2. 7. 2017 – Rusko financuje a podporuje terorismus v EU

Otevíráme "Pandořinu skříňku".

Dlouhodobě sledujeme události v Evropské unii, členských státech EU, dění v nich, stejně jako většina občanů Evropské unie. Naše země je členem Evropské unie, tedy Evropská unie jsme i my. Nikdo by neměl být lhostejný především k teroristickým útokům, které páchají Ruskem financovaní, leckdy i Ruskem vyslaní teroristé, v naprosté většině případů.

Francie - zde se konaly prezidentské volby. 1. kolo 23. 4., 2. kolo 7. 5. 2017. Kandidátka byla i představitelka neonacistů Le Penová. Před těmito volbami byly teroristické útoky pravidelné, poslední 20. 4., před 1. kolem prezidentských voleb. Po volbách došlo k jedinému teroristickému útoku, resp. pokusu o něj. Náhle hrozba utichla.

Velká Británie - opět volby, nejdříve ovšem Brexit, poté do Parlamentu. Bylo nutné podpořit zastánce vystoupení Velké Británie z EU. Teroristické útoky i den před volbami. U příležitosti obou voleb byly páchány teroristické činy pravidelně. Po volbách - klid, náhle hrozba utichla. Jediné akty jsou z řad nemuslimských občanů země, akty údajné odvety. Před volbami doslova masakry.

Německo - volby do Spolkového sněmu jsou plánovány na 24. 9. 2017. Německo se může "těšit" na masakry ze strany Ruskem vyslaných teroristů. Mírně utěšujícím faktem pro Němce může být ten, že po volbách bude opět klid, do voleb musí očekávat masakry. Teroristické činy v Německu a jejich hrozba se již nyní zintenzivňují. Vánoční trhy, diskotéka apod.

Nizozemí - volby byly 15. 3. 2017 - neonacista Wilders kandiduje, chce vystoupení z EU, potřebuje ruskou podporu, aby odradil zastánce EU, i za cenu zabití nevinných občanů tohoto království, 9. 12. 2016 nizozemská policie zadrží Ruskem vyslaného teroristu, který se chystal vraždit nevinné, od té doby opět "ticho po pěšině".

ČR, SR, Maďarsko - přes početnou skupinu muslimských věřících žijících v naší zemi se nikdy žádný teroristický útok, ani pokus o něj, z jejich řad neobjevil. Budou u nás volby. Ani jeden z těchto států se ovšem nemusí ničeho obávat, představitelé všech těchto států jsou hluboce zavázání Ruskému vůdci Putinovi, dolézají mu, zavádí ve svých zemích diktátorské praktiky, podobné ruským, zatáhli své země do područí Moskvy. Dalo by se napsat, že tyto státy jsou Ruskými guberniemi.

Zamyslete se nad tím, proč právě v postkomunistických zemích nejsou páchány teroristické útoky, přes přítomnost velkých skupin občanů muslimské víry, když v západních zemích tomu tak je.

O co Rusku, resp. Putinovi, jde? O rozvrácení Evropské unie, nejlépe o odchod minimálně postkomunistických satelitů, Francie, ale i Velké Británie z EU. Silná EU je mocným soupeřem Ruska, který si nenechává nic diktovat, vzájemnou spolupráci podmiňuje dodržováním mezinárodních dohod a smluv. Rusko je odmítá dodržovat, napadlo Ukrajinu, odmítá ji opustit. Jediná možnost jak přežít, je zlomit postkomunistické satelity, vyvolat nenávist vůči EU, pomocí lží, v západních zemích to jinak, než teroristickými útoky zvládnout nemůže. Ale jejich frekvence by musela být několikanásobně vyšší, což si Putin uvědomuje, proto se soustředí pouze na státy, kde probíhají, nebo budou probíhat, volby. Nechá tam zmasakrovat desítky nevinných. Ale občan západní demokratické země se nedá, vyjma Britů, kde problém není s EU, ale právě a jenom s občany bývalých postkomunistických států, kteří v Británii kradou, znásilňují a páchají jiné trestné činy. Kdo Británii zná, tak ví, že před možností vpustit občany postkomunistických zemí na ostrovní království, toto přijímalo tisíce občanů, různé víry, přesto nikdy občané nemuseli zamykat domy, nebo automobily. To se změnilo vpuštěním občanů postkomunistických zemí, kteří se, díky komunistům, naučili krást, loupit, ničit, znásilňovat.

50c

Sami se ptejte, kde berou teroristé svůj zbrojní arzenál? Uprchlíci i migranti jsou řádně kontrolováni, tudy tedy nepřišla do Evropy jediná zbraň. Zbraně přichází z Východu - Slovensko, Maďarsko, ČR, ale i Chorvatsko, Slovinsko a další postkomunistické země. Odtud je využíván Schengenský prostor k jejich propašování do západních zemí EU. Z Polska nejdou, to je ultranacionální a s Ruskem vede "slovní válku". Nebo si snad myslíte, že připlují v kontejneru z USA, Číny? Hlavním distributorem jsou ruské ambasády ve východních zemích. Proto je u nás více ruských "diplomatů" s diplomatickou imunitou, než třeba amerických, čínských apod.

Daleko nebezpečnější je aktivita Ruska vůči NATO. Přepadlo Ukrajinu a ví, že přijetím Ukrajiny do NATO by došlo k vojenské operaci NATO s cílem Ukrajinu od ruských okupantů osvobodit. K tomu opět  potřeboval získat několik prodloužených rukou, jako jsou Fico, Zeman, Orbán, které budou jeho aktivity podporovat. Zeman se nebojí ani zesměšnit svým výstupem v NATO, že ruští vojáci na Ukrajině nejsou, což následně popřel i jeho führer Putin.

Jaká je cesta z této ruské pasti? Složitá, pokud EU nepřijme protiopatření, které se ovšem musí týkat naprostého zablokování jakýchkoliv obchodů a možností Ruska se vměšovat do interních záležitostí států EU, pomocí novin, jako je Týden, Blesk, televizí, jako je Prima, webů, jako jsou Parlamentní listy, Sputnik, Aeronet apod. To není omezování svobody slova, to je kybernetická válka, kterou členské země EU prohrávají. Stačí jim k tomu důsledně uplatňovat zákony z Trestního zákoníku, o šíření nenávisti apod. Stačí vypínat internetové stránky, kde se diskuse hemží ruskými trolly, sprostými urážkami, výzvami k vraždám muslimů apod. Například i Novinky.cz, které toto šíření podporují, jak mohou. Stačí šéfredaktory, majitele takových médií, postavit před soud a odsoudit je. Pro Putina by to byla těžká finanční rána, ono také něco stojí finančně podporovat a "dát" o nich vědět, více, než si myslíte.

Je velkou škodou, že se naše země nedokázala vymanit z komunistické tyranie, zrůdnosti, nepoučila se z hrůz, které prožívala díky Sovětskému svazu, nepřehodila "výhybku" směr západ a nenašla odvahu být opět na správné straně. Důsledky jsou patrné dodnes, nízká kupní síla, nejnižší míra inteligence, hysteričnost, nenávist, závist, pomluvy. To je dnes jediné, co charakterizuje ČR a jejich občany.