20. 8. 2017 – profesor Drahoš má již přes 78 tisíc podpisů

Včera přišla skvělá zpráva pro demokraty. Profesor Drahoš již nasbíral přes 78 tisíc podpisů občanů, podporujících jeho kandidaturu na Prezidenta ČR. Připojil se tak k doktoru Horáčkovi, jako dalšímu demokratickému kandidátu. Proti nim již stojí i Miloš Zeman, jehož již také, údajně, podpořilo přes 50.000 občanů této země.

Přes lživou kampaň, kterou vůči profesoru Drahošovi zorganizovaly gangy od Zemana a Okamury, se s ní dokázal vyrovnat a oslovit dostatečné množství občanů v této zemi, kteří již nehodlají nečinně přihlížet pošpiňování pověsti naší země v zahraničí, kterého se prakticky každý týden dopouští dnešní prezident Zeman. Pověst naší země, s nástupem Zemana do funkce, utrpěla tolik, že dnes jsme celému světu pro smích, nebo k pláči. Obyčejný občan této země se musí stydět, v zahraničí vyslovit, že je Čech. Okamžitě všem zahraničním občanům "naskočí" obrázky věčně opilého mužíka u korunovačních klenotů, jeho chabě trapná angličtina, kdy místo Bubble gum (žvýkačka), vysloví Buble bum, teroristy z Boko Haram nazve Bobko babram, Thajwanci sdílí po milionech video, nazvané - ožralý, jako skunk - zachycující Zemana opilého u korunovačních klenotů, v Číně se miliony občanů smějí, když vidí video, jak je Zeman přenášen a převážen na focení státníků, kde vypadá, jakoby byl zlitý, jako carský důstojník, motá se na místě apod., nebo jeho výstup, tedy skoro vypadnutí, pod vlivem z letadla, které přistálo v Číně. Jeho, v přímém přenosu pronesené, vražedné sklony k novinářům, musí krotit i masový vrah Putin.

Láska voličů Zemana k jejich "svátosti" zatím nezanechala větších ran, které většinou láska mezi lidmi občas zanechá. Pravdou je, že i mnozí, dříve do Zemana zamilovaní, voliči, se již dostávají ze spárů svých hormonů a začínají hledat jiného kandidáta. I pro ně, je profesor Drahoš volitelný, pro jeho vzdělanost, je celosvětově uznávanou osobností, mající vlastní názory, neovlivněné politickými stranami. Nikdy nebyl členem žádné politické strany, nikdy neměl žádné pletky s STB, je výborný vědec, spolupodepsaný pod mnohými patenty, celoživotně zpívá v pěveckém sboru, má smysl pro humor. Je i ve věku, kde se očekává moudrost, kterou profesor Drahoš na svých cestách prokazuje všem, kteří si s ním přijdou popovídat. Nad nikým se nepovyšuje, nikoho neuráží, nekomentuje své soupeře, přitom ctí jejich kvality. Lidem trpělivě vysvětluje, jak by jednal on, ve funkci prezidenta naší země.

Profesor Drahoš byl podle napaden, že je prý "vítač". Co to je, být "vítač"? K tomu jim slouží tzv. Výzva vědců, kterou profesní skupina adresovala občanům. ZDE Tato výzva ovšem nic takového neobsahuje, obsahuje apel na politiky, média i celou společnost, aby začala racionálně přemýšlet a jednat, aby lidé nevěřili těm, co situaci s uprchlíky a migranty, využívají pouze a jenom ke svému prospěchu, především politickému. Občané jsou vyzváni k hledání řešení, k hledání možností, jak takovým věcem předcházet. Zcela konkrétní představu řešení, profesor Drahoš, nabídl v rozhovoru na Seznam.cz, kdy s tímto způsobem řešení nelze vůbec polemizovat. Jako nic jiného, tak toto lze nazvat - čistou pravdou - sdělenou moudrým, vzdělaným a inteligentním člověkem. ZDE. Citace: Migrační krize je samozřejmě vážný problém, ale je třeba jej řešit na celoevropské úrovni, zadrátování hranic jednotlivých států není řešením. Důstojnou budoucnost národům dvou sousedních světadílů rozhodně nemůže zajistit přesun části jejich obyvatel do Evropy, nýbrž pouze využití rozsáhlého potenciálu afrického a asijského kontinentu. Je proto třeba řešit tyto krize na místě, kde vznikají. Chápu ale, že se to dobře řekne, ale velmi složitě realizuje. Řada migrantů, zejména z afrických zemí, sem přichází z čistě ekonomických důvodů a Evropa se prostě musí smířit s tím, že rozumné řešení ji bude stát hodně peněz.

Toto říká údajný "vítač". Lhaní komunistů a nacistů, kteří se opět, jako za Hitlera a Stalina, spojili proti demokratům, má svoji dlouhodobou historii a měli bychom se z ní umět poučit, ne ji opakovat.

Snad se nám to, v čele s profesorem Drahošem, povede.