21. 11. 2021 Holocaust neočkovaných

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Terezín, zavražděna. Před vilou Stiassni zazněla jména obětí holocaustu -  Brněnský deník

Holocaust neočkovaných

Všichni dnes a denně čteme, jak se různé vlády snaží o holocaust neočkovaných, tu jim zakázali chodit do potravin, jinde pro léky, v další zemi do zaměstnání, někde tuto pracovní sílu potřebují, tak do zaměstnání smí, ale nesmí na procházku.

Nepřihlížíme nečinně, podáváme trestní oznámení i podněty k Nejvyššímu správnímu soudu pro zrušení Hitlerovských opatření, téměř každý týden, nevzdáváme to a pevně věřím, že i naši čtenáři to nevzdávají a připojují se k aktivitám, které mají bránit naši svobodu.

Při čtení článků, ve kterých se popisuje, jak různé vlády států přistupují k holocaustu neočkovaných, jak jim zakazují si jít nakoupit i běžné potraviny, léky, zakazují jim chodit do práce, i nás to čeká, neubráním se pocitu „s tím něco dělat“. Takto zvítězil Hitler i Gottwald, většina společnosti tyto brutální nacistické praktiky schvalovala.

Nesmíme se vzdát, musíme za svou svobodu bojovat. Svoboda je cennější, než lidský život v diktátorském režimu. Mějte to na paměti. Nebojujeme pouze za sebe, ale i za budoucnost našich dětí, vnoučat, nesmíme se vzdát, musíme nadále bojovat, i když se vám ten boj bude zdát marný. Opět zvítězíme.

Jsme sice malá země, ale země, která má obrovské množství šikovných lidí, lidí, kteří dokáží udržet trend vývoje, dokáží nabízet skvělé věci, jsou nejšikovnější na světě. Proto nemáme důvod se podřizovat diktátorům, máme jedinečné možnosti být svéprávným státem, nezávislým na rozhodování kohokoliv. Postavme se zpříma diktátorům, budujme naši zemi ku prospěchu našich dětí a vnoučat, začněme si sebe samých vážit.

Nedovolme zničení naší země diktátory, postavme se jim, vir zeslábne, nebude žádným problémem, ani dnes není žádným problémem, neřiďme se tím, co dělají jiní, jako se tím neřídí Švédsko a jiné země, nechejme tuto zemi a její občany žít.

Společně bojujme za zrušení veškerých, lidskou důstojnost ponižujících, opatření, posilme zdravotnický stav, otevřeme pracovní trh zdravotním sestrám a lékařům z jiných zemí, zajistěme pro nemocné adekvátní péči. To vše stačí.

Nová koalice je připravena převzít vládu, řekl Fiala. Seznam kandidátů na  ministry představí prezidentovi | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Chvástáním to začalo

Stará vláda už nevládne, nová ještě nevládne. Prakticky žijeme v období bezvládí, vyjma započatého holocaustu neočkovaných, na kterém se stará i nová vláda dohodly.

Jistě si vzpomenete na ty již dávno zapomenuté sliby koalic, které již nyní tvoří budoucí vládu – žádný lockdown, ušetříme 100 mld na provozních výdajích státu, vrátíme zemi demokracii apod.

Tak z toho už nic neplatí, to jste si zajisté také všimli. Kandidát na ministra zdravotnictví Válek již v televizi vytrubuje, že lockdown bude. Demokraticky nepřipustili zástupce SPD do vedení Sněmovny, jako místopředsedu, přestože se jedná o funkci výkonnou, tedy funkci, díky které jsou strany ve Sněmovně informovány o budoucích krocích v hlasování, pořadí zákonů určených k hlasování apod., tedy absolutně nezasahuje do výkonu pravomocí vlády. No a těch 100 mld, které prý ušetří na provozních výdajích státu jsou také nesmysl, už nyní kandidát na ministra financí Stanjura žádné takové kroky nechystá, hodlá zrušit příspěvky na dopravu pro seniory i studenty a děti, snížit výdaje na solární barony, ale o provozních výdajích státu už ani nepípne.

Dalo by se říci, že staré časy jsou zpět. Lži, lži a jenom lži. Kmotři se radují.

Prezident ohrožuje řešení pandemie. Po Sobotkovi a Babišovi chce Zeman  vodit i Fialu. Měl by konečně narazit – Forum24

Zemanovo veto

Předně jsme rádi, že se zdravotní stav prezidenta Zemana natolik zlepšuje, že se postupně vrací k výkonu svých pracovních povinností. Pevně věříme, že již brzy bude jeho stav natolik dobrý, že bude schopen výkonu všech svých ústavních povinností.

Petr Fiala přinesl prezidentu Zemanovi seznam budoucích členů vlády. Prezident mu oznámil, že jednoho kandidáta nejmenuje. Média spekulují o Janu Lipavském, Pirátská strana, kandidáta na Ministra zahraničních věcí.

I když existuje celá plejáda kandidátů, která vyvolává pochybnosti o jejich schopnostech, nejen vzdělanostních, ale i odborných, například budoucí ministr financí je financemi nedotčen, je to elektrotechnik přes počítače, nebo Kupka, jehož odbornost na Ministerstvu dopravy jako vystudovaného novináře je velmi pochybná, zdá se, že Lipavský bude opravdu tím nejmenovaným členem budoucího kabinetu.

Přestože se mnozí přou, zda prezident má vůbec takovou pravomoc, nejmenovat někoho z navrhnutých členů vlády, důvody pro nejmenování Lipavského zcela chápeme. Na post Ministra zahraničních věcí má usednout člověk, který je naprosto zahraniční politikou nedotčen, nemá žádné diplomatické zkušenosti, žádné osobní vazby na některé diplomaty z evropských, nebo světových zemí, jeho vzdělání je Bc. Na tento post má být nominován člověk, který je odborně zdatný, vzdělaný, s diplomatickými zkušenostmi, naprosto přesnou představou práce celého ministerstva, nikoliv mladík, který pracoval pro nějaké komerční společnosti.

Ministerstvo zahraničních věcí je pro naše občany naprosto klíčové, má „otevírat“ dveře našim podnikatelům k zakázkám v zahraničí, má jim být pomocníkem při jejich získávání, expanzi našich podnikatelů na zahraniční trhy, abychom se vymanili ze závislosti na německém trhu. K tomu je potřeba odborných znalostí, velmi dobrých manažerských schopností, jazykovou vybavenost, zkušenost s vyjednáváním, znalost zahraničních trhů, tedy vše, co pirátský kandidát nemá.

Nehodnotíme ústavní možnosti prezidenta, ale zcela chápeme, je-li to správné jméno, jeho odpor ke jmenování do této funkce.

Ústavní soud České republiky - oficiální webové stránky

Vyjádření Ústavního soudu

Níže vám sdílíme vyjádření Ústavního soudu k dotazu paní magistry Záhumenské Ph. D., ohledně počtu očkovaných zaměstnanců. Vyjádření je naprosto šokující s ohledem na skutečnost, že právě tento soud je absolutně nečinný v porušování základních lidských práv v naší zemi, ale práva svých zaměstnanců si hájí, jako oko v hlavě. Toto vyjádření si stáhněte, vytiskněte a kdokoliv by po vás chtěl jakékoliv informace o vašem očkování, předložte mu jej.

Z hlediska právního se jedná o skutečný precedent, protože uvádí, že nikdo nemá právo znát informace o vašem zdravotním stavu, kdy očkování považuje Ústavní soud za zdravotnický úkon, tedy ani Policie, ani Hygiena, ani váš zaměstnavatel, přestože mu to nařídí Vláda.

Tento názor vám sdělujeme od samého počátku covid šílenství v naší zemi.

Informace jsme získali z facebookového profilu pana doktora práv Jindřicha Rajchla.

Není k dispozici žádný popis fotky.
Celé odůvodnění najdete na tomto odkaze - ZDE

Hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.