20. 10. 2019 Pracující otroci

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře. Tento týden se budeme věnovat největšímu ekonomickému problému naší země, který odmítají naše strany řešit. 

Pracující otroci

Po roce 1989 se vlády rozhodly vytvořit z naší země ekonomiku, která je založená na levné, ale kvalifikované, práci. Ona ta kvalifikace pravdou nebyla, kdo v té době žil, tak ví, že se pracovalo na 20 i více let starých strojích, prakticky bez automatizace, robotizace, dost běžné v civilizované západní Evropě. Ta "kvalifikovanost" byla zástěrkou pro "zvyklost chodit do práce", protože to skutečně není zcela běžné, v celém světě. Na druhou stranu se vědělo, že západní investoři sem nepřivezou úplně nové výrobní stroje, ale dodají „staré“, které již sami nepotřebují, ale zkusí tu vyrábět, protože „cena práce“ pro ně byla opravdu legrační a případná ztráta, při změně politického režimu, by byla minimální, spíše zbytková. Však mnozí v počátcích nepracovali ani za 1 západoněmeckou marku na hodinu. A ta levná práce vykompenzuje nízkou produktivitu práce, kterou se dnešní tzv. ekonomové tak ohání. Co je ta produktivita práce? Tak to je docela snadné, i když si mnozí myslí, že to je rychlost jejich práce, tedy to, jak dokáží kolem stroje běhat, tak tomu není. V běžné ekonomice se na produktivitě práce nejvíce podílí automatizace a robotizace, tedy úkony, na kterých se člověk podílí leda tak nastavením parametrů výrobního stroje a k tomu samozřejmě, v té době zcela nové, systémy práce. Přesto má většina občanů této země zakořeněné, že produktivitou se rozumí jejich pomalost, je-li upozorňováno na nižší produktivitu. No a v této cestě, levné práce, se vydaly všechny vlády až do té dnešní, fašistické. Co to přineslo za výsledky?

Nízké důchody – ty jsou odrazem toho, že pracujeme za nízké mzdy, jsme pracující otroci. Sociální odvody z 10.000 Kč jsou nižší, než z 50.000 Kč. To asi pochopí i největší pitomec.

Nízké mzdy ve zdravotnictví – chybí zdravotníci, lékaři, personál – daně z 10 t. Jsou nižší, než daně z 50 tis., to asi také pochopí i největší pitomec.

Nízké mzdy ve školství, policistů, hasičů, státních úředníků apod. Příčina stejná.

Jsme pracující otroci, kteří naprostou většinu vydělaných peněz odvedou státu formou daní – odvody soc., zdrav., daně z příjmu, DPH, spotřební daně, ekologické daně, daň z nemovitosti, převodu nemovitosti, silniční daně, mýtné a desítky dalších.

S tím souvisí i množství exekucí, lidé nemají na jídlo, léky, půjčují si, nemají z čeho splácet.

Stát nás dojí, jako na kost vyhublou kozu. Není už prakticky z čeho brát, 60% lidí už nemá z čeho dávat.

A zde nastupuje boj tzv. Levice s tzv. Pravicí. Tzv. Levice chce zdanit i podnikatele, tzv. Pravice chce platit ještě méně daní, ale již neříká, kde vezme na ty již dnes nedostatečné jenom mzdové výdaje ve státním sektoru – školství, zdravotnictví a vše, co je výše uvedené. Ale k nim jsou i výdaje na výzkumníky, vědce apod.

Ani jeden z nich nepřichází s jasným řešením všech těchto problémů – tím je NÍZKÁ MZDA – pracující otroci. Lék je jediný – razantně zvýšit minimální mzdu – na minimálně 25-30 tisíc korun. Z této mzdy, při současných nákladech, se z pracujících otroků stanou opět lidé. To ovšem musí jít ruku v ruce s oddlužením všech insolvencí a exekucí. Dluhovou amnestií. Pro mnohé šok, nesouhlas, křik, lži a výhrůžky se zvýšením nezaměstnanosti apod. To je ovšem lež. Stále bude naše mzda na cca 50% úrovni mzdy německého dělníka. Ta mzda má být již dnes na úrovni 75% Německa.

A proč to diktovat?

Všimněte si, že používáme slovník tzv. „pravice“. 🙂 Pokud někdo do naší země přitáhl na 600.000 legálních ekonomických migrantů (stejné číslo lze odhadnout na nelegální migranty), kteří zde jsou ochotni pracovat i za 100 Kč na hodinu, čímž umožnil netržní snížení hodnoty práce českého občana, tak poté je stát povinen se především starat o české občany a zajistit jim důstojnou mzdu. Ale všechny vlády, Klausem počínaje, přes Zemana a Bureše konče, nadále chtějí pracující otroky. Je čas to změnit.

Nemáme pravicovou stranu

Ač se to nezdá, tak toto téma je přímo související s tím prvním – pracující otroci. Naše společnost nikdy od roku 1989 neměla pravicovou stranu. Jenom levicové strany, které také nejsou zase až tak moc levicové. Máme pouze blbečky, kteří si na politiky hrají.

Jak si jinak vysvětlit, že např. Velká Británie, pod vedením Železné lady, tedy podle našich nepravicových stran jejich guru, zakázala vlastnit zbraň, když dnes tito ultralevičáci řvou, že to je komunistický, nebo neomarxistický krok EU?

Jak vysvětlit, že konzervativní vláda Camerona odsouhlasila konec diskriminace stejnopohlavních párů a možnost jejich svatby i adopcí dětí, když naši nepravičáci křičí, že to je rozvrat tradičních hodnot, rozvrat konzervativních hodnot a podobné pitomosti? Dalo by se napsat, že ODS, TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Trikolora, SPD, apod. Jsou neomarxisté a byli bychom ku pravdě blíže, než je nazvat „pravicí“, ať přímou, nebo středovou.

Jak si vysvětlit, že pravicové vlády zavádí vysokou minimální mzdu, v civilizovaných evropských zemích, přičemž naše nepravicové strany volají po zrušení institutu minimálních mezd?

Jak si vysvětlit, že pravicové vlády v civilizovaných evropských zemích vedou zem ku prosperitě, nemají neonacistické pohledy na přistěhovalce, nebo uprchlíky, kdežto „výkvět“ naší země, nepravicových stran, řve – ani jednoho uprchlíka k nám?

Jak si vysvětlit, že tzv. Inkluze je, či byla, v zemích, kde vládne, nebo vládla skutečně pravicová strana, zaváděna s naprostým klidem a jistotou, že bude zvládnuta a posune to občanstvo k větší míře vzdělanosti, než u nás? Jenom u nás tzv. Nepravice vříská, že to sníží úroveň školství a dokonce se najde jeden half Gottwald – Klaus ml., který dokonce tvrdí, že ji hodlá zrušit? Celý civilizovaný západní svět zvedl úroveň vzdělanosti všech, tedy i těch inkludovaných, na takovou úroveň, že nám bude trvat 3 generace, než je doženeme?

Těch příkladů „Jak si vysvětlit“ najdeme u všech moderních pravicových vlád v civilizované Evropě stovky, proti těm, co vystupují jako „pravice“ u nás. Nemáme pravicovou stranu a nikdy jsme ji neměli. Máme jenom bolševické strany, buď značkové, nebo neznačkové. Bohužel, nemáme zatím ani rozumnou stranu. Tak koho volit?

Úlitba volům

Mnozí z nás si jistě vybaví úlitby Bohům, které byly zcela běžné před více jak stovkami let, leckdy i tisíci lety. Pro mnohé z nás to je pořád nepochopitelné, co politické vnucování „víry“ přineslo lidstvu, jako takovému. Rituální vraždy, zabíjení, sekání končetin, vyrvávání srdce apod.

Prý vláda posvětila tzv. Koridor Dunaj – Odra – Labe za 600 miliard, přestože se náklady nikdy nevrátí. V době, kdy nemáme hotovou dálniční síť, nemáme rychlovlaky, nemáme vyřešené takové každodenní problémy, jako je parkování u domů, mnohé obce jsou dopravně přetížené, nemají obchvaty, o Praze a Brnu nemluvě, budeme investovat závratnou sumu do úlitby jednoho vola, kterého nezajímá stav naší země nyní, natož budoucí.

Co si přát více, že?