21. 7. 2019 Stále stejný scénář

Podívejme se na stále stejné scénáře, kterými jsme svědky prakticky obden. Myslíte, že ne? Tak dáme pár příkladů, souhlasíte? Proč? Protože politika je obchod s lidskou hloupostí, protože opakování je matka moudrosti?

Tak první případ.

zeman

Bureš, agent STB, má průser. On-line je prokazováno, jak moc okrádá naši zemi, nás, občany, a ne o pouhé miliony, ale hnedle o miliardy. On-line, myslím tím citacemi na sociálních sítích. Policii si Bureš dávno koupil, státní zástupce také, o soudcích nemáme iluze. Ujal se pro to termín - Justiční mafie - jejíž autorka je nyní její součástí. Okradení občané se podivují, nejen u nás, na Slovensku, ale už i v Německu, kde Bureš také kradl. Přijde Zeman, udělá nějakou pitomost a pomalu se vše nově "točí" kolem pseudokauzy jednoho z nejméně významných ministrů a jeho (ne)odvolání. Média, opět většinově koupená Burešem, nebo vlastněná STBáky, jako je Právo, alias Novinky.cz, se zaplní pseudokauzou, miliardové krádeže a justiční mafie mají klid. Nikoho to již nezajímá.

Když má tvůj "kmotr" průser, vytvoř jiný, tvůj "kmotr" bude za vodou. Stále dokola. Již jsme zde psali o tom, jak Milouš volí takový postup vždy, když je kolem jeho "kmotra" průser.

Druhý případ

štěpán

ODS, neomarxisté, kteří pravidelně hlasují pro vládní návrhy svého "kmotra" Bureše. Ne, to není žert, to je realita. ODS je kmotrovská strana, vždy byla a vždy bude, je jim naprosto jedno, s kým budou spolupracovat. Jejich cíle jsou stejné, jako agenta STB Bureše, zlikvidovat inteligenci, uvrhnout naší zemi zpět, co nejblíže otrokářskému systému, nerespektovat žádné vědce, vědecké důkazy, ale co více, útočit na děti, nezletilé děti, jako kdysi dělal STB. Je to taková politikopedofílie. Nevěříte?

Echo.cz - „Otázka života a smrti.“ Aktivistka Thunbergovová. ODS - slovy pseudoekonoma Skopečka - To nepřekvapuje. Vzdělání, racionálně uvažující lidé, jsou překážkou pro novodobé šiřite apokalyptických vizí a novodobé mesiáše, kteří nás chtějí zachraňovat před domnělými hrozbami za cenu, že nám vezmou svobodu, prosperitu, dosavadní život. Potřebují ovce, ne vzdělané lidi. KSČ - Miroslav Štěpán 1989 - Neexistuje to, aby patnáctiletý děti určovaly, kdy má odejít prezident.

Nebýt mladých lidí, nemáme tu nic. Ani svobodu, ani demokracii, ale ani výzkumy, vývoj, moderní technologie, léky, mnozí z nás by tu již nebyli. Mladí lidé mají daleko větší cit a odvahu jít "po hlavě" za svými sny, navíc tato mladá, nezletilá, dívka ví o vědeckých důkazech více, než pseudoekonom Skopeček. Všichni vidíme, že klima se mění a bude-li to takto pokračovat, bude to katastrofa.

Ale všímejte si především toho, jak soudruh Skopeček z ODS přejal rétoriku svých rodičů z KSČ a jejich guru. Děti nebudou ... Ale budou!

Příklad třetí

bureš1

STBácký fízl má problém, opět důkazy, že nás okradl. Reakce - kampáň, účelovka, Kalousek. 🙂 Nejhorší na tom je, že téměř 30% lidí mu to stále žere.

Příklad čtvrtý

soros

Rusáci ovlivňují volby v USA - To platí Soros. V Maďarsku se demonstruje proti korporátnímu fašistovi Orbánovi - To platí Soros. V ČR se protestuje proti vládě agenta STB - To platí Soros. Ty vole, ten Soros snad vlastní půl Zeměkoule, ne?

Zdá se, že ruské hydře a jejich kybernetické válce dochází dech i slova. Ale našinec má rád jistoty - Soros, Kalousek, Děti nebudou, Inteligence jsou od slova Idiot apod.

Tak hezký příští týden, snad sluníčkový.