je, že stejné procento těchto mrzáků je koncentrováno i v jiných, tzv. opozičních stranách. Vezměte, například, v ODS - Klaus ml., Zahradil, Mayerová, Kubera, v ČSSD - Foldyna, Hamáček, Chovanec, v TOP 09 - Kalousek, Štětina, v KDU-ČSL - tam skoro všichni, v KSČ taktéž, i když si dnes říká KSČM, SPD je odpad společnosti, aniž bych chtěl hodnotit společenskou vrstvu voličů.

Nejšílenější na současné politické situaci je fakt, že jediný, kdo by dokázal porazit morálního a etického mrzáka Bureše, je duševní mrzák Klaus ml. Nejšílenější to není ani tak z pohledu na věc, ale z uvědomění si, že naše politická scéna nemá skutečných vůdců, skutečných morálních autorit, ona je má, ale jsou skrytí, odmítají se ujmout role vůdce, nemají chuť bojovat s tímto zlem. Je to známka toho, že ještě není nejhůře. To je pro mnohé potěšující, ale ta miska padne na dno velice rychle a je pouze otázkou, zda poté nebude již pozdě se té role ujmout. Těch skutečných vůdců, leadrů, schopných porazit toto zlo, ale navíc vést zemi ku prosperitě, je opravdu minimum. Jsou dva, tedy ze současných politiků v Parlamentu, ale oba na špatné straně. Niedermayer a Czernin. Oba součástí TOP 09, která je sice svou podstatou zastánce demokratických principů, ale na straně druhé má ve svých řadách, na vysokých postech, gaunery, jako je Kalousek, kterým se podvoluje.

Dalším důvodem úspěchu Bureše není vlastnictví čehokoliv, ale to, že žádná strana nenabízí nic lepšího, než on, natolik lepšího, že by to oslovilo občany, co volí Bureše. Konkrétní příklad jsme viděli taktéž v tomto týdnu - zvýšení minimální mzdy. Kdybych byl v opoziční straně, jakékoliv demokratické, budu požadovat minimální mzdu na úrovni 20-25.000 Kč. Přitom jsem "pravičák", ale to neznamená asociál. Jako "pravičák" bych nikdy nechtěl mít danou úroveň minimální mzdy, ale pouze poté, co bych nikdy nepřipustil, aby náš trh byl zaplaven 600 tisíci ekonomických migrantů, kteří jsou u nás ochotni pracovat za minimální peníze, například 60 Kč za hodinu. Pokud je náš trh zaplaven těmito migranty, jako je Bureš, poté je trh deformován a úkolem politika je na tuto deformaci, kterou odnáší "český národní dělník", reagovat jeho ochranou. Tedy dramatickým zvýšením minimální mzdy. Pokud by zde nebyli ekonomičtí migranti, nebylo by nutné pracovní trh chránit, protože by tato, mnou nyní uvedená minimální mzda, byla dnes již zcela běžná, díky nedostatku pracovníků na trhu a potřebě zaměstnavatelů.

Podívejte se na reakce tzv. "pravicových politiků", vyhrožují, zcela hloupě, masovým propouštěním. Takže zrovna Kalousek si zajistí úklid domu svépomocí, asi začne umývat hajzlíky, pitomec. Neberu si nyní servítky, za což se omlouvám, ale jako demokratovi mi připadne neuvěřitelné, že tohoto člověka má ve svých řadách "demokratická" strana.

Podívejte se na jiný případ - školství - a tzv. léky toho duševního mrzáka Klause. Píše pitomosti, sklízí ovace. Není snad nic jednoduššího, než převzít úspěšný model školského systému ze zahraničí, ať již to je Singapur, Finsko, Británie, USA. Ten pitomec chce přivést naše školství na úroveň Nigérie, před dobu Marie Terezie. Školství není pravicové, nebo levicové, je buď kvalitní, nebo nekvalitní a naše bylo za totality, je a bude nekvalitní. Nikde ve světě nedělá nekvalitní systém inkluze. Například právě Finsko, díky skvělému přístupu k inkluzi, je na nejvyšších příčkách kvality vzdělávání, včetně těch inkludovaných dětí. Ten duševní mrzák vidí možnosti 3 - najděte si je - zvýšení mezd, zrušení inkluze, snížení byrokracie ředitelům - ale toto není léčba na nekvalitní školství, to je pitomost, hodná žáka Zvláštní školy a to jenom některých, těch nejméně inteligentních. Žádná politická strana není schopna definovat, jakým způsobem by školství posunula mezi nejlepší příčky světa, přitom to je tak jednoduché.

To, že na takovém postupu netrvá demokratická levice, je pro naši zemi neuvěřitelné. Poté ovšem nemá místo na politické scéně a je dobře, že ČSSD končí a skončí v propadlišti dějin. Ta nedělá pro nižší vrstvy vůbec nic.

Víte například o tom, že náš právní systém má více jak 2.000.000 zákonů a nařízení, stejně tak, jejich neznalost vás prý neomlouvá? A kdo se na tom podílel? Připadne vám to normální, že na 1 rodinu vychází 1 zákon, nebo nařízení? Je toto ještě demokracie, svoboda, nebo již život, který vám plně určuje stát?

To, že si Bureš koupil policajty, stbáky, komouše, tedy státní zástupce, soudce, je pochopitelné, má na to dostatek peněz. Rádi mu je z 80% daní, poplatků, co platíme, dáme. Zvýší tak důchody o tiskara, důchodci brečí blahem, dávají mu hlas. Při reálně vedené politice by k tomu nikdy nedošlo. Důchodce by měl kvalitní důchod, ne jako ve Švýcarsku, ale jako ve Francii určitě ano.

Pořád se divíte, proč Bureš vše ustojí? Já vůbec ne. Chceme-li západní kulturu, především tu politickou, musíme směřovat od západních mezd, důchodů a možností. Zatím se směle propadáme k nejnižším příčkám životní úrovně, podobné Nigérii, přitom některé skupiny občanů brečí blahem, například důchodci. Ale co jiného jim zbývá? Když nemáte co jíst, tak vás nezajímá, že premiér je prostý udavač českému Gestapu, komouš, zločinec, prostě vám dal najíst. Jiní ne!

Těmto občanům je naprosto jedno, jak o nás píší v mluví v zahraničí, především v tom západním světě, který by měl pro nás být inspirací. Milion lidí v exekuci, tedy existenčních problémech, 2 miliony důchodců, kteří mají problém si zaplatit léky, 10% občanů na hranici chudoby, 15% dětí na hranici chudoby, spotřeba vody pod hygienickým minimem, z VŠ vychází většina idiotů, neschopných pochopit, kdy se píše "s" a kdy "z". Lékaři, kteří léčí rakovinu Paralenem, zkorumpovaní fízlové, státní zástupci, úředníci, soudy, kam se podíváš, tam bývalý komouš. To je důsledek Burešovic vlády, nebo jiných vlád?