2. 6. 2019 V ČR vládne mafie

Vítáme vás opět po týdnu u našeho nepravidelného komentátorského webu. Děkujeme za vaše ohlasy, většinově negativní :), které vyvolávají naše komentáře. Všem odpovídáme na e-maily, které si zadáte.

ep

Tak nám skončily volby do Evropského parlamentu, kdy jsme si volili našich 21 zástupců v něm. Vítězství ANO se dalo očekávat, vypadnutí ČSSD, nikoliv. I přesto je dobré konstatovat, že prounijní strany na celé čáře vyhrály. Na rozdíl od koalice TOP09 a STAN uvádíme, že propad o 25% proti posledním volbám je katastrofálním scénářem pro tyto strany, kdy ani jedna si není schopna uvědomit, že pouze "budováním vlastní značky" mohou zároveň "budovat" i svoji voličskou základnu. Především u STAN, kteří "tahají za větší část lana" je překvapující, že kývli na tuto spolupráci, která je "táhne" ke dnu. Proti tomu se ze 16-ti tzv. "vlasteneckých" stran dostala do Evropského parlamentu jediná, nepřekvapivě SPD se svými 2 zástupci. Není "ilegál", není téma.

schil

Prý nejsou peníze pro "neziskovky", mnozí voliči opilce jásají, že konečně jim to vláda nandala. Tedy jásali, než zjistili, že jim nebude mít kdo vozit jídlo, tedy ti senioři, co je hojně volí, nebude mít kdo přebalit, omýt babičku, nebo dědu, zatímco oni jsou v práci, protože právě ty "Sorošovy neziskovky" nebudou mít peníze. Hloupost mnohých voličů je neuvěřitelná.

bureš1

Přišla neoficiální zpráva EU o střetu zájmů agenta STB Bureše. Z ní vyplývá, že celý státní aparát je již ovlivněn korporátními fašisty z ANOfertu, kteří utajují, podvádí, ve prospěch svého "duceho" Bureše. Zpráva, namátkově, konstatuje, že celá státní správa vychází vstříc v krádežích agenta STB. Policie mlčí, státní zástupci mlčí, přestože za jejich "skvělou" práci stávkují desítky tisíc lidí každý týden, především v Praze. Je to taková legrace, sledovat, jak zločinci ze státního zastupitelství mají podporu tzv. demokratických sil. Naši nemají. Ale my nejsme "tzv." demokraté, ale jenom demokraté. To, že naše země proplácí společnosti ANOSTB, tedy dceřinné společnosti AGROFERT, stamilionové dotace z vašich, tedy i našich, daní, je jenom taková třešnička na dortu. Prý, dříve se kradlo v miliardách, dnes jenom ON krade v milionech. Rozdíl je v tom, že to dřívější kradení v miliardách činil soudruh Zeman (jenom u státního dluhu vůči Rusku se jednalo o cca 100 miliard), za které nebyl odsouzený, ba naopak, díky těm "křičícím" se stal prezidentem, ale nikdo na něj neukazoval prstem, jsou dnešní krádeže, nikoliv v milionech, ale opět v miliardách, jasně popsány, zdokumentovány, prošetřeny a důkazně opatřeny. Na rozdíl od našich státních zástupců, EU koná, vyšetřuje, zajišťuje si důkazy, neprůstřelné. Jenom naše mafie v justici i státním zastupitelství mlčí. Tak pro ty nejblbější tu máme jednoduchý graf.

EP1

Agent STB prý neodstoupí ani v situaci, kdy by měl být obžalován. Agent MAN jej v takové situaci opět klidně pověří premiérskou funkcí. Když si člověk vzpomene na nejmenovaného německého prezidenta, který odstoupil kvůli naprosto směšnému podezření, že kdysi měl přijmout 500 Euro, jako úplatek, které bylo od samého počátku směšné a nesmyslné, tak se té komunistické "politické odpovědnosti" musí smát, i s přihlédnutím k tzv. "Kodexu" ANOSTB hnutí.

Napadlo vás někdy, jak je možné, že EU vyšetřovací orgány bez pravomocí národní Policie, mají tak snadno vše vyřešeno v průběhu několika týdnů a naše Policie, Státní zastupitelství i soudy nejsou schopny takové banální případy, jako jsou dotační podvody agenta STB Bureše, vyšetřit, obžalovat jej, postavit před soud a odsoudit? Kapr si rybník nevypustí. Kde je Ištván, Šlachta, Bradáčová, Nejvyšší státní zástupce Zeman? To umí jenom poslat zásahovou jednotku se samopaly pro ženskou, co má ráda kabelky?

Kde jsou nyní ty zajišťovací příkazy, které mají právě sloužit k zajištění případných doplatků státu, převyšujících 500 mil. Kč? Co dělají úředníci Finanční správy? Sedí, čumí, počítají úplatky? Tak šup na demonstraci, hájit justiční mafii u nás.

T. G. Masaryk budoval po celou svou "prezidentskou" kariéru "knihovnu", kterou následně, jako svůj jediný majetek, odkázal naší zemi. Víte, kde se nachází? V místnosti, kam soudruzi, jako Zeman, Babiš, Kubera, Vondráček, Rychetský, dávali košťata a kýble od úklidu. Tak se naše země odvděčuje našim velikánům.

zemák

Ruská "Duma", tedy něco, jako fašistický parlament v Rusku, chce přijmout zákon o oprávněnosti okupace ČSSR v roce 1968. Tak, znásilňovali tu ruští mužíci vždy, jak v letech po roce 1938, kdy jejich největší kámoši byli Nacisti, kteří ovšem neznásilňovali, poté v roce 1945 až do roku 1989. Zemáááááááán na Hrááááááád.

Zeman nebyl evidován u STB jako osoba nepřátelská, jak lže, kudy chodí, ale jako "osoba prověřovaná", kdy se statusem Agent MAN, byl agentem STB. Z jeho práce jej vyhodili pro chlast. To se děje v každém zřízení. Dokonce se proslýchá, že i pro mlácení své bývalé ženy, jak tvrdí někteří jeho bývalí spolupracovníci. Do kategorie "S", tedy signální, byl jeho spis převeden až následně, po revoluci v roce 1989, kdy byl svazek určen ke skartaci, aby naši občané neměli důkaz o tom, že do "revoluční doby" byl nasazen STB společně s Klausem, Dybou, Dlouhým apod.  Aneb, ukradená revoluce.

Ale nebojte, Burešova trollí farma funguje na plné obrátky, takže se veřejné mínění opět obrátí v jeho prospěch a jeho preference porostou.

Dnes je Mezinárodní den prostitutek, Jirko, vše nejlepší!

ovčí

Tak hezký týden přejeme.