19. 4. 2020 Sledujte je!

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Nepřiměřený policejni zákrok | Videa | Loupak.cz

Dostali větší moc, začali ji zneužívat

Příběh, kdy strážník Městské Policie fyzicky napadl mladou dívku, přičemž se ještě nechal nafilmovat, oběhl veškerá média v zemi. Hojně se k němu vyjadřoval téměř kdokoliv. Prý mohl být vyprovokován. No a co? To jako, když někdo někoho provokuje, tak má daný právo ho bít? Na to mají být psychologicky cvičeni tito „porušovači zákonů“, nikoliv strážci zákonů. Policista, bez ohledu na to, zda státní, nebo městský, má právo použít přiměřených donucovacích prostředků za přesně stanovených podmínek. Tou není ani případné provokování.

V jiných případech projíždí hlídka Policie a pokřikuje z okének na kolemstojící, že si musí řádně utáhnout provázky u podomácku ušitých roušek. Následně vyskočí a řvou na ty, co to neudělali, vyhrožuje blokovými pokutami na místě, sankcemi, zadržením, vše v rozporu se zákonem. Ale ouha – vládní nařízení zní – mít zakrytý nos a ústa – nikoliv mít je „hermeticky“ uzavřené. Podobné nezákonné aktivity jsou vidět i v různým marketech, kdy „ochranka“ šikanuje nakupující, jak mají mít nasazené a upevněné roušky.

Různé typy vyhrožování, napadení, řvaní, nadávání jsou dnes a denně hlášeny ze všech koutů naší země. Je jedno, zda jste z Prahy, nebo z jiného města. Pouze na vesnicích je klid, pokud se tedy do chalupářské oblasti nevydá policejní hlídka, která tam nebyla léta letoucí, přestože se tam v minulosti vykrádali chalupy o 106.

Dostali moc, začali ji zneužívat. Proti tomu tu máme příklad z USA, kde si různá vedení osvojovala více práv, než ji přísluší, například vedení jednotlivých států, nebo měst. Tato vedení začala své moci zneužívat, ihned se proti nim postavili občané, tu desítky, tu stovky, tu tisíce demonstrujících občanů proti totalitním nařízením. Prezident USA Donald Trump se ihned připojil na stranu těchto demonstrantů s tím, že jejich práva jsou skutečně ohrožována a to v rozporu s Ústavou. Vedení států začalo okamžitě svá restriktivní opatření rušit. Ano, svoboda občana je na prvním místě v demokracii, ne v totalitě, jako u nás.

Máme se pořád co učit, jsme tak promořeni komunistickou výchovou, že si nevážíme prakticky žádné svobody, kterou jsme pracně získali. Stále se bojíme svá práva uplatňovat, nechali jsme se zavřít v koncentráku, přitom Ústava nám garantuje svobodu pohybu, svobodu cestování. Jsme jako ovce.

Vova | Ausnora dalekohledy 20x50 dalekohledy HD noční vidění ...

Sledujte je

Když začínala panika s koronavirem, všechny politické strany, do jedné, souhlasily s totalitním nařízením vlády, nejen ve smyslu uzavření hranic, ale souhlasily se vším, co vláda zakazovala.

Zkuste se vrátit k našim komentářům, byli jsme možná jediní, kteří od samého počátku proti zavádění těchto totalitních praktik vystupovali. Od samého počátku. Dosud nesouhlasíme s žádným novým vládním nařízením. Zastáváme názor, že pokud se někdo chce chránit, je to jeho povinnost, nikoliv naše povinnost, chránit jeho. Bylo to tak vždy a bylo to správně. Nevystupovali jsme proti karanténě, ta je v naprostém pořádku, pokud jste nakažený, také tomu tak vždy bylo, například při žloutence a možnosti, že jste se jí nakazili, jste museli být po inkubační dobu nemoci v karanténě. Vystupujeme proti vyhlášení „nouzového stavu“, protože nejsme ve válce, nejsme nikým napadeni, nejsme v bezprostředním ohrožení života. Je to zneužití moci. Ale byli jsme sami.

Sledujte, jak se názor politických stran a jejich představitelů začíná měnit. Najednou začínají vystupovat proti vládním opatřením, která ovšem od samého počátku schvalovaly. Najednou je kritizují, jako zářný příklad jsou ODS, STAN, TOP 09, KDU-ČSL, Piráti. Proč? Protože svým prototalitním jednáním přicházely o voliče, Babiš naopak posiloval a posiluje, ve volebních preferencích, protože je u nás dlouho komunisty zakořeněný mýtus, že stát se o nás nejlépe postará, že stát je za nás odpovědný. Ne, odpovědný jsme každý sám za sebe, my víme nejlépe, co je pro nás dobré, každý jednotlivec, nikoliv stádo nemyslících uslintaných volů. Ale sledujte ten veletoč, o který se nyní tzv. Demokratická opozice snaží. Mějte pořád v paměti, jak se chovaly od samého počátku, dívejte se na jejich veletoče, dívejte se, jak se z nich, rádoby pravicových stran, najednou staly strany až komunistické – stát má plošně vyplácet sociální dávky podnikatelům, stát má za ně platit zisky, stát má hradit nájmy těmto podnikatelům. Pryč je doba, kdy tyto strany vykřikovaly do světa, že stát nemá do ničeho zasahovat. Ano, neměl, neměl zavírat obchody, provozovny, výrobny, měl doporučit hygienická a epidemiologická opatření, která mají podnikatelé dodržovat, jinak si důsledky ponesou sami. Ale k tomu, tito noví komunisté, neměli odvahu, na rozdíl od nás, kteří jsme toto tvrdili stále dokola. Tak sledujte jejich veletoče. 🙂

Nudisté na Pardubicku neměli roušky, pomohla až domluva policie ...

Udavači kolem nás

Tak opět to bude „střelba do vlastních řad“. Ale to už asi u nás čekáte, že? 🙂 Asi by bylo dobré si zopakovat, kdy má člověk „oznamovací povinnost“. To je v případě nejzávažnější trestné činnosti, jakou je například vražda. Tato povinnost je vynucována zákonem. Tak potud je udávání povinné. Poté již ne. Zcela jistě jste zaznamenali neuvěřitelný počet udávání občanů občany, kteří nerespektují totalitní nařízení vlády, především v zákazu spolu mluvit, stýkat se, bavit se, nosit roušky apod. Když se objevili první příklady bezbřehého udávání, ztrapnila naši zemi jedna hlídka Městské policie, která na udání lustrovala nudisty. Tohle zostuzení naší země proběhlo i ve světových médiích. Opět jsme byli světu pro smích.

Tisíce pomocné stráže VB udávali jako za nacismu, nebo budování socialismu. To měli a mají pevně zažité. Odsouzení tohoto jednání se dostalo v mnohých případech i v médiích, na sociálních sítích, i mezi lidmi samotnými. Byli označení za udavače, zcela správně.

Jenže, titíž, ihned po zveřejnění informace o soukromé zabíjačce kancléře Mynáře, spustili lavinu udavačů z „druhé strany“, rozumějte těch voličů „opozičních stran“, která se dosud nezastavila. Ihned padala udávání na adresu poradce Nejedlého, který telefonoval a měl roušku na čele, místo na ústech. Najednou se do komentářů dávali odkazy na Policii apod.

Vyvolává to dojem, že udávání NE, ale jenom u některých, u těch, údajně správných lidech, udávání ANO. Dvojí metr.

Podle nás – udávání ne, v žádném případě.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.