22. 3. 2020 K zavedení totality stačilo 14 dnů

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Tak k tomu stačilo pouhých 14 dnů

Přes naše varování stačilo pouhých 14 dnů ke všeobecnému odsouhlasení totality a totalitních praktik. Stačilo tak málo – vystrašit, vyděsit, zavést paniku, hysterii a občanstvo začalo hromadně halekat, Ja, mein Führer.

Teprve v době krize se ukazují skutečné charaktery lidí. Pokud jste si dosud mysleli, že jsou mnozí pro demokracii, tak jste nyní hodně vyděšeni, jak se mávnutím proutku vše změnilo.

Víte, jak poznáte nástup totality? Oni vám říkají, co je pro vás to nejlepší, a když se nepodřídíte, odmítáte tyto věci, tak vám nejdříve vyhrožují a poté vás, v lepším případě zavřou. Díky V. Havlovi tu nemáme trest smrti, protože by ho jinak hojně využívali, pro ty, co odmítají poslouchat. To tu bylo 50 let, nacisti, které vystřídali komunisti, všichni zabíjeli a persekovali své názorové odpůrce. U všech to nakonec sklouzlo k vraždám názorových odpůrců. Tyto oslavovalo 99,94% občanstva.

Dnes a denně hrají „na city“, protože to nejlepší pro vás je, bezmezně poslouchat. Ono to není nejlepší pro vás, ale pro ně, totalitáře a diktátory. Pro vás je to nejlepší, co si sami myslíte. Je pouze na vás, jak se seznámíte s názory skutečných autorit, nikoliv vám vnucených, jako je Premiér, ministr, nějaký úředník, ale skutečných autorit, jako je například WHO (Světová zdravotnická organizace), která dosud byla skutečnou autoritou pro všechny země a jejich politiky, jejíž názorem se řídili. Najednou tomu je opak. Jak to víme?

Tak na jejich stránkách, u koronaviru, se dočtete, že nemáte nosit zbytečně roušky, protože nikoho neochrání, toto WHO vzkázala i zdravotníkům v nemocnicích. Ti, co jsou nakaženi je nosit mohou, ale stejný účel splní obyčejné kýchnutí, kašlání, třeba do rukávu. A co udělali diktátoři? Nařídili nosit roušky, pokud si ji nevezmete, tak vás budou pokutovat, vyslýchat, zavírat, neprodají vám jídlo, léky, ani jiné zbytné výrobky a služby. Diktatura se také pozná tak, že diktátor jedná v přímém rozporu s doporučením mezinárodních autorit, skutečných odborníků, vystraší lidi, přivede je do paniky, hysterie, podobné nacistickým útokům na Židy, kvůli údajnému vašemu dobru, místo toho, aby respektoval mezinárodně uznávané kapacity.

Uzavřeli hranice, obchody, zakázali vycházet ven, ale do práce můžete, to chtěl i Hitler, práce prý osvobozuje, psal na vstupech do koncentračních táborů, nesmíte na pivo, protože byste se tam mohli bavit o těchto nacistických praktikách a někdo by mohl sdělit, co říká WHO a vy změnit svůj názor. Jste vyslýcháni, žádají po vás odhalení identity, aby vás mohli šikanovat, buzerovat, mlátit, vyhrožovat smrtí.

Nikdo se již neptá, kdo bude důchodcům platit důchody, když na ně nebude, po zhroucení ekonomiky, nikdo se již neptá, budeme muset platit za zdravotní služby, když tu stát zlikvidoval podnikatele, kteří jsou největšími zaměstnavateli v naší zemi. Nikdo se již neptá, co bude dál, kam až restrikce budou zasahovat. Vyhlásí se stanné právo? Každý měsíc, kdy stát neobdrží daně, sociální, zdravotní odvody, nás stojí cca 120 mld. Kč. Celkové důchody cca 3,5x tolik za rok. Kde se na ně vezme? Kde se vezmou peníze na nezaměstnané, kteří samozřejmě vzniknou v řádech statisíců. Nikdo vám neřekne – čekejte státní bankrot. A v této situaci se tu houfně ozývají tzv. „demokraté“ z opozičních stran, kupodivu souhlasící se stáními zásahy, podporou kohokoliv, téměř v jakémkoliv rozsahu, odpuštění platby daní, sociálních a zdravotních odvodů, vytváření státních dotačních programů, dokonce Jurečka z KDU-ČSL již přišel s nápadem, že máme, z našich daní, posílat peníze zahraničním majitelům automobilových závodů, tedy Němcům, Francouzům, Japoncům, Korejcům apod. My prý máme povinnost jim pomáhat. A kdo jako finančně pomůže nám? Náš čeká, na 100%, bankrot, pokud vám to nikdo nesdělil, tak to sdělujeme my. Myslím, že každý z nás umí počítat.

Když se zeptáte, proč jsou uzavřené obchody, když do práce můžete, jste ihned napadeni, především voliči TOP 09, ODS, KDU-ČSL, STAN, Piráti apod., což jsou prý ti jediní „demokraté“ a neočekávejte příspěvek s argumentací, která by obstála, ale s – čuráků, hovado, debile, kreténe, už abys zdechnul, zmrde, až tě uvidím, tak ti rozbiju hubu apod. I to je nástup totality. A jsou to fakt oni, od jiných by se to dalo očekávat, ale od těchto, prý 100% demokratů?

Když napíšete, že důsledky přijatých opatření nesmí být větší, než případné důsledky nemoci, jste ihned bezcitný, kretén, idiot a opět vám přejí smrt, vyhrožují, zastrašují. A opět ti „demokraté“. V lepším případě jste troll, nejlépe ruský.

Tak kdo dá důchodcům důchody, aby mohli žít? Kdo se postará o handicapované, aby mohli žít? Jste připraveni na 50% daně z příjmů? Z čeho poté budete žít? Jste připraveni na nárůst exekucí postižených spoluobčanů o nějakých 200%? Obchody s potravinami, galanterie, benzinové pumpy, lékárny, drogerie jsou otevřené, ale jiné obchody být otevřené nesmí? Jakou to má všechno logiku?

A teď zkusíme fakta

Nejpostiženější evropský stát Itálie – procento nakažených tou, údajně smrtelnou chorobou, která se šíří rychlostí blesku – za 4 měsíce – 0,00089%. Ne procento, ani ne promile. Zabte ty, co nenosí roušky!!!

WHO nedoporučuje nošení roušek – stát – bez roušky vyhladovíte, nesmíte si koupit léky.

WHO – chraňte se, jako při každé běžné kapénkové nákaze, např. chřipce, byla tady při chřipkové epidemii použita taková totalitní opatření, jako u tohoto viru?

Ne, vláda, opozice, nikdo nebojuje proti viru, ale jejich kroky jsou v přímém rozporu s doporučením WHO, tedy se nejedná o odborné kroky, ale pouze a jenom o politické kroky, které mají jediný cíl, zajistit vítězství v příštích volbách. Totalitní praktiky, které za hlasitého souhlasu tzv „demokratů“, tato vláda zavádí, nemají jiný cíl, než zajistit vítězství ve volbách ANO a ČSSD. Opozice ztratila svůj smysl, je to de facto koalice s totalitní mocí, taková nová Národní fronta. Žádné z rozhodnutí vlády není na doporučení odborníků, ale v přímém rozporu s jejich doporučením, tedy není odborné, ale politické. Pokud jsou politická, nejsou opřena o názory odborníků, jsou totalitní.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden. Hlavně buďte obezřetní a ať ten virus nechytíte, ať již jste s námi, nebo proti nám. Ale ušetřte nás svého napadání za to, že máme odlišný názor na to, jak v takové věci postupovat a odmítáme se smířit s odejmutím svobody a nástupu totality, kterou vy chcete. My ne.