20. 5. 2018 – Nejsem spasitel, ale Hitler – Andrej Babiš

Premiér v demisi, udavač STB a jejich agent, Andrej Babiš (ANO) v rozhovoru pro Novinky řekl, že chce pomoci všem lidem a o všechny se postarat. ZDE

Adolf Hitler to říkával také, dokonce to realizoval, povedlo se mu to dříve, než agentovi českého Gestapa Burešovi. Nařídil zřídit Hitlejugend, aby rodiče mohli pracovat pro budování velké Říše, Říše, která měla být "rasově" čistá, občas sice zaslechli nějaký "fake", že například Židé jsou někde koncentrováni, ale říkali jim, že se dobrovolně vystěhovávají do jiných zemí, o plynových komorách se naprostá většina Němců dověděla až po válce. Přesto svému führerovi většina stále důvěřovala. A. Hitler se zbavil také živnostníků, vyjma těch, co zcela propadli nacistické ideologii a místo obchodu do zahraničí, veškerou svoji produkci směřovali uvnitř Říše. Nejdříve se ale "ujal" médií, aby mu nemohla škodit, v jeho touze po vybudování Říše. Ani Adolf Hitler se neptal, zda opravdu někdo chce, aby mu pomáhal a staral se o něj stát. To je takový jednoduchý výplod sociálního nacionalismu, chcete-li strany NSDAP, vnucovat všem svoji ideu o tom, jak se stát, potažmo führer má o všechny postarat. Výsledky takových socialistických pitomostí jsme si mnozí z nás již zažili. De facto zdevastovaná země po hospodářské, ale i morální stránce.

Podívejme se na takové výsledky blíže, dosud jsou patrné. Soudruh Zeman vykřikuje, že se mají likvidovat novináři. Agent českého Gestapa se také nejdříve ujal vlivných médií v zemi (Mafra) apod., poté začal poklonkovat stařičkému a nemocnému mocnáři (Zeman), ten propadl kouzlu jeho osobnosti a doporučil mu jednat s nacisty z SPD (Pakt Molotov-Ribbentrop). Následně se agent Bureš rozhodl zlikvidovat živnostníky, začal u hospodských (cca 4.000 hospod, především vesnických, přišlo o své výčepní a provozovatele). Následně populisticky napadne sociálně vyloučené skupiny obyvatel a mluví o bordelu a šmejdech ZDE. Nyní již jenom stačí tvrdit, postarám se o všechny, bez ohledu na to, zda to někdo vůbec chce. Kdo to nebude chtít, asi brzy skončí, po spojení s nacisty z SPD, v novodobých koncentrácích, ono si stačí "rozumně" formulovat takové zajišťovací příkazy a vymyslet si například, že takový kominík krátil daně a musí do kriminálu. 🙂

K tomu agent STB zneužívá peníze z našich daní. Jezdí si autem, které jsme my zaplatili, má řidiče, kterého my platíme, pobírá mzdu, kterou my platíme, místo práce slibuje nesmysly, ale již neříká, z čeho ty jeho nesmysly pokryje. Reálný stav státního rozpočtu - státní dluh roste ZDE - přestože již prakticky není nikdo, kdo by mohl pracovat, i jím nazvaní lemplové Romové, kteří nyní pracují v procentu, jako většinová populace.

V každé demokratické zemi převažuje počet zaměstnanců násobně počty živnostníků a podnikatelů. Stačí se chtít zavděčit zaměstnancům a útočit právě na zaměstnavatele, bez ohledu na to, že sám agent STB je vlastníkem více jak 200 firem (dnes je naoko nevlastní), a mzdy, které jim platí, jsou mírně nad hladinou minimálních. Proto si dováží cizí zahraniční ekonomické migranty, aby nemusel mzdy českým zaměstnancům zvyšovat.  ZDE.

Proč to píšeme? Protože nacismus i budování socialismu jsme si již zažili. A vždy to bylo v rukou gaunerů, jako je Babiš a Zeman. A vždy to dopadlo vraždami nevinných lidí, dětí, žen, jejich znásilňováním, mučením, zplynováním. Nepotřebujeme führera, potřebujeme generační výměnu na nejvyšších postech země.