24. 9. 2017 – Volby v Německu

Tento týden byl velmi zajímavý v mnoha ohledech. Babišsconi si najal státní Finanční správu k likvidaci své konkurence na základě smyšlených daňových nedoplatků, viz. firma FAU, ale i mnohé další, Miloš Zeman se opět ztrapňoval, bohužel s tím i naši zemi, v OSN, ČSSD si myslí, že problém nízkých mezd je vnitřní, ale nepochopila, že za ním stojí ona, jako vládní strana, která likviduje naše podnikatele, kteří jsou hnacím motorem ekonomiky, tím i růstu mezd, přesto jsme si vybrali téma, které bude ovlivňovat dalších několik let budoucnost EU a tím i naši, jako členského státu EU, stejně tak i budoucnost celé Evropy - parlamentní volby v Německu.

Jasným favoritem, podle průzkumů, je současná, několikrát po sobě obhajující, kancléřka Angela Merkelová a její strana CDU/CSU. Druhé největší preference mají sociální demokraté z SPD, které do voleb vede Martin Schulz. Jak bývá zvykem, německý parlament bude mít jistě i zástupce jiných stran, jako jsou Zelení, lze očekávat i zástupce neonacistické AfD.

Když si přečtete jakékoliv diskuse k tomuto tématu, získáte dojem, že Němci jsou idioti, kteří netuší, že muslimizace Evropy je nebezpečná, z cca 50 milionové muslimské menšiny se asi za 3 roky stane naprosto dominující většina Evropy, prý konečně začnou znásilňovat, sekat ruce, hlavy, jak hlásá Pitomio Okamůra, Zeman, Klaus a další ruští "vlastenci" a nezapomenou přidat, že Evropa je pouze pro "bílé".

50c

Německo, po válce, bylo zdecimováno nejen ekonomicky, ale i lidsky. 2 generace mužů byly téměř "vyhlazeny" a bylo nutné zajistit práceschopné muže. Řešením, již před cca 70 lety, bylo otevření pracovního trhu nejen uprchlíkům z té doby vznikajících komunistických diktatur východních zemí, ale také Turkům. Od té doby žije v Německu, téměř 70 let, 2-3 generace tureckých převážně muslimů, čítajících několik milionů obyvatel Německa. Přes tehdejší poválečnou decimovanost své ekonomiky se Německo v průběhu 2 desetiletí vyšvihlo mezi nejvýkonnější ekonomiky Evropy, následně i světa, až do dnešní podoby - nejlépe fungující ekonomiky Evropy a jedné z největších světových ekonomik. Jenom pro informaci, takové Rusko by muselo zvýšit HDP, skokově, o cca 300% v celku.  Německo tak jednoznačně potvrdilo, s historickým ohlédnutím, že příjem osob, bez ohledu na jejich barvu rasy, náboženské přesvědčení, původ, ekonomice pomohlo nejen k dramatickému vzestupu, samozřejmě při využití tehdejších možností, jakou bezesporu byl Marshallův plán, prokázalo schopnost reagovat na tíživé problémy a řešit je ku prospěchu své země. Za celých 70 let k žádné muslimizaci nedošlo, ani dojít nemohlo, a po přijetí cca 2 milionů uprchlíků a migrantů za poslední 4 roky k ní ani nedojde.

Dnešní Německo a jejich občané žijí jiným problémy, než náš, postbolševický, skanzen. Řeší problém ekologie, důstojného stáří, ekonomické stability, využití veškerých možností, které nabízí EU, řeší i problémy celé EU, řeší zvýšení životní úrovně, řeší bezpečnost své země, především s ohledem na rozpínavost a válečnou agresi Ruska, řeší i uprchlíky. Tyto ovšem řeší na samém konci spektra uvedených problémů. Daleko více je zajímá budoucnost, věří svým politikům,  že problémy, které se v průběhu volebních cyklů "vynoří", budou aktivně řešit, což paní kancléřka bezezbytku naplňuje. Právě proto má podporu veřejnosti mezi 35-40%, za kancléřku by ji chtělo plných 48% občanů. Právě proto jsou neonacistické strany, jako AfD, odsunuty na periférii zájmu. To se netýká bývalých zemí NDR (postbolševický skanzen), tam se objevují podobné příznaky, jako v našem skanzenu, kde lidé, postižení komunistickou diktaturou, hledají za svými problémy viníky jinde, než v nich samotných. Bolševické diktatury se vyznačovaly tím, že vždy nacházely za svojí neschopností třídní, nebo vnější, nepřátele. Někteří si vzpomenou na "mandelinku bramborovou", kterou nám sem měli nasadit imperialisté z USA. A asi neuvěříte, že této pitomosti 99,9% občanů věřilo. Tak jim soudruzi dokázali vymést dutinu lebeční. 🙂 Ale vždy to uměli, vymetat, je to vidět i dnes, právě u Okamůrů a Zemanů.

Pro některé z vás mám špatnou zprávu. Němci nejsou idioti, naopak, jsou nadprůměrně inteligentní a velice dobře ví, co je k jejich prospěchu. Proto volby vyhraje paní Merkelová a společně s panem Schulzem utvoří opět koalici. Německo bude za 4 roky daleko bohatší, vzdělanější, a stále bude členem EU a jeho "nepsaným" lídrem, nadále budou využívat všech možností, které jim EU poskytuje, nadále budou stavět montovny v zemích, jako je naše, kde vládnou idioti a lákají je na daňové prázdniny, pozemky zdarma, a ještě jim zaplatí dálniční sjezdy, jako to činil Zeman a činí Babiš. Paní Mekelová bude hodnocena jako nejlepší kancléřka všech dob, v historii Německa.

Ještě horší zprávu mám pro některé z nás. U nás volby vyhraje Babišsconi, stane se premiérem, obsadí ministerstva vnitra, spravedlnosti, průmyslu a obchodu, vytvoří z naší země skanzen, který bude ještě chudší, než je dnes, bude ještě nenávistnější, než je dnes, mafie se ovšem bude mít skvěle. Proti kupní síle Německa se naše země opět propadne. Budou zde zdecimované vesnice, bez obchodů, bez potravin, bez služeb, nadále budou prchat do zahraničí, především do Německa, nejlepší lékaři, i průměrní, zdravotní sestry, vědci, učitelé, profesoři, prostě inteligence, jako prchá dosud. Babišsconi konečně bude moci "zatočit" se svoji konkurencí a oligarchové převezmou moc v tomto státě, vznikne tu malé Rusko. Přejmenujeme se, nebo nás přejmenují, na Babišstán.

Nepřejte si vědět, co si o nás v zahraničí myslí, jak nás nazývají, jak se nám smějí. Již dnes. Kdepak Němci, že jsou idioti.