25. 10. 2020 Co asi nevíte, zprávy ze zákulisí

Vítáme u našeho dnešního komentáře.

Zprávy ze zákulisí

Lidé je milují, tak pojďme na ně. Víte, jak to je ve skutečnosti se zdravotnickým personálem a jeho údajným nedostatkem?

Tak personálu je dost, problém je s jeho „kvalitou“. Není práce zdravotní sestry, jako práce zdravotní sestry. Zdravotní sestry na JIP, ARO, Interních odděleních si nestěžují na současnou práci. Stěžují se ti, co prostě dělali jinde a teď mají vypomáhat, nebo pracovat na pracovištích, které vyžadují nepřetržitou pracovní činnost zdravotních sester, jako to je na pracovištích JIP, ARO, Interních odděleních, tamní zdravotní sestry jsou na „frmol“, „provoz“, 100% pracovní výkon po celou dobu pracovní doby i déle, zvyklé. Dělají tak celý svůj profesní život. Najednou tam dojde zdravotní sestra z neurologického oddělení, která je zvyklá půl směny prosedět na židli, prášky donést pacientům na pokoj, ale již jim je nepodat, na tomto oddělení není nutné být pořád v pohybu, nestálé pracovní nasazení. A teď ji přeřadí na covid pracoviště, kde musí být v pohybu plnou pracovní dobu. Nezvládá, pobíhá, jako šílená, není zvyklá na organizaci práce, není zvyklá takto pracovat, umírá vyčerpáním, ale stačí se ještě nafotit a sdílet foto na sociálních sítích. Již neuvede, že ji kolegyně z JIP, interny, ARO musely učit i to, co si má oblékat, kdy, jak dodržovat hygienu, aby se nenakazila, to vše za běhu, to vše v situaci, kdy ony si jsou schopny zorganizovat práci tak, aby se zbytečně neulítaly, což ona neumí a neuměla, kdy minutu nepostojí, svačinu leckdy nestačí sníst, ještě k tomu se věnují výuce takových zdravotních sester. Tak až zase budete číst nějaké statusy těchto zdravotních sester na sociálních sítích, tak se jich zeptejte, odkud byla na covid oddělení přeřazena, bude vám to poté jasné a nenecháte se emociálně vydírat. Vaše mysl zůstane stále a pořád čistá.

Více jak 40% lidí v nemocnicích s čínskou chřipečkou jsou lidé bez příznaků. Co to znamená, být bez příznaků. Zjednodušeně, nic jim není, nemají žádné příznaky. Proč tam jsou? Nemají kam jít trávit dobu karantény, kdy nemají teploty, bolesti, prostě vůbec nic. Ale co, dostávají tam 100% zdravotnické péče, jako lidé, co ji skutečně potřebují. Z 5.000 to je více jak 2.000 lidé, kteří nemají v nemocnici co pohledávat. Dnes zejí hotely prázdnotou, tam mají být, pokud se nemají kam vrátit, ne zatěžovat dosti nákladně zdravotnický systém. I těm se podává snídaně, oběd, večeře, i ty musí několikrát denně navštívit sestra, lékař, ptát se jich, zjišťovat jejich pocity a to za neuvěřitelné peníze, které jediný den v nemocnici nás všechny stojí, cca 5-10.000 Kč denně, místo 500 Kč za hotel. Jistě, potom zdravotnický personál nestíhá. Kdyby jich tam nebylo, náš zdravotní systém by byl v naprosté pohodě, zdravotnický personál by byl v pohodě, bylo by daleko méně nakažených ze zdravotnického personálu, nikdo by ani nevěděl, že nějaká čínská chřipečka je. Je dobré to vědět, protože jinak opět můžete podlehnout démonu strachu, který je tak důležitý pro ovládání mas nemyslících ovcí.

Prymulovina. Každý ví, co se stalo. Mnohé to vede k nepodstatným závěrům nejen o tom, že on sám porušuje svá pravidla, ale nejen on, ale i Faltýnek z ANO a ředitel nemocnice v Ostravě, který na tom mejdanu byl také, ale také to, o čem se tam mluvilo. Je to naprosto nepodstatné. Podstatné pro celou věc je, proč ty roušky neměli. Profesor, epidemiolog a takto se chová, proč? Vysvětlení je jednoduché. Dlouhodobě se tu opomíjí jasný názor, který byl prezentován i WHO (Světovou zdravotnickou organizací), že roušky lidé nemají nosit, mají je nosit pouze zdravotníci, tento názor WHO na svých stránkách nezměnila. Všichni tito odborníci ví, že prostě roušky škodí našemu zdraví, jsou hlavní příčinou šíření epidemie, kterou nyní zažíváme. Ví to i Prymula, ví to i ředitel nemocnice v Ostravě, ví to každý lékař, každá zdravotní sestra, každý, kdo jenom trochu přičichl ke zdravotnictví. Proč nás tedy vláda podvodníků přesvědčuje o opaku? Je to prosté, všimněte si, že na jaře, kdy byla první vlna, byly nejméně postižené země bývalého východního bloku, jako naše, Slovensko, Polsko, Maďarsko, ale i Lotyšsko, Gruzie, v Bělorusku se vůbec tento vir neřešil, ani neřeší dosud. Považují to za součást životů. Proč? Minimálně cestujeme, to nese důsledky i minimální možnosti nákazy, na jaře to prošlo, vláda této situace využila k tomu, aby tvrdila, že to prošlo díky rouškám, což není a nebyla pravda. Vyrazilo se na dovolené a ejhle, přišla druhá vlna, která je trochu silnější, ale při dobré vůli a chování lidí, které jsme pospali v minulém týdnu, nebude to tak hrozné, jak nás neustále straší vládní zločinci, ale i opoziční zločinci, kteří si říkají demokratická opozice, přitom to je skupina komunistických politiků, která lže veřejnosti, že jsou demokraté. Podívejte se na Švédsko, USA, kde dokonce křivka nákaz klesá, klesá, protože postupovaly podobně, nechaly rozhodnutí na lidech, zda se budou, či nebudou, chránit, kdo se v rizikové skupině nechránil, nakazil se, velmi pravděpodobně umřel. Společnost to dokázala přijmout jako osobní odpovědnost, se kterou postbolševické státy mají velký problém, pořád si lidé myslí, že za ně bude něco dělat stát. Tam ne. Jak to tam vypadá dnes? Smějí se pitomosti Čechů. Právem.

Protektorát

Minulý víkend proběhla v Praze demonstrace proti vládním nařízením. Také patříte mezi ty, co ji odsoudili a odsuzují, nebo jste se dokázali nad tím vším trochu zamyslet? 90% lidí odsoudilo tuto demonstraci. Vůbec nepřemýšleli nad tím, jaká základní lidská práva nám přiznává Ústava, a která vládní totalitní moc, prostřednictvím Gestapa porušila. Ústavní právo na shromažďování, svobodu slova, projevu, občanskou neposlušnost i boj za demokracii a svobodu v této zemi. Ano, tato práva nám Ústava garantuje. Nikdo nám nemůže tato práva upřít, v demokratické zemi je také nikdo nikomu neupírá, například v Maďarsku, o kterém mnozí samozvaní demokratičtí opozičníci tvrdí, že tam demokracie není. No, Orbán by je asi mohl učit, co ve skutečnosti demokracie a svoboda je.

Demonstrace v Maďarsku:

Maďarsko demonstrace | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Proto tu máte obrázek z dané demonstrace, která měla podobný účel, jako ta v Praze – byla proti vládním nařízením, které omezují lidská práva, nařizují lidem, co mají nosit, jako teroristé z ISIS, ti to obhajují náboženstvím, tito teroristé zase zdravím, komunisté zase před rokem 1989 nařizovali pionýrům rudé šátky, nacisté jednotné úbory pro děti, Hitlerjugend apod. Rozdíl mezi přístupem demokratického vedení země – pokud se protestuje proti vládním opatřením, je zcela logické, že je nebudou demonstranti dodržovat, postrádala by taková demonstrace smysl a byla by pro smích. V našem Protektorátu použila Policie, podle všech dostupných informací, provokatéry, kteří vyprovokovali fyzické násilí, podněcovali k němu, na videu, které asi každý viděl, byl slyšet hlas, jak říká, tak on tady dělá bordel a je to fízl, to je dostatečné svědectví, pro takový závěr, poté uzavřela i matky s dětmi v kočárcích na náměstí, pořadatelům uvedla 3 ulice, kterými mohou prý demonstranti odejít, ty přitom uzavřela, matky neměly kam odejít, vracely se s dětmi k pódiu a Policie spustila předem připravený masakr. Mnozí si to nenechali líbit, nežijeme v Protektorátu. Neobhajuji násilí, ale chápu reakci lidí po demonstraci, kdy k nim běží ženy s dětmi a říkají, že je uzavřeli nepustili ven. To v Maďarsku, kde prý není demokracie, se nestalo a nestane, aby někdo takto jednal. Podobně jako v Polsku, kde včera proběhlo několik tisícových demonstrací proti rozhodnutí tamního ústavního soudu o potratech. Tisíce lidí na demonstracích, v demokracii nebyli napadeni policií, jako u nás.

Demonstrace v Polsku 24. 10.

Páteční protesty ve Varšavě

Neobhajujeme násilí, provokace a způsob jednání Police byl stejný, jako fízlů 17. 11. 1989, jako za Rakousko-Uherska, jako za Protektorátu. Obhajujeme lidská práva, kterými právo na shromažďování je, i kdyby si dnešní komunisté ze samozvané demokratické opozice, nebo vládní koalice (těžko to již dnes rozeznat, kdo je větší totalitář), říkali, co chtějí. Oni, shodně, popírají právo na svobodu a demokracii. Toto právo nenáleží jenom některým, ale všem, i když se mi jeho názory nelíbí, nemám právo mu upírat jeho základní lidská práva. Žijeme v Protektorátu.

Užijte si státní svátek v příštím týdnu, nenechte se zastrašit, ani vystrašit, chovejte se tak, jak uznáte sami za vhodné, ale neodpírejte vašim sousedům, ani nikomu jinému, jeho základní lidská práva. Za tu svobodu a demokracii, v minulosti, naši předci pokládali své životy. 

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.