21. 10. 2018 Rusko nadále zasahuje do vnitřních záležitostí naší země

Není nic snazšího, než pozorovat ruské zasahování do vnitřních záležitostí naší země prostřednictvím svých agentů Zemana, Bureše a Klausových hošánků.

Jak to vypadalo v tomto týdnu?

Infiltrujeme se do skupiny tzv. Bojovníků na svobodu - ČSBS - dosadíme svého agenta Vodičku (bývalý kariérní komunista a STBák) a potom, pod záštitou této dříve ctihodné organizace, dnes komunistické neziskové organizace - udělujeme medaile komunistům, rudým mlátičkám, STBákům, jako na běžícím páse - Zemanovi, Vodička si jej udělil sám, naposledy komunistickému STBákovi a rudé mlátičce Ondráčkovi. Členy této komunistické příspěvkové organizace jsou takové "ikony", jako Ovčáček, Bobošíková a další.

V týdnu, největší český ekonomický zmrd Zeman (používáme jeho lidový slovník, snad s tím nebudete mít problém), největší zločinec a zloděj, který rozkradl, jenom v ruském dluhu, cca 100 miliard korun, označil dva české, proti němu hochštaplery - pana Bakalu a pana Koženého - i kdybychom připustili, že něco ukradli, což panu Bakalovi nikdo neprokázal, tak v součtu jejich údajných zločinů nejsou ani na polovině zločinu toho hradního ekonomického zmrda. O nic ve skutečnosti nejde, hradní zmrd se, jako vždy, snažil převést mediální pozornost na své exkrementy, aby tím zakryl jednání jednoho bolševika, který si, prý v zájmu země, odletěl diskutovat do Ruska s lidmi, kteří jsou na sankčních seznamech našich spojenců i našich. Soudruh Vondráček, předseda Sněmovny, člen sekty ANO-STB, v Rusku. Ale co více?

Největší ekonomický zmrd v zemi, Zeman, podpořil prolomení limitů a dostavbu dalších bloků jaderných elektráren, za zády mu přitom stojí ruský tajný agent, lobující za ruského dodavatele při dostavbě - ruskou státní společnost Rosatom. Zprávička, která se objevila a rychle, na pokyn největšího ekonomického zmrda v naší zemi, rychle zmizela mezi nepodstatné.

A máme tu ještě jednu senzaci, přes nedostatek vody, je prý Zemanův kanál (nepleťte si to prosím s jeho hubou), ale koridor spojující Dunaj, Odru a Labe, prý ekonomicky efektivní z hlediska dopravního, vodohospodářského, energetického i rekreačního. Tato sranda by nás přišla na bezmála 600 mld. korun. Daná studie se ovšem nezajímá o porovnání investice těchto cca 600 mld. do vybudování dopravní infrastruktury, jako jsou dálnice, železniční koridory apod., vs. tato hradní pitomost. Zatímco z dálnic máme příjem přes 9 mld. Kč, kdy příjem může být daleko vyšší, z provozu přes Labe, kde je vody po kotníky, budeme mít jenom jednu velkou ropnou skvrnu. Ruská propaganda je neuvěřitelně kvalitní a velmi málo lidí si ji uvědomuje a vnímá ji.

Rusko má své vojenské doktríně uvedeno toto - Nová verze doktríny otevřeně konstatuje, že hlavní vnější hrozbou pro Rusko je rozšiřování a posilování NATO a jeho globální aspirace. - Naše země je pevnou součástí NATO, jsme tedy nepřítelem a hrozbou pro Rusko, jak sám velký agent KGB Putin tvrdí. Nikoliv NATO, ale agent KGB vyhlásil válku vůči NATO. Následně vojensky přepadl Ukrajinu a okupuje ukrajinský Krym. To je bez diskusí.

S Ruskem se nevyjednává, neobchoduje, s Ruskem se bojuje, ne pouze pomocí sankcí, ale i ekonomicky. UKONČETE ODBĚR ROPY I ZEMNÍHO PLYNU Z RUSKA!!!! Nebo bude válka.