24. 10. 2021 Povolební prozření

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Miloš Zeman byl opět převezen do nemocnice | Společnost | Zprávy | Drbna.cz

Prezident

Pravidelní čtenáři našeho občasníku si jistě vybaví naše slova z posledního komentáře, kde jsme uvedli (ne, nemusíte to dohledávat, odcitujeme se): „.. A pokud by prezident chtěl pokračovat v manipulativních intrikách, tak ty jsou velmi psychicky náročné a musí být velice dobře připraveny, jako měli dosud...“

Pokus o státní převrat ze strany koalice Spolu a Pirátostanu dostal tvrdě poznat, jak moc dobře je hrad připraven. Po několika dnech útoků na prezidenta a jeho spolupracovníky, zveřejnil kancléř video, ve kterém „sebral všem vítr z plachet“. Pokud nevíte, o čem píšeme, tak prezident byl hospitalizován, bez uvedení důvodů hospitalizace, Ústřední vojenská nemocnice zveřejnila informaci, že prezident v současné době není schopen pracovat, což je pochopitelné, je-li hospitalizován, antidemokraté se toho ihned ujali a připravili zahájení aktivace článku Ústavy o odebrání pravomocí prezidenta. Ovšem následně kancléř zveřejnil video, evidentně pořízené samotnou Ústřední vojenskou nemocnicí, kde prezident vtipkuje s šéfem Sněmovny, podepisuje svolání schůze Sněmovny na listopad tohoto roku. Evidentně prokázal, že výkonu svých pravomocí prezident schopný je. Vedle toho se objevila informace, že prezidenta Zemana navštívil prezident Klaus. Ten hovořil o osamělosti, ale potvrdil, že prezident Zeman je vnímavý a dokáže hodnotit politickou situaci. Mezi přáteli běžná věc, že se jdou navštívit, je-li jeden z nich nemocný. Na videu je i předseda Sněmovny, kterého neonacisté z koalic Spolu a Pirátostanu napadli, že lže, když hovořil o tom, že prezident Zeman byl podle jeho názoru v pořádku, dokonce vtipkoval, což vše video dokumentuje. Ani jeden z těch lhářů se předsedovi Sněmovny neomluvil, celý ten pokus neonacistů skončil u toho, že nikdo neměl ochranu úst. 🙂

V případě, kdy se neonacistické koalice Spolu a Pirátostan pokusí o státní převrat, formou odebrání pravomocí prezidenta, dojde na situaci, kdy se prezident vůči tomuto státnímu převratu ozve, tedy podá žalobu k Ústavnímu soudu. Předem je nutné sdělit, že Ústava vůbec nepočítá s hospitalizací prezidentů, tedy pracovní neschopností pro výkon funkce. Na to existují precedenty. Například prezident Masaryk byl celé měsíce prakticky „ležák“, který nebyl schopen ani mluvit, nebo prezident Havel byl i v bezvědomí a několik měsíců mimo pracovní schopnost. Přesto se nikdo nikdy nepokusil o státní převrat, jako ta neonacistická zvěř z výše zmíněných koalic.

Možná vás to překvapilo, i díky tomu, že jako jediní evidujeme 100+1 lží Miloše Zemana, možná i díky tomu nás těžko bude někdo napadat, že jsme ruští trollové. 🙂 Ale my jsme upozorňovali na naprosto neuvěřitelnou připravenost hradu, která bude vždy o krok napřed. Dokonce to vypadá, že vše mají předem připraveno, protože dostat k soudu „předáky“ neonacistické opozice, jako je koalice Spolu, nebo Pirátostan, bude snadnější, než se zdálo. Faktem je, že si doslova „blbci“ naběhli na vidle, jak se říká. Jediný, kdo zachoval chladnou hlavu byl, kupodivu, Tomio Okamura. Ale uvidíme, co se bude dít dále.

V každém případě, nikdy nepodceňujte svého nepřítele. A v případě jeho nemoci se do něj „nekope“.

Abychom jasně vysvětlili náš postoj, s prezidentem máme vážné problémy, osobně se mi nelíbí jeho naprosto pragmatický postoj, který nedokáže vysvětlit, vůči totalitním režimům, jako je Čína, nebo Rusko. Jeho servilita a podbízení se, je podrazem na české občany, my nechceme křivit naše páteře kvůli totalitářům, ať už z Číny, Ruska nebo EU. Nemám problém s ekonomickými vztahy, diplomatickými vztahy, ale pokud my máme právo žít v určité svobodě a demokracii, nebo jsme spíše měli, mají ho mít všichni obyvatelé této planety a je nesporné, že musíme mít odvahu totalitářům sdělovat náš odpor k porušování lidských práv. Na druhou stranu, je prezident zvolen většinou volících občanů, byl takto zvolen 2x, máme povinnost to respektovat, to neznamená nemožnost kritiky. Pokud je ovšem prezident nemocný, tak zastáváme názor, že se má v klidu léčit a on sám má dost rozumu na to, aby se případně rozhodl funkci prezidenta přestat vykonávat. Žádné státní převraty u demokratů, kteří nepřekračují rámech Ústavy, nikdy podporovat nebudeme!

Proti tomu nám mnozí připomínají naši výzvu k aktivaci čl. 23 LZPS, kdy prý je to srovnatelné s stavem prezidenta, přičemž tady demokratickou volbu neuznáváme. To je ovšem velký rozdíl, přátelé. Prezident se čas od času pohybuje na samé hraně ústavnosti, leckdy ji i překročí (nejmenování profesorů), toto se ovšem dotýká jenom určitých osob, nikoliv celé společnosti a jeho argumentům i rozumíme, například tomu, zda by profesor neměl být i morálně a eticky čistou osobností, protože profesor bývá „přirozenou autoritou“ a tou nemůže být například agent STB. Kdežto vláda prokazatelně porušuje Listinu základních práv a svobod u všech občanů. A to je srovnatelné, jako se aktivně nezapojit do boje s nacisty, nebo komunisty. I Hitler byl zvolen demokratickou cestou, to ovšem neznamená, že pokud porušuje základní lidská práva, že bychom měli mít povinnost to trpět a vnímat to jako vůli většiny a nechat svá lidská práva pošlapávat. V tomto vidíme zásadní rozdíl. Ústava je psána tak, že může mít mnoho výkladů, většinově se poté argumentuje „zvyklostmi“, což je sice právní argument, ale neobstojí proti tomu, že Ústava třeba nic takového neříká. Vláda vědomě porušuje naše základní lidská práva a byla na to nesčetněkrát upozorněna soudy. Pro někoho to může být detail, ale ta demokracie bývá právě rozdílová v těchto detailech. A nemůžete upřít, že my se ozýváme i vůči „hraničnímu“ chování prezidenta, ale nikdy nedošlo k tomu, aby jeho kroky byly vedeny s cílem pošlapat naše lidská práva. Snad to pro vysvětlení stačí.

Piráti mají jasno: V koalici se STAN můžeme cílit až na 40 procent voličů |  Hospodářské noviny (HN.cz)

Povolební prozření

Euforie po volbách střídá prozření. Komunisté z Pirátostanu se hádají od druhého dne po volbách. Vytváření dojmu o úsporách nahrazuje budování dvou nových ministerstvech se stovkami úředníků. 🙂 Voliči Spolu a Pirátostan jistě jásají, jak je jejich zvykem, ale fakta jsou zatím zdrcující. Boj o koryta.

Spolu zveřejnila seznam kroků u čínské chřipky. Žádná změna vůči dnešním totalitním praktikám. Většině jejich voličů spadla brada. Mnozí jistě tu totalitu vítají.

Přestože koalici Spolu nabídla vláda post Ministra zdravotnictví ve formě bianco šeku, tedy bez zásahů vlády, ať ukáží, co dovedou, Spolu od odpovědnosti uteklo, jako malí kluci. To jistě jejich voliče potěšilo. 🙂

Mezitím pokus o státní převrat. Nepovedený. Prezident si je „namazal na chleba“, jak se dalo čekat.

Nic dobrého se čekat nedá. Tyto dvě koalice se spojily jenom kvůli „antibabiš“ a to je hodně málo na to, aby to mezi nimi mohlo jakkoliv fungovat, byť se jedná o levici a levicové extrémisty z Pirátostanu. Především Piráti jsou jako vši v kožichu, neudrží myšlenku, nedodrží jediné slovo, které dají, je to podobné, jako přijmout do práce drogového uživatele a věřit, že vám bude chodit do práce. Čas ukáže, že máme pravdu. Nic podobného jsme zatím ve vládě neměli, i Veverky (Věci Veřejné) byly předvídavější.

Naše predikce – do dvou let je po vládní koalici a budou nové volby.

Evropský Green Deal: Pomůže životnímu prostředí? – KAMIT – SYSTEM s.r.o.

Na zlepšení zapomeňte

Mnozí lidé volili kvůli přesvědčení, že se jim zlepší životní situace. Paradoxně vše bude o opaku. Životní situace naprosto všech se dramaticky zhorší. 3-násobné zvýšení nákladů na energie, které již nyní občané dostávají do schránek, ve formě 3x zvýšených zálohách vás o tom již jistě přesvědčilo, nebo brzy přesvědčí. Díky energiím se zdraží vše, výrobky, služby, prostě vše, od špendlíku, přes rohlík, po manikůru.

Za tímto zdražením stojí pouze a jenom diktátoři z EU. Nikde se nedovíte, že takové zdražení je pouze v zemích EU, není v Americe, není v Asii, Africe, nikde. Jenom diktátorská EU toto zařídila. Potřebuje otroky, otroky, kteří nebudou na sociálních sítích cokoliv řešit, protože nebudou mít na elektriku, otroky, kteří se nedostanou do hospody, aby mohli cokoliv probírat, protože je tam nepustí (nejsou očkovaní), nebo na to pivo mít nebudou. Potřebuje otroky, jako Hitler, kteří jenom drží hubu a krok, a makají, jako šrouby, jak se říká.

Ale ve volbách jste si to zvolili. Věděli jste o tom, my o tom píšeme dost dlouho. 🙂 Žádné zlepšení životních situací neočekávejte, spíše dramatické zhoršení, které se dříve, nebo později, začne projevovat jako každodenní boj o kousek chleba. Toto je totiž jenom začátek. Přijde Green Deal, vítězné koalice jej vítají, umlčí kritiky, protože naprostá většina kritiky se bude opět objevovat pouze na pracovištích, v hospodách již ne, ty zlikvidují.

Přitom je celospolečenská situace naprosto normální, kdyby nebylo diktátorů z EU. Dokonce se zdá být více než dobrá. Lidé mají více peněz, mohlo by se to odrazit na vyšších investicích do výzkumu, vědy, vývoje, při běžném vnímání stárnutí populace by se dalo uvažovat o dokonalé automatizaci, robotizaci, zdanění této činnosti tak, aby dokázala nasytit a uspokojit potřeby většiny populace, která by běžně byla, za 20-30 let spíše seniorská, tedy důchodcovská. Ale diktátoři z EU řekli ne!

Onemocnění COVID-19 – Státní veterinární správa

Covid nacismus

A je to tu opět. Nikdo se nepoučil, likvidace země pokračuje.

Dařbuján a Pandrhola - pohádkový speciál na harmonizujeme.cz

Napadlo vás to někdy?

Ještě před 70 lety pracoval jenom táta v rodině, uživil 5-10 dětí, ženská byla doma, sic občas nebylo na boty, ale chlap chodil pravidelně do hospody, děti měly oblečení, věci do školy, žili ve svém domku. Dnes makají oba dva, na děti musí trošku zapomenout, mají maximálně 2, a nezaplatí ani nájem a energie v paneláku. 🙂 Fakt vývoj, co? 🙂

Přejeme vám hezky prožitý sváteční den, který nás v tomto týdnu čeká.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.