2. 12. 2018 Rusko ve válce s civilizovaným světem vítězí

Rusko zaútočilo na Ukrajinské námořnictvo. Malá, stručná zpráva, která obletěla naše média, aniž by se k tomu kdokoliv jakkoliv zásadně vyjádřil. Odsouzení tohoto aktu sice proběhlo, ale tím to skončilo. Evropská unie mlčí, USA to nezajímá - Make USA great again.

Postoj USA je sice z pohledu občana této země docela pochopitelný, obrat v zahraniční politice, který zaujala Trumpova administrativa ve smyslu, jenom co je dobré pro USA nás zajímá, ale pro civilizovaný svět je takové jednání velmi nepochopitelné. USA se tyto postoje mohou vrátit, jako bumerang, například v situaci, kdy se podobně začne chovat naše země, jenom to, co je dobré pro náš lid, nás zajímá, opustí Afghánistán a další vojenské mise, protože zde jsme právě proto, že USA aktivovaly článek 5 smlouvy o NATO.

Slabošské postoje celé Evropské unie, která je infikována ruskými agenty, ruskou hybridní válkou vůči naší civilizaci, již tolik pochopitelné nejsou. Vznesl jsem dotaz k jednomu europoslanci (RNDr. Niedermayer), z jakého důvodu EU nadále odebírá ropu a plyn z Ruska, když chce, aby se Ruská agrese vrátila zpět za jejich hranice, jestli to není jenom farizejské ječení, kdy skutek utekl. Odpověď jsem obdržel typicky eurounijní - ano, Rusko by takové jednání položilo ekonomicky na lopatky, skutečně by bylo do několika týdnů v drastické bídě, neschopnosti nadále vést svoji agresivní vojenskou politiku, ale my nechceme ubližovat běžným ruským občanům, navíc jejich pocit vlastenectví je tak velký, že by to vyvolalo obrovské nacionální vášně. Proto budeme uplatňovat systém sankcí, který prý je účinný. Jinými slovy - EU neudělá nic, přestože se jedná o ekonomicky nejsilnější oblast světa, aby si Rusko nerozhádalo. Ale budou vytvářet dojem, že ty, kteří "za to mohou", budou na sankčních seznamech. Nějak jim uniklo, že masový vrah Putin si cestuje kde chce a kam chce. Osud Ukrajiny jim je šuma fuk. Pro občana země, která si zažila téměř 50-ti letou okupaci ze strany Ruska, je takový postoj nepochopitelný a odporný. Místo výrazné podpory svobody Ukrajiny, zároveň ukázání skutečných možností EU vůči diktátorům a vrahům, jako odstrašující případ, dání naděje na demokratický a svobodný vývoj Ukrajiny, strčení hlavy do písku.

Postoje české administrativy jsou typické, jeden čehý, druhý hot. Mezitím ovšem vznikl daleko větší mediální humbuk o tom, kterak naše Ministerstvo zahraničí řeší 32 diplomatických ruských vozidel Ruské federace a chce dát tento "punc" jenom 16-ti z nich. Ruský agent z hradu napadá nového ministra zahraničí, k němu se přidávají komunisté značkoví i neznačkoví. Útok na Ukrajinu svorně přešli prohlášením, že to je pro nás nepřijatelné. Další ruské útoky již nikoho nezajímaly.

Proč tomu tak je? Je to ekonomicky výhodné pro všechny země. Statisíce ukrajinských otroků odešlo hledat svůj vysněný sen směrem na západ, v ČR, SR, Polsku, Německu, Británii, prostě kam se podíváte. Ukrajinský učitel si u nás vydělá, jako stavební dělník, 5x více, než doma, jako učitel, ale daleko méně, než za co by stejnou práci odvedl český otrok. Zde žije 3 měsíce, poté jede na týden domů, mezitím tam posílá část peněz, zde pracuje, alkoholem zapíjí frustraci a smutek, dopouští se drobných násilností na ubytovnách, venku, sexuálně obtěžují každou "sukni", co kolem nich po 20 hodině projde. Naše ekonomika, i se 600.000 ekonomických migrantů nedokáže vytvořit takové příjmy, které by pokryly výdaje této země. Uměle se snižuje hodnota práce, 15% českých občanů, přestože rodiče pracují, je na pokraji bídy, nežije-li přímo v bídě. Prý to je jejich nevzdělaností. 🙂 Pamatujete Al Bundu? Prodavače bot, 2 děti, manželka bez práce? Přesto měl dům, auto, dovolenou, záliby (kuželky). Jaké asi vzdělání má prodavač bot?

Peníze, zisky, převyšují základní lidské hodnoty, jakými bezesporu život ve svobodné a demokratické společnosti jsou. Okupace jiné země je ekonomicky přípustná, naši vládci se shodli, že proti ní nic dělat nebudou. Dokonale živná půda pro diktátory, kteří začínají vytahovat své diktátorské manýry na povrch světa - Orbán, PIS, ODS, Zeman, Babiš apod. Mezi nimi vyčnívá i jeden český oligarcha, který krade, kde se dá, přestože dané vyšetří EU právníci, nikoliv české orgány trestního řízení, běhá stále na svobodě, i přes únos svého syna. Protože budeme muset zaplatit těch cca 2,5 miliardy, tak potřebujeme další neklidné území, podpoříme Rusko, aby napadlo Moldávii, Estonsko, protože jejich otroci se nám nyní, kdy se nedostávají pracovní sily, budou náramně hodit a oni rádi budou makat za 80 Kč na hodinu, 12 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Česká podprůměrnost se tak nadále bude prohlubovat.

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Pamatujete?