24. 1. 2021 Nechali jsme si od EU zničit zemi

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

vakcína, vakcinace, jehla, očkování | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Vakcinační fiasko

V poslední době jsme vystaveni mnoha komentářům, ze kterých je patrné, že někteří naši čtenáři dosud nepochopili náš postoj k této uměle vytvořené zdravotnické totalitě. Proto ještě jednou vysvětlím můj postoj. Nechť se každý nechá očkovat, proti čemu uzná za vhodné, to mu nikdo nebere. Ani na něj nikdo neútočí. Zastávám názor o svobodě, která je ve všem, i ve vašem rozhodování. Můj názor je, vakcinace proti čínské chřipečce NE. Ne, nejsem odpůrcem vakcinací, sám jsem očkován na vše, co bylo i nebylo povinné. Ale odmítám být pokusným králíkem nějaký Eurounijních Mengelů, kteří pustí do zdravotnického prostředí vakcínu, která není otestována na dlouhodobé negativní důsledky. S odstupem let, až uvidím, jaké se rodí děti, jestli lidem neselhávají orgány, jaké procento lidí tyto pokusy nepřežije, se sám rozhodnu, zda nějakou takovou vakcínu nechám vpravit do svého těla. Ale nikomu nebráním, ani bych si to nedovolil, aby se nechal očkovat, protože je třeba ve věku, třeba seniorním věku, děti již mít nebude, nebo trpí nemocí, která by v kombinaci s činskou chřipečkou mohla znamenat jeho úmrtí, nebo protože jenom prostě chce. Ale to samé očekávám od nich. Nebudou mě šikanovat, nebudou ze mě dělat člověka druhé kategorie, méněcenného, protože toto očkování nepovažuji za bezpečné.

Více jak 50% zdravotníků ve vyspělých západních zemích tuto vakcinaci také odmítá. To by mělo být pro naše občany, kteří vakcinaci očekávají, jistým mementem. Varováním, když oni, vzdělaní, ve zdravotnictví pracující lidé, odmítají tento „politický kšeft“ se zdravím našich občanů. Pro politiky je to fiasko. Všichni ví, že vakcína možná pouze sníží riziko těžkého průběhu čínské chřipečky. Jinak nezabrání prakticky ničemu. Není to všelék, ví to zdravotníci, ví to mnoho lidí kolem nás, kteří jsou neustále napadáni jako nějací blázni, kteří věří na nějaké spolčení Gatese, čipy apod. Ne, jenom reálně uvažují o možných důsledcích této nevyzkoušené Mengeleho vakcíně. Základní otázkou totiž je, proč výrobce neručí za případné poškození pacienta, když je to tak bezpečné?

Politici si nyní neví rady, výhrůžky nefungují, společnost je odvrací ochotou za svá práva bojovat i se zbraní v ruce, toho se politici sakra bojí. Tuší, že násilím nic nezmohou, proto ve Velké Británii už vymýšlí, jako vzor pro EU, odměny pro očkované, ve smyslu finančních odměn. Velmi se obávají šikany a perzekuce neočkovaných, protože si to nebudou moci vůbec dovolit, více jak 50% zdravotníků vakcínu odmítá a odmítlo, kdo by asi léčil občany? 🙂

Pokud se podíváme na obstrukce, které se dělají při schvalování vakcíny od AstraZeneca, začínám mít silný dojem, že ve skutečnosti jde o nějaký politický handl vůči manželům Gatesovým, kteří investovali miliony dolarů společnosti BionTech. Ve své podstatě podobně krátká doba testování této vakcíny, jenom za ní nejsou manželé Gatesovi. EU dokonce poskytla 2 miliardy Kč firmě BionTech. Dříve, nebo později, se ukáže, co za tím ve skutečnosti je. Nyní to je pouze ve sféře spekulace, ale dovolím si takový odhad. To, že EU, ale i polovina světa, doslova okradla Gatese o miliardy dolarů svým jednáním, je známo. Možná mu tímto způsobem hodlají část těch peněz vrátit i s tím, že se pokusí „znásilnit“ ústavní práva občanů, což dělají již nyní.

Stále je nutné připomínat, že počet obětí této čínské chřipečky je podobný počtu obětí na tuberkulózu ve světě. Nejedná se o nic, co by samo nepřišlo, samo neodešlo, jako u běžné sezónní chřipky. Tedy ono to neodejde, ale prostě si na to tělo vytvoří imunitu, bude tuto čínskou chřipečku daleko lépe snášet, s vakcínou, i bez vakcíny. Samozřejmě, že lidé, kteří celý život kašlou na své zdraví, jsou obézní, mají cukrovku, jiné civilizační choroby, kouří, nežijí zdravě, umírají více, než ti, kteří pečují o své zdraví. Ale tak tomu bylo a je i u sezónní chřipky, kde ročně umírá kolem 1.500 lidí v naší zemi. Tato čínská chřipečka určitě občany naučí změnám ve svém přístupu k vlastnímu zdraví a lepšímu životnímu stylu.

Vakcinace je politické fiasko. A to je, podle mého názoru, dobře. Kdyby tomu tak nebylo, zcela jistě bychom se ocitli v několik staletí trvající zdravotní totalitě.

EU jako neschopný a zbytečný úřednický moloch ve zkoušce koronvirem  propadla. Komentář Pavla Přeučila | Krajské listy.cz

Bezradná a zbytečná Evropská unie

V současné době vidíme, k čemu je nám to naše členství v EU. Vypadá to, že k ničemu. V minulém týdnu jsem navštívil Rakousko a Německo. Potkal jsem se tu s desítkou našich pendlerů, nebo i spíše lidí, co v těchto zemích již bydlí a pracují. Jsou spokojeni, jenom nechápou chování EU, která je, podle jejich názoru, šikanuje, svojí tolerancí k porušování práv vycházejících ze Schengenského prostoru. Proč mají, když na týden jedou pracovat do Rakouska, nebo Německa, prokazovat, že jsou zdraví? Když byli nachlazeni, tak to prokazovat nemuseli, že nemají chřipku, nebo jinou nemoc. Absolutně netuší, jak dlouho ještě budou tu svoji práci mít. Všichni se diví, jak je možné, že je Schengenský prostor prakticky zrušen, na rakouských hranicích jsou kontroly, které kontrolují každý automobil a vyžadují jakási potvrzení. Říkali mi, to je jako v době minulé. Kvůli tomuto nemusíme být v EU.

Nyní sledujeme naprosto bezradnou EU. Neví si rady vůbec s ničím. Absolutně se nyní neřeší, ale ani nedělají žádné kroky, k nastartování ekonomik, přitom je více než zřejmé, že jen skončí nesmyslné finanční podpory podnikatelům, statisíce z nich zbankrotují, malí, střední, velcí, miliony lidí budou bez práce. Jediné, co je zajímá, je šikana neočkovaných, šikana pendlerů, zákazy cestování, zákazy prodejů, zákazy a zákazy. Ocitli jsme se v době totalitní, mžikem, vůbec jsme na to nedokázali reagovat, nechali jsme si vnutit názor, že čínská chřipečka je mor, který zabije 99% populace. Podělali jsme se strachy, ti, co se nepodělali, jsou označováni za dezinformátory, blázny, rowdies, idioty, bezohledné sobce. Jenže opak je pravdou, jsou to jediní, kteří neustále opakují, že se nejedná o žádný mor, který někoho v 99% zabije, ale obyčejnou čínskou chřipku, která je neobyčejná tím, že je to nový typ viru, na který dosud nemáme imunitu, tudíž zabíje více lidí, než klasická sezónní chřipka, ale méně, než rakovina. V komentáři z minulého týdne jsme vysvětlili, proč se vůbec nejedná o žádná protiepidemiologická opatření, ale o prostou totalitu.

Jaké kroky EU, které by mohly pozitivně ovlivnit váš život, jste v posledním roce zaregistrovali? Čína hospodářsky roste, jasně, totalita, vzor EU, jak nás všechny donutit poslouchat. Shrňme to – zákaz cestování, zákaz provozování živností a podnikání, zákaz zábavy, zákaz zpěvu, nařízení nošení roušek, zákaz shromažďování, zákaz svobody projevu, svobody slova, mazání nevhodných, pro EU, příspěvků ze sociálních sítí, zákazy prodejů spalovacích motorů, zákaz navštívit své příbuzné, zákaz, zákaz a zase jenom zákaz. Ano, to dělají jednotlivé státy, ale EU má být garantem svobody, jak sama o sobě tvrdí. A takto si tu svobodu představuje. Zrušení Schengenského prostoru, vyjma pohybu zboží. Výsledek – do rachoty, na nákup a padejte domů, tato země je naše, ne vaše. Něco, jako v Číně. Ale tam jsou alespoň ty restaurace otevřené, to i v době bolševické byly otevřené, lidé mohli alespoň na pivo a tam si alespoň trochu pokecat. A nyní prosím jedno jediné pozitivní jednání EU. Není. Půjčky, EU není banka, aby někomu půjčovala peníze, navíc je musíte splatit, včetně úroků. To je vazalství, nikoliv svoboda.

K tomu si vezměte velké procento lidí, kteří chtějí být očkováni. Ani těm nebyla EU schopná vakcíny zajistit a nebude schopná. Hlavně, že jsme tu pravomoc na EU přenesli, že?

Právě v této situaci se názorně ukazuje, jak je EU naprosto bezradná, neschopná a prakticky k ničemu. Toto vše bychom měli i bez EU, možná spíše méně šikany. Ukazuje se, že EU podporuje pouze a jenom totalitní praktiky, absolutně nedbá žádných svobod a už vůbec ne demokracie. Vidíme, že se jedná o takové RVHP (totalitní Rada vzájemné hospodářské pomoci).

Čekají nás naprosto katastrofální důsledky této neuvěřitelné nezodpovědnosti. Ale hlavně si všímejte, že EU a členské státy EU likvidují národní podnikatele, v 99%, ty nadnárodní – hypermarkety, banky, průmyslové podniky apod. - vše většinou ve vlastnictví německých, britských, francouzských apod společností – jsou otevřeny. Jenom malí a střední podnikatelé, většinou národní, u nás čeští, jsou zavřeni, nesmí podnikat. Tady jde pouze a jenom o totální likvidaci národního bohatství a národních ekonomik, ve prospěch největších firem v Evropě. Likvidace národní konkurence!

Už je pozdě se tomu bránit, k jejich likvidaci dojde v průběhu několika málo měsíců. EU se rozhodla nás totálně zničit a poté „totálně nasadit“ do podniků zemí, které ovládají průmysl, bankovnictví, maloobchod v potravinářství v celé EU. Nechali jsme si od EU zničit zemi.

Putin prý přepisuje temné totalitní dějiny Ruska. Ruští opozičníci v českém  ÚSTRu vyprávěli tyto zážitky | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

Ruská totalita

Určitě jste zaregistrovali protiPutinovské demonstrace, které svolal opoziční politik Navalný po celém Rusku. Mnozí tvrdí, že tam je kapitalismus. Ne, je tam totalita, něco, jako když vládl Hitler v Třetí říši. Proč? Moskevská policie uvedla, že jakákoliv NEPOVOLENÁ shromáždění potlačí. V demokracii si o žádné povolení k demonstraci nežádáte. Pouze oznamujete konání demonstrace, kterou vám úřady NEPOVOLUJÍ. To jenom takový krátký postřeh k těm, kteří neustále lžou, že v Rusku je demokracie. Ne, je tam systém podobný Hitlerismu.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.