22. 10. 2017 Volby rozhodla nejzbabělejší část české populace

Den první. První, co je po volbách. Hlasy jsou sečteny, vítěz je znám, slušelo by se, prý, pogratulovat vítězi a popřát čest poraženým. Stejně jako Hitlerovi, Stalinovi, Gottwaldovi bychom nepogratulovali k vítězství, neučiníme tak ani Babišovi. Čest poraženým!

Volby za námi, pozdě bycha honiti, jak se říká. Je čas hodnocení, které má odrážet skutečný stav věcí, tedy výsledků voleb.

1. Demokraté dostali "do držky".

2. Psychopaté vyhráli.

3. Volby rozhodli zbabělci a nejhorší část populace naší země, která hledá nového "Hitlera". Našel se.

 40% oprávněných voličů k volbám nešlo. Neptáme se proč, je to jejich rozhodnutí. Snad budou mít dostatek odvahy se k tomu jednou přiznat, že jsou zbabělci, kteří nechali tuto zem v rukou psychopatů, jako je Babiš, Okamůra, Bartoš. Nejvíce tak přispěli psychopatům. Neomlouvá je ani jejich nezájem o politiku, ani jejich hraní her na počítači, ani jejich mládí, či stáří. Že nebylo koho volit? Tak to už musíme považovat za vtip, celkově nabídlo svůj program více jak 30 stran a hnutí. 40% pro jednu stranu, nebo hnutí, rozhoduje volby! Ve volbách se nevolí "nejlepší", ale nejméně špatné.

Kdo potřeboval kolik hlasů k získáni jednoho mandátu
ANO: 19 232
ODS: 22 918
Piráti: 24 836
SPD: 24 481
KSČM: 26 207
ČSSD: 24 556
KDU-ČSL: 29 364
TOP 09: 38 402
STAN: 43 693

Nejhorší populace naší země, která je vždy disciplinovaná, tedy volit chodí, dala svůj hlas psychopatům, tímto rozhodli výsledek voleb. Přesně tyto v minulosti oslovoval Hitler, Stalin, Gottwald. Jsou to ti, co čekají, že jejich problémy vyřeší jejich "Mesiáš", proto volí Adolfa, v domnění, že on za ně vše vyřeší. Patří mezi ně převážně ti, co nikdy ve svém životě nic nedokázali, neumí si vážit toho, co umí, co dokázali, sžírají se svojí vlastní neschopností, neodpouští úspěch jiných, jejich sousedů, přátel, kamarádů, které z celého srdce nenávidí. Stejně tak nenávidí i své děti a vnoučata, proto nehledí na jejich budoucnost, ale pouze a jenom na své osobní zájmy. Další skupinou jsou "prospěcháři", jako kdysi z osobního prospěchu vstupovali do KSČ, nyní houfně horují za jejich odnož, ať již fašistickou, nebo hned nacistickou. Je to "odpad společnosti".

Pro demokratické strany je výsledek "Waterloo". 

Paradoxem výsledků voleb je, že prakticky nikdo neslaví, pouze "odpad společnosti" se v tichosti pošklebuje, jak to nandal těm odporným demokratům. Žádné fanfáry, ohňostroje, lidé v ulicích oslavující vítězství. Ticho, rozpaky, nevěřícné kroucení hlavou, toť reálný výsledek těchto voleb. Všichni tuší, že je zle, že vyhráli ti, co tuto zemi zničí. Po morální stránce se jim to již povedlo. Mnozí zvažují emigraci, čekají ještě na výsledek prezidentských voleb, poté se definitivně rozhodnou. Ne, nejsou to ti, co volili zkázu, ale ti, co již jednou život v této zkáze žili.

Jde o zatím definitivní odklon od Masarykovského vidění světa demokracie, od demokracie, jako takové.  

Má zem je ubitá. Je plná podlitin.‬
‪Ještě se chlubí ta, jež modrá po ranách.‬
‪Pod každou modřinou už roste hnědý stín.‬
‪Hnědí a modří jdou,‬
‪jak když se sype hrách...‬

Petr Kukal