22. 12. 2019 Ruskočínské mrzení

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře. Dnes předvánoční.

Národní investiční co?

Začalo to „bombasticky“, skončilo to tragicky. Co? No ten Národní investiční co? Plán to jistě není. Není to ani soupis kroků, které „katapultují“, nebo jenom trochu posunou vpřed naši ekonomiku, aby se alespoň o 0,5% posunula směrem k Rakousku, Německu. Bomba, kterou agent STB Bureš avizoval a následně „vytáhl“ na světlo, se scvrkla na pouhý soupis cca 800 (ne)plánovaných investičních akcí státu, z původně avizovaných více jak 20.000. O některých akcích ovšem neví asi samotné Obce a jejich vedení. Někomu hodlá Bureš dokonce vnutit i 5 zimních stadionů :), aniž by daná obec chtěla stavět alespoň jeden.

Výsledek? Udělat z libí blbce? Ne, pouze a jenom zakrýt nezákonnou činnost, ze které je Bureš obviňován – konflikt zájmů, vracení dotací, nezákonné vyplácení dotací jeho firmě Agrofert, obnovení trestního stíhání, daňové podvody apod. A to se opravdu povedlo, média byla plná nesmyslného Národního investičního něčeho.

Heydrich bude nabalzamován a vystaven na Pražském hradě

Představte si, co by se dělo, kdyby toto bylo možné a opravdu o tom někdo uvažoval. A teď si vezměte, že něco podobného mají v Rusku. Akorát to není Heydrich, ale Lenin. Masový vrah, násobně větší, než byl Heydrich, který masakroval ruské občany, jako Heydrich české občany. A ještě si k tomu vezměte, že by Zeman řekl: „a bude tomu tak nadále, protože někteří čeští občané za Heydricha dosáhli mnoha úspěchů a dokud žijí, budeme mít i Heydrichovo tělo nabalzamované vystaveno“. Připadne vám to divné, že? Jak dlouho by ještě Zeman byl na Hradě a skutečně by jej nesvrhla i dost velká část jeho voličů? Co Putin?

Rusko-čínské mrzení

Poslední dobou téměř nic nepřeje „dobrým vztahům“ naší země s diktátory a teroristy z Ruska a Číny. Mnozí lamentují, ale my říkáme – TO JE DOBŘE. Nepotřebujeme je, ani jeden stát, ani jednu korunu jejich investice, ani jednu korunu investice české společnosti tam. Obchod má svá pravidla. A jedním z nich je i to, že obchod musí být etický a morální. A je naprosto neetické a nemorální investovat, nebo si u nás brát, od občanů z diktátorských a teroristických režimů. S takovými se nejedná. My nejsme velmoc, ale máme být hrdí na svoji zem, své občany, i své politiky. A to nejsme. Žádný slušný člověk nepřijme jedinou korunu od občana diktátorských režimů. Proč? Protože tyto režimy je nutné svrhnout, nikoliv je podporovat. V současné době jsou Rusové hysteričtí k aktivitě postavení památníku Vlasovcům, kteří osvobodili Prahu, v Řeporyjích, dále rozhodnutím Městské části Praha 6 o odstranění sochy masového vraha Koněva. Číňané jsou rozzuřeni jednáním Magistrátu hlavního města Praha, které si za partnerské město vybralo hlavní město Tchaj-wanu Tchaj-pej a dále zamýšlenou cestou předsedy Senátu Kubery na Tchaj-wan. Tchaj-wan je demokratická země, která se považuje za tu jedinou Čínu. Nikoho neokupuje, nikomu nevyhrožuje, u nás investuje násobně více, než komunistická Čína.

Číňanům se hroutí svět. Byla odhalena rozsáhlá síť, kterou vytvořila společnost PPF, nejbohatšího „Čecha“ Kellnera. Toho Kellnera, který nechal létat Zemana svým letadlem. Kellnera, který organizoval skupinu „občanů ČR“, za účelem mystifikace o masových vraždách Číny, o bagatelizaci těchto zločinů, za účelem lhaní o neexistenci dětské otrocké práce, tak běžné u čínských masových vrahů. V této organizaci byli placeni, nebo ovlivňováni i čelní politici, jako Skopeček z ODS, nebo novináři, především z internetového zpravodajství INFO. Tato skupina kolaborantů infikovala média, útočila na kritiky Číny i Ruska, preferovala Home Credit, PPF a Kellnera, kteří jsou přímo zodpovědni za tuto kolaboraci s masovými vrahy. Po vypuknutí tohoto skandálu je opět ticho. Sami si odpovězte na otázku – Proč?

Jsme doslova zaplaveni proruským a pročínským trollením. Všude jej najdete, nejen na nejčtenějších portálech na internetu, ale i v tiskovinách, v televizi. Především TV Prima, TV Nova, ale i ČT. Trollové a takovými agenturami placení kolaboranti zahlcují náš prostor proruskými a pročínskými názory. Proč? Protože současná kolaborantská vláda i prezident jsou ti, kteří jim vyhovují. Nemáme jasnou zahraniční politiku, nejsme pro zahraničí zřetelní, napůl jsme proruští, napůl pročínští, zahraniční politici nás začínají ignorovat a dostáváme se na periferii zájmu. A to je podhoubí, které jsme již zažili, před Mnichovskou dohodou. Navenek jsme byli nečitelní a proněmečtí, v každém případě z jejich pohledu protizápadní. Přišli jsme na dlouhých 60 let o demokracii a přirozený vývoj, přišli jsme o konkurenceschopnost, stali jsme se dojnou krávou pro diktátory a masové vrahy. Sami jsme přišli prakticky o všechno. Nyní to 30 let budujeme a postupně nás asi opět omrzela svoboda, demokracie, možnosti, které jsme nikdy neměli, nyní máme plné obchody, jako za první republiky, ale mnozí nemají na vše, co by chtěli. Místo volání po opětovné diktatuře, podívejte se, kde si sami můžete přilepšit, být aktivní. Buďme aktivní i v boji s těmito kolaboranty. Oni se budou mít vždy dobře, vy ne. Ale pouze v demokracii a svobodě se můžete mít dobře i vy, vaše děti, vaše vnoučata.

Vánoční

Jsou Vánoce, čas klidu, pohody. Zkuste vy, kteří se třeba, za jakýchkoliv příčin, nebavíte, nenavštěvujete s nějakým svým rodinným příslušníkem, překousnout svoji hrdost, zvedněte telefon a zavolejte mu, popřejte hezké svátky. Jasně, může vás odmítnout, ale vy nebudete litovat toho, co jste udělali, ale můžete litovat toho, co jste neudělali. Zkuste „zahodit“ ty žabomyší války mezi vámi a pokuste se napravit to, co dnes nefunguje. Važte si rodiny, protože je to nejcennější, co máte. Když se budete nudit, můžete si pročíst naše stránky, ne, abyste se neštvali, ale abyste mohli, v souladu s tradicí, přemýšlet o tom, co bylo špatně a to špatné neopakovat, abyste sami zvážili, co je dobré. Zkuste si užít tyto svátky co nejlépe.

Šťastné a veselé Vánoce vám z celého srdce přejeme.