21. 4. 2019 Korporátní fašisté vyhráli

Krásné velikonoční svátky vám přejeme. velikonoce

Všechny, kteří nebudou s tímto komentářem souhlasit, odkážeme na závěry Ústavu pro studium totalitních režimů, kde se mohou začíst do příběhů pamětníků nástupu a utužování moci nacistů i komunistů. Je to jednoduché sdělení, které ovšem je naprosto pravdivé. Teprve poté lze polemizovat a diskutovat o tom, zda je tento komentář pravdou, nebo fikcí, nebo předčasnou pravdou.

Jenom si dovolíme citovat - nástup totality je vždy stejný. Lidé jej prakticky nepoznají. Chodí dále na taneční zábavy, dále se chodí bavit, prožívají lásky, zklamání. Najednou zjistí, že si musí dávat pozor na to, co říkají, protože je někdo udal. Začínají se bát, nejdříve tomu nepřikládají velkou pozornost, ale poté začnou mít strach. A s ním žijí léta, dokud se nenajde někdo odvážnější, než oni, který začne riskovat svůj život, své pohodlí, aby bojoval s totalitou. K těm se začínají "přisouvat" další a další, dokud jich není tolik, že se systém zhroutí. To je postupný způsob zhroucení takové diktatury, poté tu je jednorázový - boj, válka - skutečný boj, skutečná válka.

Tak si to shrňme. Již rok po nástupu Babiše do funkce Ministra financí jsme informovali, že úředníci Finanční správy chodí a žádají mnohé podnikatele, aby sice kritizovali agenta STB, ale aby tak činili jenom před lidmi, kterým 100%-tně důvěřují. Jinak se vystavují velkým problémům. Je to vlastně téměř 5 let, co jsme na nástup korporátního fašismus začali upozorňovat. Bylo to marné, bylo to marné, bylo to marné.

Postupně agent STB vytvořil prostředí, ve kterém označil všechny podnikatele za zloděje a podvodníky. To byl trestný čin, na který nikdo nereagoval. Nebyl kdo, šéfové tzv. profesních organizací, jako Svaz živnostníků, řemeslníků, pracovníků v obchodu, Hospodářská komora, to vše jsou bývalí komunisté a stbáci, kteří s agentem STB čile kupčili, nehájili zájmy živnostníků, podnikatelů. Však již třetí z nich - komouš Havlíček - je nyní ministrem. Opět, upozorňovali jsme na to před léty. Bylo to marné, bylo to marné, bylo to marné. Jednání Babiše "vykopalo" jámu mezi podnikateli a ostatním obyvatelstvem. Pouze hrstka občanů, která nepodnikala, si dovolila stát na mostku, mezi oběma stranami. Nikdo se podnikatelů nezastal. Rozdělil společnost definitivně. V televizi sliboval, pomocí spotů, nové Fakultní nemocnice, tisíce nových hřišť, tisíce korun k důchodům. Kde jsou, ptáme se stále?

Po celou dobu kumuloval moc. Nejdříve finanční, nyní politickou. Začal zaklekávat na konkurenci, na slušné podnikatele, likvidoval je po tisících, zavedl zcela likvidační systém EET, pro babky, co pletou košíky a poté je na trzích prodávaly, pro hospůdky na vesnicích o 150 obyvatelích. Zlikvidoval jich tisíce. Pokračuje v ožebračování nezletilých dětí pomocí exekucí a lichvářských firem. 3 miliony obyvatel nechává živořit v nouzi a bídě, díky exekuční a justiční mafii, té mafii, kterou vytvořila Benešová se Zemanem.

V dalších volbách jeho hnutí vyhrálo. Po celou dobu se vůči němu vede trestní stíhání za podvody, prošetřují se účelové podvodné snižování odvodů daní, pod vedením Ministerstva financí v jeho rukách. Staronově mu sekunduje ČSSD a nově KSČM, Piráti, ODS, TOP 09, SPD, byť nejsou součástí vládní koalici. Mezi tím si stačil upevnit pozici v politice bezbřehým napadáním živnostníků, opozice, neonacistickými výkřiky, rasistickým jednáním. Začal plně uplatňovat korporátní fašismus v praxi. Začal "nákupem" hlasů studentů a důchodců, tedy skupin, které rozhodují volby. Slevy na dopravě, zvyšování důchodů.

Co je korporátní fašismus? Ve zkratce - vstup lobbistických skupin a velkoproducentů do politiky, jejich možnost ovlivňovat politiku. Diktatura jedné osoby, nebo skupiny osob, která určuje, kdo je a kdo není, potřebným pro společnost. Pouze společnosti a podnikatelé, kteří se plně podřídí požadavkům führera, budou zachovány ve své existenci. Jaké podnikatelské subjekty nejčastěji slýcháváte a čtete v médiích? Agrofert, Huawei, Home Credit, Sinobo, Kellner, Babiš, Havlíček, Nováková. Jaké státy jsou nejvíce skloňovány s touto vládou? Čína, Rusko, Polsko, Maďarsko. Je to tak? Nováková, Havlíček, Dlouhý a všichni ti, co zradili podnikatele a živnostníky mají dobrý důvod ke zradě. Moc dobře ví, že pokud se nepodřídí požadavkům Babiše, skončí. Jsou to tací Emanuelové Moravcové, zbabělci, kteří si "hájí" svá trička. Kolaboranti, vlastizrádci.

V průběhu 5-ti let dokázal agent STB vyházet a nahradit zkušené odborníky svými lidmi. Jak na Ministerstvu financí, tak na spravedlnosti i vnitra. To jsou tzv. "silová" ministerstva, která musí plnit nařízení führera. Vyměnil policejního prezidenta, dosadil si ochránce mafie Šlachtu do velmi vlivné funkce, vyházel nejlepší kontrolory z Finanční správy, dosadil si do jejího vedení loajální gaunery. Nově vede toto ministerstvo jeho levá ruka, která se nezdráhá ničeho. Ani nájemné vraždy nebudou výjimkou. 

Poslední post, který bylo nutné obsadit, bylo Ministerstvo spravedlnosti. Zatím mu to tam jistí NSZ Zeman a Bradáčová, to je sice zatím dostatečná jistota, ale někteří státní zástupci jsou stále neoblomní a chtějí stíhat jeho zločiny. Tam donutil odejít odborníka na legislativu a nahradí jej Marií Benešovou, která, jako Nejvyšší státní zástupkyně v době Zemanovy vlády, po celou dobu kryla mafii v naší zemi, podvodníky, zloděje, kteří naši zemi okrádali o biliony. Jenom Zeman v té době okradl naší zemi o 100 miliard z ruského dluhu! Za její zločiny, pro které nikdy nebyla žalována, jsme zaplatili stovky miliard. Dnes tato ochránkyně mafie, v čele s Babišem, jehož zločinný rozmach se započal za éry vlády Zemana s přispěním ODS, při nečinnosti Benešové, má na starosti jediné - zabránit soudům v odsouzení Babiše za daňové podvody. Benešová není žádný odborník, je to, lidsky řečeno, svině, která nezná žádných mezí slušnosti, morálky ani cti. EU zastavila dotace pro Agrofert, Agrofert je přesto stále z naší státní kasy dostává. Policie čumí a nekoná, Bradáčová to kryje. Jsme okrádání o miliardy ročně. Pokud dotace nedává EU, platíme je pouze z našich daní, to pro ty nejblbější.

Tímto se ukončuje jakákoliv možnost demokratické změny ve vedení naší země. Toto byl poslední post, který bylo nutné obsadit, aby korporátní fašisté mohli slavit. Od této doby již z naší země vymizí právo, spravedlnost, svoboda, demokracie. Nepoznáte to, volby budou, ale fašisté si své hlasy "koupí" z našich daní. My jim je zaplatíme.

Babiš vyhrál, tedy z hlediska dnešní ochoty se tomu bránit.

Jedna možnost, jak to zvrátit, existuje. Občanská válka. Nemusí se hned brát do rukou zbraně, stačí vyjít do ulic, oznámit generální stávku a neustoupit, dokud celá ta mafie - Zeman s Babišem - neodejde z politiky. Mnozí by si měli uvědomit, že svoboda je cennější, než okamžitý finanční efekt.

Tak hezké velikonoční svátky v nové korporátně fašistické době.