23. 5. 2021 Trolling ovládl naši zemi, Seznam a Novinky jsou dezinformační média.

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Everything you never wanted to know about trolling | Diggit Magazine

Trolling ovládl naši zemi

Naši pozorní čtenáři si jistě vybaví náš komentář, kde jsme se podivovali nad tím, proč naše politické strany opomíjí moc sociálních sítí a stejně, jako Babiš, i ony si nezřídí své trollí farmy, které budou u každého politického příspěvku o dané straně atakovat jejich odpůrce a trollit ve prospěch dané strany. Ne snad se divili, ale poukazovali jsme na tento způsob ovlivnění mediálního prostoru sociálních sítí.

Piráti si to vzali jako doporučení.

Pirátská strana aktivovala stovky svých trollů, které získává prostřednictvím tzv. „inzerátů“ pro příznivce, kteří prý mají pomáhat především na sociálních sítích přesvědčit voliče jiných stran, bez ohledu na to jakých, k volbě právě Pirátské strany.

Dalším úkolem je voliče jiných stran, formou udávání cenzorům daných sítí, ale i mediálních skupin, z diskusí odstranit, aby dané diskuse byly fakticky jednostranné a účelově mohly ovlivnit názory občanů v této zemi. Je na to jednoduchý prostředek, který užívají všechny sociální sítě, nebo mediální skupiny, jako je Borges, Seznam, Novinky apod., tlačítko - „nahlásit“, pomocí kterého cenzoři takový příspěvek smažou a uživatele k možnosti další diskuse zablokují, začnou 1 dnem, končí to definitivní blokací. Cenzoři v tom množství „udaných“ příspěvků nemají možnost cokoliv kontrolovat, proto blokují uživatele a jejich možnost přispívat do diskusí, ačkoliv se ničeho nedopustí, žádných porušení pravidel. Toho si jsou Piráti vědomi, proto nabádají své „brigádníky – trolly“ k udávání na těchto webech, jako je Facebook, Twitter, YouTube, ale i Novinky apod.

Postup je jednoduchý. Pirátští trollové jsou aktivováni u všech příspěvků politických stran, především ovšem u Pirátských, kde se, naopak, objevují i příspěvky odpůrců, které bývají vulgární, ale i faktická kritika, která neobsahuje žádné porušení pravidel cenzorů. Pokud jste vulgární, jste okamžitě udán a odeslán „na trestnou lavici“, tedy cenzorem zablokován. Pokud jste kritický, při dodržení veškerých pravidel, začnou s vámi „jako“ diskutovat, přičemž poukazují na druhé politické strany, které prý dělají něco podobného, nebo prokazatelně lžou, dělají, že nic neví, neustále se dožadují – odkazu – na nějaký takový „důkaz“ - kdy dokonce tvrdí, že „důkazní břemeno“ je prý na vás. I když jim ten odkaz sdílíte, začnou vám tvrdit, že jste to nepochopil, že to není pravda apod. Pokud se nedáte, nastupují pořád další a další trollové, kteří vás již začnou napadat, bez použití vulgarismů, třeba kvůli profesi, jménu apod. Buď vám diskusi „otráví“, nebo ne, poté začnou přitvrzovat a postupně, po stovkách, nahlašují každou vaši odpověď. Ve finále jste zablokován, třeba pouze za uvedení – Dobrá práce, nebo Už mě neobtěžujte apod. Váš účet je prakticky několika tisíckrát nahlášen, cenzor to neřeší a zablokuje vás. Tímto způsobem prakticky téměř zmizely diskusní příspěvky obhajující některé strany, které nejsou po vůli. Takovým příkladem jsou republikáni, nebo SPD.

Kupodivu, podobný postup mají i Novinky, které jsou ve vlastnictví Seznamu, kde je finančně zainteresován agent STB Walter, což je majitel Borges a. s., který vydává třeba tištěné Právo, kdysi Rudé právo, nebo exklusivně dodává právě obsah na Novinky. Seznam do diskusí nasazuje své trolly, kteří vás neustále vulgárně napadají, pokud nesdílíte to, co agent STB Walter chce, pokud s tím nesouhlasíte, vy se ozvete a jste zablokován. Seznam již blokuje i naprosto pravdivé diskusní příspěvky, pravdivá historická fakta, za pouhou citaci Ústavy ČR apod. Trollové, které nasadil Seznam, vás prakticky téměř při každém příspěvku, který je kritický, ihned napadnou. Pokud nesdílíte „populistický“ tón, který je jejich placenými trolly udáván, poté jdete na „trestnou lavici“, nakonec jste definitivně zablokováni pro další diskusi, abyste nemohli negativně ovlivňovat zájem ze strany agenta STB.

Občané této země, ale ne jenom této, jsou dlouhodobě ovlivněni jednostrannou propagandou, jako tomu bylo za Hitlera, nebo za Gottwalda, jsou tímto způsobem nuceni buď definitivně se nemoci vyjadřovat na sociálních sítích, nebo u článků mediálních domů, je tím jednostranně ovlivňována společenská nálada v zemi, ale také výrazným způsobem narušena volná politická soutěž stran, tedy jsou i ovlivněny výsledky voleb.

Dostali jsme se do totalitní fáze, kdy Evropská unie, ano, to je výsledek tlaku Evropské unie, nařídila majitelům sociálních sítí a mediálních domů, téměř všechny nežádoucí komentáře, proti jejich politice, prakticky mazat, nebo zlikvidovat jejich možnost uvádění. Poslední nápad paní Jourové byl, že mazat mají už i „zavádějící“ komentáře, pod pohrůžkou miliardových pokut pro majitele těchto sítí, pokud se této totalitě nepodvolí. Ne vulgární, ne nepravdivé (od čeho máme svobodu slova?), ne vyzývající k násilí, ale prostě jenom „zavádějící“. Co je to „zavádějící“, rozhodne Adolf Hitler, tedy EU. Podívejte se na jednostrannou propagandu vakcinace na Covid-19, ale nikde se nedočtete, že žádná vakcína neprošla testováním pro případné dlouhodobé negativní účinky pro organismus, přestože jsou očkovaní lidé vystaveni okamžitým negativním reakcím, jako je zimnice, bolest hlavy, zvracení, teploty apod. Stejně tak tomu je v případě Palestiny, kterou ovládá teroristická skupina Hamás, což se také nikde nedočtete, protože ji financuje EU, Německo apod., tedy i my financujeme teroristy. Již nikde se nedočtete, že naše bilance – příjem vs výdej – dotací není pozitivní, jako jeden z příkladů uvedeme – vybrané clo odvádíme v plné výši do Evropské unie, ale náklady na jeho výběr – tj. Celní správa, Finanční úřad apod. - platíme sami, to je totiž náš náklad, o kterém vás nikdo neinformuje. Stejně tak vás nikdo neinformuje o nákladech, které naše země má, při rozdělování dotací, správě eurounijních nařízení apod., ty jdou do 100 miliard ročně. V takovém případě je naše bilance – čistý plátce. Jsme pod totalitní palbou lží, podvodů, ze strany EU a jejich zastánců. A to vše díky EU, Seznamem a Piráty najatým trollům, kteří ovlivňují výsledky diskusí na vážná společenská témata a tím i výsledek samotných voleb.

Trikolóra navrhla zákon, kterým by pokračování takového dalšího jednání mělo trestně právní rovinu. Tento zákon, velmi dobrý, nemá šanci v Parlamentu projít.

Úvaha: O fake news nevím téměř nic | starty.cz

Dezinformační média

Již v minulosti jsme zařadili na seznam dezinformátorů tato média – Parlamentní Listy, TV Prima, Týden, Blesk – protože se tato média prokazatelně dohodla na tom, že nebudou kritizovat „hrad“ a budou zveřejňovat pouze pozitivní zprávy z tohoto prostředí. Prokazovali jsme toto spojení v minulosti odkazem na jednoho z účastníků této dohody a jeho přiznání.

K nim nově přidáváme – Seznam.cz, Novinky.cz, Právo – tato média cíleně a dlouhodobě nepravdivě ovlivňují společenský i politický systém v zemi a to formou totalitní cenzury, kterou dlouhodobě provozují tak, aby de facto zrušili uživatelské účty kritiků těchto poměrů. Existuje důvodné podezření, že tato média „nasazují“ do diskusí své trolly, jejichž cílem je vyprovokovat neadekvátní reakce uživatelů. Tato média cíleně neinformují občany této země o značných negativních důsledcích nejen vakcinace, ale také o fungování Evropské unie, jako celku. Informace, které svým uživatelům poskytují, jsou účelově vybírány. Občan tak nemá možnost tvorby objektivního názoru. Seznam.cz účelově vytvořil hoax, z nějž má prospěch Ruská federace, který se týkal ministra vnitra, tč i ministra zahraničních věcí za ČSSD Jana Hamáčka, kdy účelově a nepravdivě pokračuje v jeho napadání, přestože všichni svědci z dané schůzky – šéfové zpravodajských služeb, šéf police i státního zastupitelství – popřeli jejich hoax.

Tyto mediální skupiny dlouhodobě jednají v jednostranném zájmu politických a finančních skupin. V několika případech i zveřejnily reklamní články, bez jejich řádného označení.

Totalita - ČT edu - Česká televize

Šaškárna až do konce

Jistě si mnozí klademe otázku, kdy ta šaškárna s čínskou chřipkou skončí. Bez ohledu na vakcíny je patrné, že čínská chřipka naprosto ztratila svoji menší sílu, která pramenila z dosud neexistující imunity vůči ní, celý svět se postupně tzv. „promořil“, tedy absolutní většina lidí tuto chřipku prodělala, tělo si vytvořilo protilátky, chcete-li imunitu a její další negativní důsledky tak budou minimální.

Mengeleho vakcíny mají působit stejně, jako klasická imunita, kterou získáte proděláním této chřipky, ale kratší dobu, proto bude nutné vakcinaci opakovat, ale to již bude hrazeno pacientem, jako u klasické sezónní chřipky. Kdo se domníval, že tomu tak nebude, tak je na omylu. Nikdo ovšem neví, co tyto vakcíny mohou způsobit v dlouhodobém horizontu. Jedná se o experiment na lidech.

Více než roční šaškárna se tak blíží ke konci. K němu přispívá i teplejší počasí, jako u každé chřipkové epidemie. Po této šaškárně zůstane v lidech pachuť hnusu, který jsme museli zažívat, ale také totalita. EU rozdělila lidi na „nadlidi“ a „podlidi“, stejně jako kdysi Nacisté. Nadlidi mohou cestovat, využívat dřívějších výhod bez omezení. Noví Židé, proti tomu, nebudou moci téměř nic využívat, pokud se nepodrobí totalitě a nebudou se ochotni prokazovat nesmyslnému testování, tedy prokazování, že nejsou méněcenní Židé, ale jsou zdraví. Na daleko nebezpečnější žloutenku toto není a nebude potřeba, ale na chřipku ano. Stále existují něco, jako „vědci“, prý odborníci, kteří nás přesvědčují, jak je prý ta chřipka nebezpečná. Přitom je méně nebezpečná, než rakovina a to rakovina není infekční. To je paradox, že? Covid maniaci si nyní musí připadat, jako absolutní hlupáci, kvůli kterým dojde k roztočení inflační spirály, došlo k likvidaci ekonomik, školského systému, ale i zdravotního systému.

Na co jsme v době covid šílenství přišli? Na to, že mainstreamem oslavovaní zdravotníci odmítali ošetřovat vážně nemocné pacienty, třeba na rakovinu, že odmítali provádět preventivní vyšetření, že prakticky, v celém důsledku, zemře 3x tolik lidí (už zemřeli, nebo zemřou), než zabila obyčejná čínská chřipka. Zjistili jsme, že existuje „nadnemoc“ a „podnemoc“, jako třeba rakovina. Zjistili jsme, že policisté jsou brutální hovada, která se neštítí mlátit nezletilé, nemocné děti a lámat jim u toho nohy, nebo napadat matky od dětí v jejich přítomnosti, že jsou totalitní prasata, útočící na demonstranty, kteří odmítají totalitní praktiky Parlamentu. Zjistili jsme, že vojáci jsou hajzlové, kteří se klidně postaví se samopalem na hranice naší země a tím samopalem na vás klidně míří. Že místo ochrany naší země jsou ochotni zabíjet, jako v minulosti, vlastní spoluobčany. Myslím si, že mnohým z nás tak nějak „spadla brada“.

Zjistili jsme, že Evropská unie je totalitní moloch, který se nezmůže ani na nákup vakcín, natož nějakou rychlou akci. Že „Schengenský prostor“ je chyméra a Eurototalitní podvod a lež. Zjistili jsme, že státy mimo EU dokáži jednat o několik koňských délek pružněji a o tisíc vesmírných let rychleji.

Zjistili jsme, že všechny parlamentní strany jsou totalitní. SPD se sice této totalitě snažila bránit, ale od nich toto jednání lze považovat čistě za účelové.

V krizi se odhalují charaktery. V této umělé obzvláště. Ověřili jsme si, že za hloupost se platí. A my zaplatíme obrovskou cenu.

Po roce jsme zjistili, že opět žijeme v totalitě.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.