19. 1. 2020 Bude budoucí vládní koalice s ANO za účasti ODS a Pirátů? Asi ano.

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

UrVálková?

Soudruh Zeman navrhl do funkce Ombudsmanky soudružku UrVálkovou. Již to samotné by bylo výsměchem všem, kteří proti těmto soudruhům vždy vystupovali. Ale její minulost ji dohnala. Nedohnala ji v době, kdy likvidovala správu jednoho ministerstva, ani v době, kdy byla dosazena do Rady po lidská práva, což je samo o sobě tragické, že bývalá představitelka teroristického režimu vůbec takové funkce mohla vykonávat a nadále je vykonávat může, díky bývalému agentovi českého Gestapa Burešovi a agentovi Manovi z Pražského hradu. Aby nebyla Ombudsmankou, stačil podpis k její odporné práci, justičního vraha Urválka.

Ale co se dělo poté. Soudruh Zeman se snaží nedodržet zákon a dosadit do funkce dalšího bolševického zmetka, kterého se mu povedlo dosadit na pozici zástupce Ombudsmanky, paní Šabatové. Další bolševik, který psal oslavné ódy na Stalina, Lenina a další masové vrahy. Toto ovšem vše několik měsíců po lhůtě, kdy mohl svého kandidáta navrhnout. Uvidíme, zda jsou tu zákony opět jenom pro někoho, jiní se jimi nemusí řídit. To podle toho, jak se k jeho nominaci postaví Senát.

Soudružka UrVálková si dokonce dovolila, v době bolševické, vypisovat další a další nechutné, rádoby, kvalifikované práce. Napadla Rómskou menšinu, že je, de facto, nevzdělávatelná, je to jeden zločinec vedle druhého, a to vše v době bolševické, kdy takové zrůdy, jako UrVálková, separovali od vzdělání právě mnohé menšiny, nejvíce Rómskou menšinu. Ti, co pamatují tu dobu, kdy nám vládli bolševičtí teroristé, tak si jistě vybaví, že jen se ve škole objevil „cikán“, mazal do Zvláštní školy, kde bylo toto etnikum, bez ohledu na jejich schopnosti, separováno, jako kdysi, za Hitlera, v koncentračních táborech, bylo odepřeno právo na vzdělání, etnikum bylo zneužíváno na nekvalifikované vzdělání a následně na nekvalifikované práce. Komunisté, jako Zeman, Kubera, gen. Pavel, UrVálková, byli stejní, jako nacisté. S nacistickými činy máme problém, s těmito bolševickými nikoliv. Podivný dvojí metr, nemyslíte?

Soudružka UrVálková nemá být vůbec v politice, stejně tak soudruzi Zeman, Kubera, Rychetský a mnozí další. Nikdy jsme jim to neměli dovolit, po roce 1989. Snažili jsme se o to, díky Lustračnímu zákonu, ale ten nemohl pokrýt například agentskou spolupráci Zemana s STB, protože STB v revolučních dnech, jeho spis raději zničila, stejně tak soudruha Klause. Dnes bychom byli na úrovni Rakouska, nebo i přímo Německa, díky rozvinuté průmyslové produkci již z dob Rakouska-Uherska.

Veškeré nejdůležitější posty ovládají bývalí komunističtí vrazi – prezident, premiér, předseda Sněmovny, Senátu, Ústavního soudu, Nejvyššího soudu, na soudech je minimálně 50% bývalých justičních vrahů z dob bolševismu, ministerstva ovládají bývalí komunističtí vrazi, všichni za tuhle odpornou dobu draze zaplatíme. Nikdy jsme to neměli připustit, měli jsme se bránit, ale již je pozdě. Tento zmar, který dnes a denně vidíme, pocítíme nejvíce za 10-15 let, kdy se projeví veškeré důsledky tohoto marasmu posledních 30 let.

Volební sjezd ODS

Asi jste zaznamenali, že o tomto víkendu proběhl volební sjezd Občanských demokratů. Opět byl do čela strany zvolen prof. Fiala, který ODS zvedl ze 7,7% z posledních voleb, do dnešních, preferenčních, cca 10-15%.

Tato strana má za členy čínskými masovými vrahy placené konfidenty, jako je Skopeček, nebo Zahradil. Zbavila se Klause ml., který si založil svoji vzdorostranu, která je stranou one-man-show. Zbavila se primitivního blba, ponechala si konfidenty našich nepřátel, za které lze Čínu považovat.

V projevu prof. Fiala nešetřil nadšením, připraveností vládnout (s 10% těžko), mával hloupým programem ODS, který naši zemi nikam neposune, leda zpět, určitě ne vpřed, mezi nejlepší země světa. Jsme rozvojovou zemí i v rámci EU, proto také nadále dostáváme na dotacích více, než odvádíme do společné kasy, ne naopak, jako Velká Británie, Německo, Francie, Rakousko. Mnohé body programu ODS jsou jistě pozitivní, ale nejsou tím základním, co je u nás potřeba změnit. Nasliboval vyšší investice do výzkumu, obrany, školství, silnic, zrušení superhrubé mzdy, snížení daní. Líbivá, nic neříkající, hesla a žvanění, které je podobné všemu, co ODS dělala za posledních 30 let. Ropná pole nemáme, ani bambiliony za komoušem Babišem vymyšlené Lithium. A nikdy mít nebudeme.

Pokud se země chce udržet na demokratických principech, chce-li dohánět tradiční západní země, musí nejdříve vyřešit zvýšení životní úrovně nejchudších 70% obyvatel. Dokud toto někdo nevyřeší, země se bude nadále blížit autoritářským zemím, typu Číny, Kuby, Ruska. A tento jediný správný recept ODS, jako vždy, nenavrhuje. Nelze to ani od ODS očekávat, protože se jedná o stranu, stejně jako Piráti, TOP 09, KDU-ČSL, Trikoloru, SPD, napojenou na mafii, které hodlá nadále sloužit. Jejich program – Země, která vítězí – by se měl přejmenovat na – Země, kterou předhání Senegal. Navíc je ODS, stejně jako Piráti, ochotna se spojit s agentem českého Gestapa Burešem.

Zelená hlupákům

Já neznám opravdu nikoho, kdo by nebyl, alespoň z části, informovaný o současných ekologických aktivitách a nebyl doslova bombardován různými nesmysly ze strany především „odpíračů“, strašením, doslova – blbostmi.

Aby bylo jasno, po vyčíslení nákladů ze strany státu, kolik by nás uhlíkově neutrální ekonomika měla stát, tak si sami jistě spočítáte, že za 30 let by to mělo být měsíčně na osobu cca 130 Kč. Ale to by náklady nesli jenom občané, což není pravdou. Přesto se jedná o částku, která je nižší, než co dnes platíme jenom za roční úroky ze státního dluhu.

Další blbostí, kterou šíří TOP 09, ODS a další, jsou prý tragické ekonomické dopady. Jak sami vidíte, nejedná se o žádné tragické dopady. Ceny elektrické energie jsou pro průmyslové podniky naprosto zanedbatelnou nákladovou položkou. Jedná se, průměrně, pro průmyslové podniky o cca do 1% ze všech nákladů. Tudíž, pokud by stoupla cena elektrické energie o 100%, což nestoupne, tak by se poté podíl zvýšil na 2% z celkových nákladů, což je naprosto zanedbatelné číslo.

Všechny tyto blbosti jsou jenom snahou se zavděčit „zpátečnickým“ lidem, kteří ani nepoužívají mozek, pevně věřím, že vy mezi nimi nejste. Ale povšimněte si, jak tito politici hájí, jenom majitele firem, producentů, nikoliv vás, občany, nikde nečtete, jak se to dotkne vás. Šíří bludy, nesmysly a hlouposti. Ať již je příčinou změny klimatu cokoliv, přestože se domnívám, že vědci mají pravdu, tak připustím, že se mohou mýlit, tak uhlíkově neutrální ekonomikou a našim prostředím nic nezkazíme, naopak, zlepšíme životní prostředí, přičemž nás to nebude téměř vůbec nic stát.

Těch hloupostí, které tito neandrtálci šíří, je opravdu mnoho. Ale vždy se můžete podívat na vyčíslené náklady státem, váš osobní podíl a sami zvážit, zda částka nižší, než platíte na solární barony, je snesitelná při podílu na zlepšení životního prostředí pro nás, naše děti, vnoučata. Za doslova hlouposti každý z nás vyhodí měsíčně daleko větší částky.

Současná hysterie proti ekologům je naprosto zbytečná, hloupá a nesmyslná. Jenom připustit – co když vědci mají pravdu – a my nic neuděláme, tak zničíme naši planetu, by mělo stačit na to, abyste případně svá negativa korigovali.

Krásný zbytek neděle a ještě hezčí celý příští týden, vám přejeme. A nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí.