20. 1. 2019 Palachův týden

S trochou nadsázky by se dal tento týden označit za novodobý "Palachův týden". Stejně, jako před 30-ti lety, i tento týden jsme zažili velké vzpomínkové akce na 50. výročí sebeupálení Jana Palacha, které následovaly bolševické akce k "potlačení" svobodomyslnosti národa českého.

palach

K samotnému činu Jana Palacha, který dle historických zjištění byl ve své podstatě téměř zcela normální mladý kluk, který měl rád život, holky, bavil se, studoval, se rozhodl svým činem apelovat na společnost, o které doufal, že se probudí z totalitní letargie okupované země. Jeho čin je obdivuhodný i z pohledu 50 let starého od jeho skutku. Společnost kolaborantů s komunisty a okupanty se sice na týden probudila, aby poté dalších 20 let kolaborovala s masovými vrahy a okupanty. Jan Palach byl hrdina, kterého si svobodomyslní lidé mají připomínat. Poněkud podivné je, pokud na jeho dnešní památeční místo posílají květiny bývalí komunisté Zeman a Babiš, nebo nacisté, jako Okamura a ta jeho hitlerovská partaj SPD.

teror

Pokud vezmeme citát soudruha Zemana o teroristech a upravíme jej na poměry naší země, bude znít takto: "Ne každý volič Zemana, SPD a Babiše je terorista, ale každý terorista je volič Zemana, SPD a Babiše.". V tomto týdnu byl odsouzen jediný český terorista za jediný teroristický čin v zemi, který se rozhodl zavraždit stovky lidí díky pobízení ze strany Zemana, SPD a Babiše. I kominíci se dnes musí mít na pozoru, protože za jejich černým šatem a špinavou tváří voliči těchto primitivů vidí vražedná monstra. Ani jeden z výše uvedených primitivů se k činu adekvátně nevyjádřil, natož, aby jej odsoudil.

Zemanovi pohůnci, resp. Mynář, se mohl dopustit trestného činu podle § 335 Trestního zákoníku, zasahování do nezávislosti soudu, když prezidentův kancléř Vratislav Mynář kontaktoval některé soudce. Mimo jiné expředsedu Nejvyššího správního soudu (NSS) Josefa Baxu ve věci Plzeňské teplárenské. S ústavním soudcem Vojtěchem Šimíčkem prý zase probíral služební zákon, který prezident kritizoval, a případ Lesní správy Lány. „Kancléř Vratislav Mynář na první schůzce naznačil, jaké rozhodnutí by se panu prezidentovi ve věci služebního zákona líbilo,“ řekl Šimíček, dále se údajně snažil kontaktovat také ústavního soudce Jana Filipa v záležitosti zákona o střetu zájmů, takzvaného lex Babiš. Mynář loni podle týdeníku volal také předsedovi Městského soudu v Praze Liboru Vávrovi, aby se ho zeptal na rozhodnutí o vydání údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA. Co dělají orgány činné v trestním řízení? Nic, führer Bureš jim nedal zakázku na stíhání, je to totiž člen jeho mafie. 

hitler

Korporátní fašismus se v této zemi natrvalo usadil. Natrvalo je tak dlouho, dokud mafie nevymře. Ta nevymře, dokud se nenajde jediný čestný policista, státní zástupce a soudce, kteří budou ochotni nasadit svůj život a s touto pijavicí bojovat. Toho se ovšem za našich životů nedočkáme, protože morálka, čest, slušnost, etika již v této zemi je sprostou nadávkou.

Abychom nekončili tak pesimisticky, tak tu máte obrázek, který vám "objektivní" Sputnik, Aeronet, TV Prima, TV Barrandov, Zeman, Okamůra, SPD a všichni kolem nikdy nepředloží. Kdo opravdu tahá za nitky v EU? Děkuji uživatelům Twitteru za sdílení této skutečnosti, kterou můžeme našim čtenářům nyní také ukázat!

eu1

 

Rusko - Putin už v Rusku vládne 20 let a stále se jedná o ekonomicky kolabující zemi na úrovni rozvojových zemí.

Tak zase příští týden.