21. 5. 2017 Zemanova One man show v Číně

11. 5. Zeman odletěl do Číny. Jeho one man show začala a byla to taškařice.

zemák

Nejdříve přílet - Zeman se vypotácel z letadla, pod vlivem virózy, a už málem "padl za ruskou vlast". ZDE. Nakonec to dobře dopadlo, Zemana bodyguardi bezpečně snesli dolů, proto Zeman neměl, v duchu ožralých carských důstojníků, po zbytek návštěvy "silniční lišej". Ale hned bylo patrné, že tato Zemanova cesta zůstane v duši ruského národa unikátní.

Problém nastal, když se Zeman probral z nastalého šoku, tedy až další den. Ihned ráno do sebe srkl litránek slivovice a vydal se rozdávat svá moudra, tu čínskému masovému vrahovi, tu ruskému masovému vrahovi, kterému připomněl svoji minulost, kdy jeho kámoši chtěli zavraždit novinářku Sabinu Slonkovou, slovy - Moc novinářů, měli by se likvidovat. Mezitím nezapomněl lidu českému, i ruskému, sdělit, že dvojnásobného nájemního vraha Kájínka nechá propustit svojí milostí. ZDE Lidé v ČR oněměli úžasem, když masový vrah Putin musel korigovat bolševickou rozvernost Zemana, který si vzpomněl na svého strýce Džugašviliho, nebo si z oslav na Ruské ambasádě odnesl dárky, po Putinem nechaných zavražděných novinářích v Rusku.

To, že se v Číně sešel výkvět diktátorů a masových vrahů, o tom nelze vést polemiku. Putin, Si Ťin-pching, Zeman, Lukašenko, Orbán a dalších více jak 20 zástupců. Se všemi se sejít nemohl, tak alespoň s těmi, co mají nejvíce "zářezů na pažbě" ve vraždění oponentů. Oslava to byla velká, přeci jenom Hedvábná stezka, to je pojem. To, že je to oslava zbytečná, stejně, jako samotný projekt, o tom není vůbec pochybností. Ona už taková nová Hedvábná stezka dávno existuje. Říká se ji - Globalizace. Ale neberme těm, kdo chtějí, jejich snahu být pod vlivem čínských masových vrahů více, než je potřeba.

50c

Během 6 dnů byl Zeman několikrát spatřen, pod vlivem viróz, čímž vzbuzoval soucit u rudých masových vrahů. No, Jeltzin měl větší výdrž. Největší sranda přišla, když se tito mužíci rozhodli "zvěčnit se" na památku ve skupinovém fotu a po ujití 300 m se začali řadit. Zeman ovšem nikde, někdo zajásal, konečně dostal rozum a odjel bez rozloučení, ale kdepak, celé 4 minuty se muselo čekat, než naše Hlava namazaná, sluníčko naše strašné, jaterními skvrnami mnohočetné, bude odneseno na golfový vozík, pravděpodobně již v delíriu, poté, jako Hurvínka na provázkách, navedeno na správné místo, aby konečně mohl cvakat fotoaparát každého čínského novináře. ZDE. Musíte ovšem těch pár minut vydržet, než zavirovaného Zemana přivezou, přivedou, postaví a poté opět, těžce alkoholem zmateného, nasměrují a odvedou zpět.

Výsledek celé této zahraniční cesty je žádný. Pro naši zemi, myslím tím Českou, jenom další zneuctění památky prezidentů, jako byl T. G. Masaryk, či Václav Havel, zneuctění nás, občanů této krásné země, zneuctění našich dětí, žen, maminek, tatínků, dědů a babiček. Civilizovanému světu jsme opět o dost více k smíchu. Asi největší korunu této devastace národní hrdosti nasadil mluvčí Ovčáček. Jiřík přirovnal imrvére ožralého Zemana k americkému prezidentu F. D. Rooseveltovi. ZDE. No, je to bývalý komunistický novinář, tedy idiot, ale přeci jenom by mu někdo mohl vysvětlit, že F. D. Roosevelt vyhrál II. sv. válku, na invalidní vozík byl připoután po obrně, kterou onemocněl v roce 1921, kdežto Zeman se k problémům prochlastal, zemi rozdělil na dva, nesmiřitelné, tábory, na rozdíl od F. D. Roosevelta, se producíruje pod vlivem virózy po světě a téměř nablil do korunovačních klenotů. Na rozdíl od F. D. Roosevelta, který vyvedl USA z hospodářské krize, spojil národ díky rozhlasovému vysílání, Zeman v rozhlase mluví o kundách. V této souvislosti snad i nejzarytějšímu fandovi Zemana musí dojít, co ta dvojka je ve skutečnosti zač.

Jedna z mála pozitivních věcí je fakt, že kmotr mafie Babiš bude odvolán z funkce MF, ale bude nahrazen jeho podržtaškou Pilným, všeho schopným vykonavatelem mafiánských praktik svého kmotra. Premiér se rozhodl vyměnit hrušku za hrušku. Máte na víc, pane premiére.