19. 12. 2021 v letech 2022 a 2023 zažijete nejkatastrofálnější období svých dosavadních životů

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Fialova vláda přehledně: 2 koalice, 4 vicepremiéři, 17 členů. Seznamte se s  životními příběhy ministrů | Domov | Lidovky.cz

Skončila doba bezvládí

V pátek byla jmenována nová vláda. Vláda, která rozhodně nezastupuje většinu voličů, ani volících, opírajíc se o cca 40% hlasů volících občanů.

Už jsme se od jejich představitelů dověděli, že jejich předvolební sliby už neplatí, podpořili Nouzový stav, přestože tvrdili, že tomu tak nikdy nebude a mají ve Sněmovně většinu, povinné očkování na čínskou chřipečku bude, i když zatím hovoří jenom o profesních skupinách, ale čas brzy ukáže, že ho budou chtít aplikovat všem, 100 miliard v návrhu Státního rozpočtu neušetří, natož na provozních výdajích státu, jak tvrdili, jimi tvrzená Babišova drahota bude ještě drobnost, proti Fialově drahotě, příští rok se zvyšují ceny energií o 50-70%, což se promítne do cen všeho zboží a služeb, takže můžeme očekávat inflaci opět kolem 7%, čímž opět bude docházet ke znehodnocení vašich úspor, změny ve školství nečekejte, pokud se musí nový ministr školství radit o tom, jaké změny školství potřebuje, se žáky středních škol, digitalizace státní správy je téměř u konce, takže těch pár drobností, co ještě zbývá dokončit, snad za 4 roky zvládnou, pokud tedy 5-ti koalice celé 4 roky vydrží u vlády.

Mírnou naději představitelé občanům dali alespoň prohlášením, pokud opět nelžou, že Nouzový stav nebudou prodlužovat a veškerá opatření tak zruší a budou klást důraz na naši osobní odpovědnost. Pokud by to tak bylo, byl by to první krok, který by šlo pochválit a možná by to i přineslo naději na ukončení neonacistických praktik v této zemi.

Poté, co naši občané ve volbách zvolili Eurohujerismus, nemůžeme očekávat jakékoliv kroky v zájmu naší země a našich občanů, vůči diktátorům z EU. Ba naopak, lze očekávat poslušnost této vlády s diktátorstvím EU.

Jak si s tímto vláda poradí, to neutuším, protože EU úmyslně činí kroky takové, aby i nadále docházelo ke zdražování energií, čímž fakticky žene do pásma chudoby miliony našich občanů, především ty nejslabší, kteří si již nemohou pomoci sami, jako jsou důchodci, samoživitelé, děti. Mladí lidé, i kdyby si dokázali našetřit na vlastní bydlení, nebo dostali úvěr na bydlení, budou mít velké problémy uhradit obyčejné náklady na toto bydlení, v 70% jim již nezbyde na náklady spojené s mateřstvím. Právě proto se EU rozhodla národní státy fakticky vylidnit od původního obyvatelstva.

K tomu se rozhodli zamezit možnosti kritiky jejich kroků, kdy kritiku nazývají dezinformacemi, se kterými údajně chtějí „bojovat“ tím, že mnohé takové kritiky budou zavírat do kriminálů, jakožto pachatele trestných činů. Toto jsou kroky, které fakticky zamezí jakékoliv diskusi, protože EU si je velmi dobře vědoma, že Velká Británie, po odchodu z EU, se ekonomicky nezhroutila, ba naopak, masivně roste, jenom na původní předcovidová čísla se má jejich ekonomika vrátit na konci tohoto roku, nebo začátkem příštího roku, na čísla se zatím pochopitelně čeká, kdežto například kolonie EU, jako je ČR, se na tato čísla nebude schopná vrátit dříve, jak za 4 roky. Velká Británie neuvěřitelně bohatne, bohatnou i občané, dramaticky rostou jejich mzdy (týdenní mzda již v roce 2019 o více jak 3,2%, od příštího roku se očekává růst nad 5%, což pokryje jejich inflaci), ano, i inflace je na cca polovičních hodnotách, než je inflace kolonií EU. EU začíná hrozit exodus národních států, odchodem pohrozilo nejen Polsko, ale už i Maďarsko a mnohé země je hodlají následovat. Dnes již všichni vidí, že odchod z EU je jediná možnost ke zbohatnutí a zlepšení životní úrovně koloniích EU, jako je ČR.

Budoucí vláda bude mít velmi těžkou pozici, kterou si ovšem sama zkomplikovala vyjádřením svých představitelů, kdy z neuvěřitelné inflace obviňovala, naprosto nesmyslně, Babišovu vládu, místo skutečného viníka, kterým je EU. Kdy tvrdila, že Green Deal je příležitost, což skutečně není, nežijeme v izolovaném světě a prakticky již na všech kontinentech světa najdeme země, které jsou o 20 let vpřed, než ekonomicky zaostalé země EU.

Nová vláda si zkomplikovala život i personálním obsazením mnohých ministerstev. Například Rakušan, jehož strana STAN je prokazatelně financována z pochybných zdrojů, jejichž původ se zdá být mafiánský, má být ministrem vnitra, don Pablo Blažek, ne nadarmo se mu tak říká, ministrem spravedlnosti, je velká pravděpodobnost, že se spravedlnosti v naší zemi opravdu dařit nebude. Obrovské pochybnosti vzbuzují jména, jako Lipavský, Černochová, která v době, kdy údajně čelíme kybernetickým hrozbám (ty nemocnice asi opravdu někdo hacknout musel), chce kupovat děla pro armádu, Stanjura, dlouholetý člen ODS, který dosud ustál veškeré problémy ODS, ale o financích fakt nic neví, natož o ekonomice, těch pochybných jmen je vícero, než jenom jedno, které zpochybnil prezident. Přítom samotná ODS výběr určitě měla, například pan Zahradil, který by byl jistě 100x lepším kandidátem, tedy s ohledem na zkušenosti a znalosti, než Lipavský.

Roky 2022 a 2023 budou pro naprostou většinu našeho obyvatelstva asi nejkritičtější v jejich dosavadních životech. Dobře jsme se už měli, jak se říká. Budou to roky, kdy se budete muset vzdát mnohých, pro vás dosud zcela běžných, věcí, jako bude internet, počítač, automobil, dobré jídlo, pití, budete muset snížit, nebo úplně vynechat takové samozřejmosti, jako je pedikůra, kadeřnictví, třeba i cvičení. A abych nebyl napaden, že z toho obviňuji tuto novou vládu, tak to opravdu ne, ona se na tom bude významnou měrou podílet, ale mnohé zdědila od vlády předešlé.

Havlovi k osmdesátinám: Přehled akcí na počest bývalého prezidenta |  Hospodářské noviny (HN.cz)

10 let od úmrtí prezidenta Havla

Nemusíte se bát, my se nebudeme připojovat k budování kultu osobnosti, jako to dělají bezvýznamní politici, jejichž falešné postoje nikoho nezaujali, proto se musí přiživovat na tomto budování kultu osobnosti. Ne z toho důvodu, že bychom na prezidenta Havla pohlíželi nekriticky, nebo snad stádně, jak se dnes očekává, ale z toho důvodu, že si jsme jisti, že by to nechtěl ani on, aby se kolem něj vytvářel kult osobnosti jako kolem Stalina, Gottwalda apod. Vždy jsem prezidenta Havla respektoval nejen pro to, s čím jsem s ním souhlasil, ale i pro věci, se kterými jsem s ním nikdy nesouhlasil. Byl to člověk, prezident naší země, se svými pozitivy i negativy.

Zeman po šesti letech jmenoval Eichlera profesorem - Novinky.cz

Zeman na scéně, skončila doba hájení

Jak jsme slíbili, tak jsme splnili. Z prosté lidské slušnosti jsme deklarovali, že nebudeme prezidenta kritizovat, ani se nijak vyjadřovat ke spekulacím o jeho zdravotním stavu, dokud nebude jeho léčba natolik úspěšná, že bude schopen opět výkonu svých pracovních povinností. Dnes poskytl rozhovor TV Prima, je tedy již zcela schopen nést za své výroky odpovědnost.

K otázce ohledně covidu se vyjádřil ve smyslu, že odpůrci očkování, kteří chodí na demonstrace, jsou bezvýznamní lidé, kteří se mstí za svoji vlastní bezvýznamnost. Nevím, čeho v odborné oblasti dosáhl Zeman, ale jisto jistě vím, že například doktor Nielsen byl vyhlášen právníkem roku, pan Olbert je úspěšný podnikatel, doktor Rajchl, je úspěšný právník. Na straně demonstrantů jsou úspěšní lékaři, zdravotníci, policisté, hasiči a další tisíce úspěšných lidí. Zeman nadále pokračuje v urážkách úspěšných lidí, kteří se prostě nenechají šikanovat státem. A na to také mají právo a nikdo by je neměl urážet.

Sám uvedl, že je zastáncem povinného očkování. Toto mu skutečně nikdo nebere, protože na svůj názor jistě právo má, ať jakkoliv pitomý. Očkování neodzkoušenou a do roku 2020 nikde nepovolenou vakcínou typu mRNA nesmyslně srovnává s běžným povinným očkováním proti skutečně závažným nemocem vakcínami, které jsou léta odzkoušené, lidé mohou znát případné krátkodobé i dlouhodobé negativní účinky, stát za poškození lidí těmito vakcínami nese plnou zodpovědnost. Lhal, že se nejedná o experimentální vakcíny, přičemž Evropská léková agentura je prokazatelně povolila v režimu „podmíněného“ schválení, při jakémsi předpokladu, že vakcíny způsobí méně zdravotních poškození, než údajně samotná čínská chřipka, při naprosté nevědomosti občanů o možných krátkodobých, ale i dlouhodobých negativních účincích tohoto experimentu na lidech.

Lidé, kteří odmítají přicházet o svoji svobodu, svobodné rozhodnutí, jsou terčem různých urážek po celou dobu covidfašismu, Zeman se k té odporné části společnosti, která nerespektuje osobní práva a svobody, opět přidal. Jak typické.

Následně k národu pronesl slova o tom, že se máme vyvázat z Green Dealu, doplněná o tom, jak byla Babišova vláda skvělá. Takticky zamlčel, že to byl Babiš, který nás zavázal plnit diktátorská nařízení EU, která nás ekonomicky i společensky zničí. A ještě toho zločince podporuje do funkce prezidenta. Vždy byl skvělý manipulátor, ale na nás si prostě nepřijde. Sám Zeman Green Deal vždy podporoval, přestože věděl, jak tragické dopady to pro nás bude mít!

Krásný adventní víkend, Šťastné a veselé Vánoce, bohatého Ježíška.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.