2. 4. 2017 Andrej si koupil Policii a Státní zástupce

V tomto týdnu došlo k podání žádosti Policie od prodloužení termínu pro vyšetřování "podezření" z dotačního podvodu v kauze Čapí hnízdo. Článek ZDE.

Protože si Policie požádala o prodloužení vyšetřování v této kauze, kdy státní zástupce jim samozřejmě vyhoví, a to hned o půl roku, existuje zde podezření, hraničící s jistotou, že tento trik údajných orgánů, údajně činných, v trestním řízení, znemožní znát výsledky tohoto vyšetřování před podzimními volbami do Sněmovny. Taková typická kamufláž mafie.

Není to první případ, kdy tzv. orgány činné v trestním řízení odmítají konat a věci, související s udavačem STB Babišem vůbec jakkoliv prošetřovat. Nejsou to pouze oni. Například ředitel Finanční správy Janeček odmítal po celou dobu podezření na daňové úniky svého šéfa, udavače STB, vůbec reagovat, dokonce tvrdil, že nemají co kontrolovat, přestože se objevilo zásadní podezření, že udavač STB za dluhopisy Agrofertu vůbec nezaplatil. To už je zločin, jako hrom. Začal konat, tedy nezačal, ale slíbil konat, po nátlaku politiků. Článek ZDE.

Za dobu působení udavače STB v politice se objevily desítky případů vytunelovaných podniků jeho Agrofertem. Nikdo opět nekonal a nekoná.

Ale pojďme i méně do minulosti. Jistě si pamatujete případ "Šlachta", bývalý šéf ÚOOZ (Úřad pro odhalování organizovaného zločinu). Jak udavač STB vyřvával v médiích, že se ruší tento úřad? Tak se na to podívejme, jaké měl výsledky. Vy si snad pamatujete, že by tento úřad někdy odhalil nějaký organizovaný zločin, jako je například rozprášení drogových kartelů, mafií, nebo obchodu s "lidmi"? Nikdy. Co si jistě pamatujeme naprosto všichni, je policejní převrat v této zemi, právě za účasti tohoto mafiánského spolku, čistě náhodou v době, kdy se udavač STB rozhodl vstoupit do politiky a převzít absolutní moc v této zemi. Výsledkem tohoto zásahu jsou nezdaněné kabelky paní Nagyové v hodnotě pár kaček. Nezaplatila daně, má být potrestána. Všichni také víme, že byla ve vyšetřovací vazbě. Udavač STB tam ovšem není, přestože například prokazatelně manipuloval s dokumenty ve výše uvedené kauze Čapí hnízdo, které se "záhadně" ztratily. Bezvýznamný policista, který naši zemi, všechny daňové poplatníky, stál miliony korun, aniž by odvedl alespoň trochu kvalitní práci, je nyní podřízeným udavače STB. Za absolutní poslušnost ke svému führerovi byl odměněn teploučkým hnízdečkem s více jak stotisícovým platem měsíčně. K pomoci s policejním převratem v této zemi se hlásí i "hlava věčně namazaná", soudruh Zeman. V době, kdy nekouká na nahaté dětičky ve svém počítači, připravuje intriky a plebs mu za to tleská.

K absolutnímu převzetí moci v této zemi a nastolení absolutního korporátního fašismu, chybí udavači STB již jediné. Ovládnout justici, protože Státní zastupitelství a armádu už za pomoci svých "užitečných idiotů", jako je Zeman, Bradáčová, Stropnický. Značná část soudců již cítí možnost doživotních rent, výměnou za podporu korporátního fašismu v této zemi. Zatím ještě ne všichni, ale značná část se již rozhodla.

Vy nezastavíte u přechodu pro chodce a policista, který má povinnost vybrat za směnu X pokut, má radost, že má konečně splněno - odnesete to pokutou. Ten, kdo je podezřelý z mafiánských praktik v této zemi, je beztrestný. Toto je  spravedlnost? Toto je rovné postavení před zákonem? Ne, toto je zločin, za kterým stojí Babiš. Tak snad mu neumožníte další působení ve vládě, protože dnes možná tleskáte, na straně těch užitečných idiotů, ale za pár měsíců můžete začít plakat.