24. 11. 2019 Ruské Freikorps útočí

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Státní svátek

Jenom krátce se vrátíme k oslavám 30 let od Sametové revoluce a 80 let od nacisty uzavřených vysokých škol u nás a perzekuce studentů. Naši občané si zvolili za prezidenta ruského noka, kterému nestálo ani jedno z těchto významných výročí za to, aby alespoň osobně položil květinu na Národní třídě, nebo alespoň uspořádal tiskovou konferenci k těmto výročím. Doufám, že jste hrdi na to, co nám okupuje sídlo králů.

Volební sněm TOP 09

Dnes již víme, že novou předsedkyní TOP 09 se stala Markéta Pekarová Adamová. Gratulujeme. Novým prvním místopředsedou je ing. Tomáš Czernin. Mám takový dojem, že tato kombinace lídrů TOP 09 přivede tuto stranu mimo Sněmovnu. Uvidíme za pár týdnů, zda tomu tak je.

Bohužel, strana, která zradila své původní voliče svým vládním angažmá, kdy slib byl pouhým cárem papíru, si nic jiného nezaslouží. Na restart tato strana učinila velmi málo, respektive vůbec nic. Nepřiznala své chyby, nevyvodila z nich důsledky, lidé, kteří úmyslně tuto stranu poškodili v ní stále jsou. Dáte hlas straně, o které víte, že svůj volební program nedodrží?

Zatímco pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, my jsme nuceni volit „menší zlo“. Baví vás to?

Ruské Freikorps v Čechách

Vypadá to, že Ruskem placené a šířené nesmysly o EU, o naší zemi, jejich podpora je na hranici možného. Dosud nepřesáhla 50%. Rusko si pomocí svých placených médií, jako je Sputnik, nebo Rossia Today, vyhledává kolaboranty v různých zemích, kteří jsou ochotni svoji zemi zradit, jsou to tací Čurdové.

V našich mezích Sputnik spustil lavinu sprostých pomluv na adresu jedné novinářky, paní Procházkové. Protože Sputnik je financován přímo ruskou vládou (najdete si jistě informace přímo na stránkách této neonacistické vlády), ohlasy to má především na straně české i ruské. Na jedné, ruskými Freikorps organizované akci došlo k incidentu, kdy si paní Procházková vyřídila tyto lži tradičním národním způsobem, dalo se by se říci, po staletí uplatňovaném, tedy konzervativním, jednou fackou.

Proruští kolaboranti začali vykřikovat, jaká to prý je demokracie. Ti ruští kolaboranti, kteří tleskali Zemanovu výroku o likvidaci novinářů, ti, kteří tleskali fyzickému napadení novinářů ve volebním štábu samotného Zemana, ze strany jednoho proruského švába.

Demokraticky smýšlející lidé mají jednu nevýhodu, vše, co použijí, jako protistrana, je proti ním několikanásobně zveličováno. Jedna facka, jako útok kovovou tyčí. Ta protistrana má ovšem také problém, nikde není psáno, že facka není demokratickým instrumentem, ba naopak. Nejen facka, ale i zabití, jak kdysi řekl prof. T. G. Masaryk, když Hitler začal harašit zbraněmi – Mě osobně kdyby někdo napadl, já bych ho snad utloukl cihlou – kdybych ji měl ze zdi vyrvat!

Ano, facka patří k demokracii, nejen facka, obrana demokratického systému, i se zbraní v ruce, je zcela v souladu s demokratickými principy. A s Ruskem jsme ve válce. Tak se braňme!!! Vezměme si příklad z této křehké dámy a vyžeňme ty proruské šváby z naší země. Ať táhnou tam, odkud přišli a nezasírají tuto krásnou zem!

Kdo není pro EU, je proruský

Bohužel jsme se dostali do stádia, že v naší zemi je připouštěn pouze jeden názor, na ten druhý se plive, uráží se, napadají se lidé, apod. Podotýkáme, že LEŽ, není názor, je to lež a za ni mají autoři dostávat přes hubu – viz. Článek o ruských Freikorps.

V naší zemi existuje mnoho názorů na naše setrvání v EU. Nejde o autory těch názorů, jeden jediný je ten správný – být členem EU – tedy z hlediska těch „demokratů“. Ne, není to jediný názor, natož jediný správný. Za určitých okolností je tím správným i vystoupení z EU. EU se nebezpečně sbližuje s naším nepřítelem – Ruskem. Dalším naším nepřítelem je Čína. Někteří vůdčí politici jiných zemí ji podlézají, Merkelová, Macron, ale i Bureš, Zeman apod. Nesmíme to přehlížet.

Co je správný názor by mělo určit referendum. Ne, správný, to jsem se asi špatně vyjádřil, ale většinově správný názor. Ať už v EU budeme, či nikoliv, bude záležet pouze na nás, zda budeme nadále směřovat v osvícenému Západu, či k totalitní žebrotě východu, zda budeme budovat své bohatství, svoji vyšší životní úroveň, vyšší míru vzdělanosti, právní stát. Žádná země na východ od nás nedosahuje ani míry našeho bohatství. Naopak, my nedosahujeme míry bohatství žádné země na západ od nás. I toto bychom měli mít na paměti, při referendu o vystoupení z EU.

EU není mantra, kolem které bychom se měli točit. Jsme samostatný stát a sami si zde určujeme právní postavení občanů, sami volíme zástupce, kteří nic nedělají proti nefunkčnímu právnímu státu, proti zbytečnému vyhazování peněz ve zdravotnictví, proti podvodům, zlodějinám, které nás ročně stojí, podle odhadu EU, více jak 200 miliard korun.

Zvolili jsme špatně, Bureš a Zeman jsou tím nejhorším, co jsme mohli v naší zemi mít. Ano, ostatní mohou být považováni také za zlo, ale zřejmě menší, než současné. Ne EU, ale my sami děláme vše proti našim zájmům. EU je pro nás bonus, který můžeme mít, ale nemusíme. Kdo není pro setrvání v EU není automaticky proruský. Ba naopak, umíme pochopit některé názory, které srovnávají dnešní EU s bývalou RVHP. Jsou ve své podstatě dost nesmyslné, ale v určité situaci trefné. Nejsme opičáci, abychom slepě kopírovali to, co si někteří v EU umanou. Máme být svéprávní, máme sami vytvářet a navrhovat podmínky pro náš lepší život. To se nám nedaří. Ale neříkejme, že když někdo je proti EU, tak je hned proruský. Je to pitomost. I v případě našeho vystoupení z EU by k nám mělo Rusko hodně daleko, skrze nacionalistickou Ukrajinu a Slovensko, které členem EU je.

Tak zase příští týden, který vám přejeme co nejhezčí.