21. 6. 2020 Evropský parlament vs. Agrofert

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Výrok je zavádějící

 

Svoboda slova?

Tak se objevila první vlaštovka u našeho politika, Tomia Okamury, kterému Facebook označil jeho příspěvek za „částečně nepravdivý“ a jeho argumenty za „zavádějící“ (viz. Obrázek).

Posunuli jsme se dále, již nás „Velký bratr“ necenzuruje jenom pro naše názory, jenom pro uvedení příjmení jednoho Robinsona, kvůli sdílení fotografie W. Churchilla se zbraní, už si neví rady, tak příspěvky označuje za „částečně nepravdivé“, nebo dokonce za „zavádějící“. S cenzurou máme všeobecně problém, blokace uživatelů na sociálních sítích z řad politiků jsou porušením ústavních práv občanů, oni tam totiž ti politici jsou za naše peníze, živíme je, máme právo je kritizovat, oni nemají právo nás cenzurovat, jako to právě dělá třeba Okamura, ale i Pekarová, Kalousek a mnozí jiní „pseudodemokrati“. Nyní se již dostáváme do fáze, kdy naše výroky někdo bude cenzurovat, jako za dob tuhé normalizace a budování socialismu, za „závadné“ z části, nebo „závadné“ ve vyznění.

Zatím nás za výroky snad nebudou kriminalizovat, nebo posílat do uranových dolů, či rovnou na šibenici, ale v této hektické době se můžeme dočkat, že pokud nebudeme souhlasit se směrováním té, či oné partaje, nebo země, že nás brzy budou chtít opět věšet, jako Horákovou, Píku a další. Buď budeme držet hubu a krok, nebo alou na šibenici. A to vše pod vějičkou údajného boje s něčím, co tu je od nepaměti, šířením nepravdivých informací. Však si vzpomeňme na hony na čarodějnice, že? Jenže oni nevěděli, mnozí tomu i věřili, že čarodějnice existují, stejně jako dnes party různých poloAdolfů se snaží šířit pouze a jenom tu jejich pravdu, byť je to prostá lež.

Tak snad se brzy nedočkáme prvních šibenic, od těch „pseudodemokratů“. Tak dávejte pozor, aby vaše názory nebyly „zavádějící“, to už byste možná mohli v dnešní době dostat i přes hubu. 🙂

Andrej Babiš a Evropská unie. Přečtěte si, co premiér říká - CNN ...

Evropský parlament schválil rezoluci kritickou k Babišovi

Rezoluce je právně nezávazná, jedná se o snahu vyhovět našim politikům, kteří místo řešení skutečných problémů v EU, a že jich je, odvádí pozornost svých poslaneckých kolegů k právně nezávazným rezolucím, vůči Babišovi, resp. Agrofertu.

To, že je Bureš ve střetu zájmů snad nepopírají už ani jeho věrní sluhové a voliči. To už snad nepopírá vůbec nikdo, ale Evropský parlament se vzbudil a do bodů kolem velikosti nádržek na vodu u toalet, zařadil i tento bod jednání. Tlak na návrat do morálních, etických standardů by jistě byl chválihodný, pokud by nepřišel několik let po odhalení podvodů a zlodějin, kterých se Bureš měl dopustit. Ani naše nevážené státní zastupitelství v tom prakticky nečiní žádné kroky. Léta letoucí se není schopno dohodnout, zda k nějakému trestnému činu ze strany Agrofertu, nebo Bureše vůbec došlo. No, oni se ani shodnout nechtějí, hrají si své hrátky. Vidle jim do toho hodí soudruh Zeman, pokud by se přeci jenom rozhodli Bureše stíhat, jeho abolicí, což už sám naznačil. Je potřeba zdůraznit, že náš justiční i soudní systém je prolezlý mafií, kterou tam zpočátku nasadila ta tzv. Demokratická opozice, aby nestíhala jejich levárny, však těch zázračně zbohatlých politiků máme v naší historii dost, a Bureš si tu mafii v těchto kruzích ještě upevnil. Je prakticky nestíhatelný, Corrado Cattaniho v našich luzích nemáme, jenom gaunery, kteří kryjí záda Burešovi, kryli záda dřívějším politikům. Jenom pár blbců se nechalo odsoudit, protože nedali včas výpalné.

Dnešní jednání Evropského parlamentu, ale i celé EU, je spíše výsměchem spravedlnosti, navíc upevní pozice Bureše na našem politickém trhu. Přes všechny skandály, neuvěřitelně amatérská rozhodnutí, rasistické a xenofobní výroky Bureše, je jeho pozice dost neotřesitelná.

Proč? Protože politické strany nejsou schopny sestavit program, do vrcholných pozic dát nové tváře, neokoukané, nespjaté s minulostí, nedokázaly se očistit od gaunerů, jako je Kalousek, Schwarzenberg, Zahradil, Farský, Pekarová, Jurečka a dalších, OMLUVIT SE za dřívější chyby, a předložit moderní politický program, s jasným vyčíslením dopadů pro naši ekonomiku, pro naše občany, který by směřoval k přiblížení se nejbohatším zemím světa, kam dávno máme patřit. Občané nevidí světlo na konci tunelu, pouze se snaží přežít a to s co největším profitem od státu. Nemají na výběr. Bližší košile, než kabát, který ovšem nikdo ani nenabízí. Proto Bureš opět zvítězí.

Aktivity Evropského parlamentu, jako vždy, přichází s „křížkem po funuse“ a navíc nikoliv z aktivity vlastních bruselských úředníků, ale díky udávání českých europoslanců. Další krok k Czexitu.

Nové bratrství ve zbrani? Spolupráce Ruska a Číny budí obavy USA ...

Rusko-čínská hrozba

Po sériích skandálů ze strany ruského masového vraha Putina a jeho nohsledů a čínských masových komunistických vrahů, ať již s blamáží kolem „kufříku s ricinem“, nebo útoků na Kuberu, se obě strany na čas stáhly do ústraní.

Je to typické pro naše nepřátele, počkají, než se vše z éteru pomalu „vypaří“ a opět začnou se svými pokusy o destabilizaci naší politické scény. Pomalu se nám daří rozhýbávat ekonomiku, postupně se obnovují výrobní provozy, lidé se začínají vracet do práce, Čína je ekonomicky na dně, je v situaci podvodníka a lháře, díky zatajování informací ohledně coronaviru, Rusko je na tom o dost hůře, cena ropy propadla na nejnižší možnou úroveň, při životě jej drží pouze dodávky plynu.

Jejich nervozita bude pomalu sílit, jejich ekonomický stav je dlouhodobě neudržitelný, budou muset začít jednat. USA Čínu „drží pod krkem“ svojí obchodní válkou, buď to Čína vzdá a vyhoví prezidentu Trumpovi, nebo ne a komunističtí vrazi začnou mít vážné vnitřní problémy, stejně tak i Rusko, začnou nepokoje. Cenzura nedokáže všechny informace pojmout a utajit. Nepovedlo se jim to dosud nikdy.

Připravme se na daleko větší intenzitu útoků z jejich strany, než dosud. Nyní jim půjde o hodně, oni ví, že doba pro ně není příznivá. Není odbyt, nejsou peníze, není čím uplácet. Zlo je pouze utlumeno, není poraženo.

A k tomu se váže i náš minulý komentář k cestě Vystrčila na Tchaj-wan. Ne, jak nám někteří psali, nemáme proti té cestě téměř nic, ale měl to být druhý krok, první krok mělo být prohlášení, že přestáváme uznávat politiku jedné Číny! Takto je jeho návštěva na Tchaj-wanu dosti pochybná a ztrácí vlastně i smysl, vyjma snad osobního poděkování za dary, které nám Tchaj-wan poskytl. Ale poté nevyčítejte vítání ochranných pomůcek Burešovi a jeho nohsledům, pokud souhlasíte s touto cestou jenom za této podmínky.

Koronavirus | Mníšek pod Brdy

Coronavirus

Když vláda zaváděla 12. března nouzový stav, bylo tu 89 potvrzených nakažených týdně. Dnes jich je 338 týdně a všechna opatření postupně rušíme. Jen jsme mezitím zchudli o 500 miliard v rozpočtu a další stovky miliard v soukromém sektoru.

Zemřelo méně lidí, než běžně zemře za 14 dnů na obyčejnou chřipku. Díky tomu jste zničili ekonomiku a vehnali občany země do spárů chudoby, strachu, děsu, o 30 let zpět.

Nikdo se neomluvil a nikdo neodstoupil.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.