23. 7. 2017 Andrej Babiš – O čem sním, když náhodou spím

Je to téměř na den měsíc, kdy udavač STB Andrej Babiš vydal knihu - O čem sním, když náhodou spím. Nebudeme se věnovat obsahu této "deliristické" knihy, ale budeme se věnovat .... Však si to přečtete sami.

Předem bychom chtěli požádat stádo voličů udavače STB Babiše, aby komentář nečetli, protože s ohledem na níže uvedené, se jedná o ovce, které nepřemýšlejí, proto komentář nikdy nepochopí. Děkujeme.

Zdánlivě nesouvisející 3 výroky:

1. Adolf Hitler - Je štěstím pro stát, když občané nepřemýšlejí.
2. Miloš Zeman - Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt.
3. Andrej Babiš (ten udavač STB) - O čem sním, když náhodou spím - název jeho deliristické knihy.

Ale zkusme je "zasadit" do kontextu:

1. Preference firmy ANO-AGROFERT - cca 30% (Zeman - třetina této země je slabá duchem).
2. O čem sním, když náhodou spím A. Babiš - cca polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt (M. Zeman) - ano, pouze blbec netuší, že sny si "neordinujeme", ale sen je zážitek iluzorních hlasů. Sny často ukazují události, které jsou ve skutečnosti nemožné nebo nepravděpodobné, a jsou obvykle mimo kontrolu spící osoby, proto je jednoznačné, že udavač STB Andrej Babiš dělá ze svých voličů ještě větší pitomce, než jsou. Adolf Hitler - je štěstím pro stát, když občané nepřemýšlejí. Z podstaty věci lze dovodit, že udavač STB Andrej Babiš předložil svým ovcím iluzorní hlasy, události, které jsou ve skutečnosti nemožné nebo nepravděpodobné! Takže je opět oblbuje nesmysly.
3. Výsledkem faktů, sdělených nejen Zemanem, ale i A. Hitlerem - Zeman prezidentem, Babiš možná vyhraje volby. (Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt.)
Prozření pro jejich voliče? Jim nic nepomůže, jsou to lidé, slabší duchem, štěstím pro lháře, že nepřemýšlejí, proto to v naší zemi vypadá tak, jak to vypadá. I ta tráva je v Německu zelenější. 🙂

Výrok Adolfa Hitlera je "zlatou poučkou" pro udavače STB Babiše i komunisty vedeného ve svazcích STB Zemana. Je to jenom takový vychcánek, který manipuluje s tou nejblbější skupinou občanů této země. Ne, že by tak tomu nebylo i u jiných politiků, jinak by po více jak 40 letech komunistické zrůdné moci nebylo v naší zemi možné, aby prezident byl komunista vedený ve svazcích STB Zeman a ve vládě byla strana komunisty a udavače STB Babiše. Oba ví, že morální a duševní devastace této země, probíhající více jak 2 generace, ze strany jejich kamarádů z STB a KSČ, natolik snížila intelektuální úroveň obyvatelstva, že dnes stačí zvolat - žádného migranta - a ovčí stádo začne souhlasně bečet. Bez ohledu na fakta, že migranty nikdo v EU nepřijímá, pouze uprchlíky. A své hlasy mají jisté. Jak říká soudruh Zeman - Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. To je volební potenciál obou komunistů a jednoho korejského popeláře.