19. 2. 2017 – již letos se nám vrátí vláda komunistů

Tak, a je to jasné, již letos se nám vrátí vláda komunistů. Ono je celkem jedno, jestli to bude vláda ANO, ČSSD, ODS, SPD, SPO, Zelených, nebo těch značkových, z KSČM. Premiér ZDE, i prezident ZDE, nemají problém s těmi značkovými vládnout, nebo vládu s komunisty jmenovat.

Pan premiér je takové mládě, takže si mnoho z toho, jak tu taková komunistická vláda vypadala, ani pamatovat nemůže. Gymnázium sice začal studovat v době bolševické, tedy vlády komunistů, zřejmě díky dobrému politickému přesvědčení jeho rodičů, ale více si toho pamatovat nemůže. To ovšem neznamená, že se neměl seznámit s tím, do čeho náš stát chce nyní natáhnout, s vládou komunistů. Například s tímto - popravy politických odpůrců, tedy těch, co jenom měli jiný názor, ničím jiným se neprovinili. Faktem je, abych parafrázoval slova T. G. Masaryka, bolševik demokrata nevychová. I NSDAP (to byla Hitlerova nacistická strana) měla ve svém názvu "sociální". Pokud to soudruh Sobotka netuší, tak mu musím připomenout, že tato "národně sociální" strana připravila o život 60 milionů lidí na celém světě, díky II. světové válce, kterou rozpoutala s jeho milovanými komunisty, v té době sice sovětskými, ale komunista není sovětský, český, čínský, korejský, je to pořád a jenom komunista.

Poprava doktorky Horákové.

Poprava doktorky Horákové.

Možná, kdyby to nebyla paní doktorka Horáková, ale jeho vlastní matka, měl by své názory poněkud jiné, jako statisíce obětí bolševických perzekucí a jejich potomků.

U soudruha Zemana to je ovšem zcela pochopitelné. Je to on, Miloš Zeman, který při vstupu do KSČ souhlasil s justičními vraždami politických odpůrců, byl to on, kdo se klaněl Gottwaldovi, je  to on, kdo byl veden ve svazcích STB, nikoliv jako "třídní nepřítel", jak lže, je to on, člen "Svazu bojovníků za svobodu", nemajíce za sebou ani vojenský výcvik, natož jakýkoliv pokus o nějaký boj za svobodu. Je to on, co do roku 1989 velebil komunistické vrahy, je to on, co tyto kreatury dnes vyznamenává státním vyznamenáním. Je to on, který se svým aktivním členstvím ve vražedné partaji komunistické podílel na těchto perzekucích, šikanách, vraždách. Takto se rudí soudruzi chovali:

Bolševické popravy, jako nacisté.

Bolševické popravy, jako nacisté.

 

Od sametové revoluce v roce 1989 uběhlo již více jak 27 let. Mezitím vyrostla jedna generace dětí, která, jako první, má možnost žít v plně demokratickém státě. Právě sametová revoluce zrušila v Ústavě zakotvenou povinnost vlády jedné strany, samozřejmě té komunistické, umožnila demokratickou soutěž politických stran a hnutí, ucházet se o naše volební hlasy. Právě ta sametová revoluce nám všem umožnila se svobodně vyjadřovat k veškerému společenskému dění. Nepřinesla nám pouze možnost cestovat, užívat si svobody, vydělávat milion korun denně, ale i vydělávat 10.000 Kč měsíčně, pro ty nejvíce neschopné a neochotné se vzdělávat. Přinesla nám také zodpovědnost za naše životy, ale také za životy našich dětí, vnoučat, kterým v nějakém stavu máme předávat tuto zemi.

To jsou výsledky komunistické vlády.

To jsou výsledky komunistické vlády.

Soudruh Zeman a soudruh Sobotka se rozhodli, že tuto zemi hodlají předat našim potomkům ve stavu politické korupce, politických vražd, mučení, znásilňování, nemožnosti studovat vašim dětem, pokud nebudete tupě poslouchat komunisty a poklonkovat jim, zemi, kde se za názor dostává trest smrti, jako v minulosti. Poslední politický vězeň, který byl komunisty zavražděn, byl v roce 1984, pouhých 5 let před revolucí.

Co nám ta komunistická vláda vzala?

- majetky všem, kdo něco vlastnil (pole, domy, louky, továrny, prodejny, výrobny, živnosti)

- svobodu a demokracii, přitom do celého národa implementovala strach něco říci, oponovat, z lidí se stali cvičené opice, které poklonkovali, jak komunisté nařizovali - tu s lampióny, tu s mávátky, tu v provolávání hesel - Se Sovětským svazem na věčné časy, Ať žije KSČ a další debility.

- z politických důvodů bylo odsouzeno do kriminálu a komunistických koncentračních táborů přes 205.000 osob, téměř 10.000 z nich bylo umláceno k smrti, nebo prostě zavražděno komunistickým Gestapem. Jejich rodiny byly perzekuovány, šikanovány, mučeny, mláceny, někdy umláceny.

- popraveno bylo 248 osob, z politických důvodů

- zastřeleno na hranicích, umláceno při tomto pokusu o přechod hranice, bylo přes 300 lidí

- do koncentračních táborů nucených prací bylo zařazeno cca 22.000 dalších našich občanů. Koncentrační tábor měl stejná pravidla, jako nacistický.

- do pomocných technických praporů bylo zařazeno 60.000 lidí

- z této bolševické země uteklo cca 200.000 lidí.

Naše země má něco přes 10 milionů obyvatel, z toho bylo přímo likvidováno celkem cca půl milionu našich občanů, cca 3.000.000 občanů, rodinných příslušníků přímo likvidovaných občanů, nelze opomenout. Těmto všem hrdinům soudruh Zeman a soudruh Sobotka naplivali do tváře.

Právě popravy, mučení, likvidace celých rodin, střílení do bezbranných lidí, zaneslo do naší země obrovskou míru strachu, nejen o sebe, ale také o celé rodiny.

Komunisté prakticky vyhladili téměř všechny letce z Anglie. Všichni byli komunisty mučeni, včetně jejich rodin, zavíráni do koncentračních táborů, likvidováni. Hrstka jich přežila.

Nevěříte? Tak jděte a zeptejte se vašich rodičů, prarodičů, příbuzných, zda někdo z vaší rodiny byl za komunistů perzekuován, zda někomu z vaší rodiny komunisti ukradli majetky, zda někdo nebyl zavřen z politických důvodů? Protože likvidována byla celá třetina rodin v této zemi, pravděpodobnost, že se tomu tak nestalo ve vaší rodině, je prakticky nulová. A až si vzpomenou a řeknou vám, s jistou hrdostí v hlase, ano, strýc, teta, prababička, praděda, nebo někdo jiný z rodiny byl šikanován, okraden, zavražděn, poté se jich zeptejte, proč volí stbáka a komunistu Zemana, Babiše, Sobotku, Tlustého, Filipa, nebo fašistu Okamuru. A až se začnou obhajovat, tak jim naplivejte do tváří, jako oni naplivali na hrob svých příbuzných, kteří byli takto likvidováni.

Opravdu tu chcete vládu s komunisty?

Bez komentáře

Bez komentáře