18. 7. 2021 Pokud máme přežít, musíme vyhladit Čínu a Indii

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

Nejdůležitější téma eurovoleb je pro Čechy terorismus. Čtyři z pěti voličů  zajímá ochrana přírody | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ekonomická i ekologická likvidace naší země

Evropská komise se rozhodla, že do 14 let ekonomicky zničí naší zemi. Jak? Možná se také ptáte. EU plánuje zákaz prodeje všech automobilů s naftovými, benzínovými motory, tedy i hybridů.

Ekologičtí teroristé vřískají blahem. My, ekologicky přemýšlející lidé víme, že to naši ekonomiku zničí. Ví to naprosto každý. Národní státy se nyní mají rozhodnout, zda tento bruselský diktát přijmou, či nikoliv. Naše vláda se rozhodla, že ho přijme, pokud to neohrozí naší ekonomiku. V tomto případě by měla jasně sdělit, že tento diktát nepřijme. A to hned z několika důvodů.

Ten nejdůležitější je, likvidace naší ekonomiky. Nikoliv z důvodu velkého napojení našeho průmyslu na automobilový, kdy mnozí výrobci a dodavatelé budou nuceni ukončit svoji činnost, přeci jenom, výfuků, motorů, jednotlivých komponentů, již nebude potřeba a přejít na úplně jinou výrobu bude pro ně ekonomicky nemožné.

Druhý důvod, daleko důležitější, je, že žádná země EU není soběstačná ve výrobě elektrické energie, protože automobily mají být elektrické, což, zcela logicky, přinese tlak na vyšší spotřebu, tedy i vyšší dodávky, které ovšem žádná země není schopna zajistit. Ani po případné dostavbě dalšího bloku jaderné elektrárny v Dukovanech toho nebude schopna naše země docílit. Na stamiliardové investice nemá žádná země finanční prostředky, již nyní je za hranicí bankrotu. V normálně fungujícím tržním prostředí, včetně toho bankovního, by všechny země čelily bankrotu.

Žádná země nemá dostatek finančních prostředků na investice spojené s tímto přechodem. Dovedete si představit, jak to bude vypadat na vašem sídlišti, kde budou stát auta a k nim povede co? Prodlužovací kabely z vašich domů, nebo tam někdo, kdo je ten někdo, postaví dobíjecí stanice? Vy sami si zaplatíte přípojky, v řádech statisíců, abyste si postavili dobíjecí stanici na parkovišti na sídlišti, kde nemáte rezervované místo na parkování? Nebo jak si budete dobíjet toho elektrického prvoka, který nesplňuje žádné současné standardy automobilů se spalovacím motorem? Kdo vybuduje 5-6 milionů dobíjecích stanic v ČR, abyste si mohli vozidlo nabít, kdo vybuduje milion dobíjecích stanic pro nákladní vozidla, autobusy, popelářská vozidla, vozidla stavebních firem?

Zákaz se má vztahovat i na nákladní automobily. Víte, co to znamená? V současné době neexistuje jediný evropský výrobce nákladních automobilů, který by elektromotor nabízel. Na trh se chystá, jako první, Mercedes Benz. S dojezdem, tedy maximálním, 400 km. Dnes si nákladní automobil natankujete za 10 minut na pumpě, jak to bude s elektro nákladními automobily? Žádná země v Evropě nemá vytvořenou dostatečnou parkovací síť pro řidiče nákladních automobilů, přestože všechny nařizují řidičům povinné přestávky, které nemají kde čerpat, proto je vidíme stát v odstavných pruzích, na příjezdech, výjezdech, v místech, kde nemají co pohledávat. Ale oni nemají kde čerpat povinné přestávky, které jsou maximálně po 4,5 hodinách jízdy, proto raději zaplatí pokutu za špatné parkování, než za nedodržení bezpečnostní přestávky, která je několikanásobně vyšší. K tomu mají povinné odpočinky, denně 9-11 hodin. Běžný řidič kamionu najezdí 12.000 Km měsíčně, běžně má nádrž, ve které mu palivo vydrží týden, mají i přes 1.000 litrů objemu. Kde budou ty elektrozmetky dobíjet, když nemají ani kde parkovat? Jak to bude s chladícími nástavbami, EU nás opět donutí nemít banány, pomeranče, mandarinky, ale už i nemít papriky, rajčata, maso, jogurty, sýry apod. 400 km dojezd elektrozmetka je maximální. Když spustíte chladící nástavbu, říká se jim Frigo, abyste udrželi potraviny v přepravně nutné teplotě, aby se nezkazily, ujedete tak 30 km s tím elektrozmetkem, spíš se kamion neodlepí z parkoviště. EK je skupina absolutních idiotů odtržených od jakékoliv reality. Jejich diktatura je neuvěřitelná a vrátí nás do doby, kdy ještě budeme rádi vzpomínat na bolševiky, kdy nebyl ani toaletní papír, natož mandarinka.

Tato banda nevolených idiotů nás dokonce vystavuje nebezpečí ztráty života. Jak to bude u elektro-sanitek? Vyjedou, ale už s vámi, s infarktem, nedojedou do nemocnice? Vždyť vše bude nutné napojit na elektrozmetka s dojezdem 400 km, včetně takového defibrilátoru, kyslíku, pohonu apod. Jak to bude s hasiči, jejichž pohonná jednotka na tlak vody je napojená na naftový motor? Jako elektrozmetek se 400 km dojezdu tu vodu bude tlačit jak dlouho? 2-3 minuty, takže vám shoří dům, nebo bytový dům, kvůli nikým nevoleným idiotům, kteří se rozhodli zničit naší zemi?

První elektromobil byl na světě sestaven a zprovozněn v roce 1835, to je skoro 200 let, za tu dobu nikdo nebyl schopen jakéhokoliv masivního rozvoje, který by dokázal vyvinout elektromotor, který by byl schopen konkurovat spalovacím motorům, včetně zážehových. Pokud nemáte více jak milion, tak si nechte zajít chuť, že si pořídíte elektrozmetka, který by objel Českou republiku. Za obvyklé peníze, co stojí nový automobil se spalovacím motorem, si koupíte elektrozmetka s dojezdem 80 km. V létě a nesmíte si pustit klimatizaci, to totiž nevyjedete z parkoviště. Vývoj elektromotrů za téměř 200 let nepřinesl nic více, než vyšší dojezd o 100 km, než před téměř 200 lety.

Ekologie je jenom „zástěrka“. Jenom náklady na likvidaci baterií budou v takové výši, že je žádný stát nebude schopen unést, proto je přenese na nás, zákazníky. Mašinérie nikým nevolených idiotů z Evropské komise, která zaplavila svět plastovými lahvemi a dosud nenašla způsob, jak toto ekologické svinstvo napravit, nás posílá zpět, do pravěku, pokud jsme za středověk považovali bolševické vedení států, kdy nebyly ani hygienické vložky pro dámy.

Co je cílem tohoto svinstva? To se zdá být na první pohled zřejmé. Diktatura a otrokářský systém. Nebudeš kmitat, otroku, jak tihle idioti pískají, nedostaneš dostatek elektrické energie, klidně v zimě chcípni. Budeš-li slouha a poslušný otrok, budeš si moci v zimě zatopit v elektrokotli, nebo si zapnout světlo v noci. Výsledkem budou tzv. „kredity“ na elektrickou energii, které tímto rozhodnutím bude absolutní nedostatek, čehož tito diktátoři využijí k donucení občanstva k naprosté poslušnosti. Dožijeme se doby, kdy nám bude elektrická energie dodávána „na příděl“, jako kdysi potraviny. Nebudeš poslouchat, nedostaneš ji. Ekologie je jenom „zástěrkou“. O žádnou ekologii totiž vůbec nejde.

Přitom vůbec nejde o ekologii, spalovací motory, vytvoří marginální množství CO2, nebo jakkoliv minimálně ovlivňují životní prostředí. Nejvíce životní prostředí ovlivňuje člověk, již jenom tím, že žije, nikoliv způsobem jeho života, následuje jej průmysl, jako takový. Pokud chceme dosáhnout neutrálního prostředí, postačí vyhladit Čínu a Indii. Jsou to 2 nejlidnatější země světa, pokud se zbavíme několik miliard těchto lidí, nemusíme se obávat o budoucnost. Tvrdá fakta, ale pořád fakta. Nemáme jediný důvod se nechávat okrást, ničit a likvidovat v zájmu přežití jiných kultur.

Pokud hodláte docílit ekonomické, společenské i morální likvidace naší země, volte strany, co jsou pro setrvání v EU. My to nechceme.

Placeným obsahem se vzdáváte masového dosahu. To nechceme,“ říká Veselovský  z DVTV — ČT24 — Česká televize

Co na nás řekl Veselovský

Mnozí z našich čtenářů znají pana Veselovského, jednu z hlavních tváří Bakalova DVTV, které mělo ambice být zajímavou alternativou ke společenským tématům. Pan Veselovský je jistě sympatický pán, alespoň na první pohled, možná i na televizní obrazovce. Osobně se mi velmi líbil jeho rozhovor s Laco Decim, kterého si velmi vážím a vím, že když promluví, je z toho srandy kopec.

V minulém týdnu jsme se na Twitteru střetli v názoru na novinářskou práci, kdy jsem se pana Veselovského zeptal, zda si opravdu myslí, že naši občané potřebují rady pro to, jak mají trávit dovolenou. Pan Veselovský „odborně“ ohodnotil náš minulý komentář, ve kterém zaujal stanovisko, že prý „oslavujeme“, možná i preferujeme, pana poslance Volného a Volný blok.

Naprostá většina našich čtenářů pochopila, protože nás čte celá léta, že nikdy nehájíme jednotlivce, ale princip. On ne. 🙂 Už podle toho, že jsme psali, že chceme, aby Parlament byl žvanírna, je patrné, což každý, vyjma jeho, pochopil, že se jedná i o narážku na Babiše a jeho výtky k demokratickému fungování Parlamentu, nikoliv samotná obhajoba jednání pana poslance Volného.

Při tomto střetu názorů došlo k naší „blokaci“, jak typické pro „demokraty“. 🙂 A to po prostém sdělení, že když on dělal rozhovor s panem Ovčáčkem, mluvčím prezidenta, tak by ho měl, v jeho smyslu chápání, „oslavovat“.

Tak to je jenom taková srandička, která vás možná pobaví, ale také ukáže na to, jak se tito „jako demokraté“ ve skutečnosti idioti, chovají.

Stop covid teror | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

Covid teror

Neexistující epidemie čínské chřipečky vede naši vládu k neustále se stupňujícímu teroru. Bohu dík, lidé na ty jejich nesmysly nereagují a nenechají si je vnutit. Mnozí se jdou bavit, jako to dělali celá staletí před čínskou chřipečkou, aniž by cokoliv komukoliv prokazovali.

V naprosté většině společností už nenařizují nošení jakýchkoliv muslimských náboženských symbolů, jako je respirátor, nebo rouška, tedy nástroje sloužící k zahalování obličejů, podle práva Šárija.

V dopravních prostředcích hromadné dopravy již polovina lidí, možná i více, nedodržuje žádné diktátorské praktiky, občas nemají zahalený obličej, pravidelně mají náhubky pod nosem, nikoho už totiž ta šaškárna nezajímá.

Diktátoři si jsou toho vědomi, proto prostřednictvím médií, vysílají signály o tom, jak budou lidi šikanovat a buzerovat. Tu řekne neúspěšný zpěvák ve funkci ministra zdravotnictví, že nebudou platit další testy. Proč nás to má zajímat? Podle zákona, pokud je budou vyžadovat, musí je platit. Tu pošlou do médií idiota, jako je obézní Kubek, nebo obézní Konvalinka, nebo jak se ten primitiv jmenuje a ti řeknou, že se má zdražit zdravotní pojištění pro neočkované. Koho to má zajímat? Oni dva, vypasený, jako jateční prase, jsou daleko větší zátěží pro naše zdravotnictví, než milion neočkovaných proti čínské chřipečce. Ale nedivme se jim, protože jsou oba dva vyžraný, tak patří do rizikové skupiny, kterou zabije i sezónní chřipka, natož čínská, tak mají důvod si otvírat rypáky.

Skuteční odborníci nejsou k diskusi připuštěni, pokud jim již nějaké alternativní médium dá prostor, tak je armáda covid udavačů z prostoru dostane, naposledy tomu tak bylo v případě Krajských listů a rozhovoru s paní doktorkou Pekovou na YouTube. Cenzura odborných názorů jede na plné obrátky, hlavně, že povolené jsou názory vyžraného Kubka.

Diktatura si jede po své linii. Prezident Klaus dostal 8.000 Kč pokuty, nejdříve 10.000 Kč, za „neroušku“, kterou neměl řádně nasazenou při oslavách vzniku státu. Co naplat, že toto vládní opatření, nosit muslimské symboly, soud zrušil, pokuta prý platí, jak uvedl neúspěšný zpěvák. Prezident Klaus se obrátil na soud. Jeho výsledek lze očekávat – pokud bylo rozhodnutí vlády v rozporu se zákonem, nemůže být za něj nikdo pokutován, což už soud jednou uvedl. Ale proč nás to má zajímat? Protože diktatura.

Dlouho jsem nikde neviděl názor toho hrobníka Flégra, který tu kázal o desítkách tisících mrtvých za den, přestože neexistuje nemoc, která by měla tendenci vyhladit lidstvo, jak nám historie ukazuje. Protože taková nemoc neexistuje, není jediný důvod přistupovat na diktátorské praktiky, nebo se jimi vůbec zatěžovat. A už vůbec není důvod se věnovat názorům takového idiota, jakým bezesporu Flégr je.

Neoddiskutovatelným faktem je, že očkovaní proti čínské chřipečce umírají násobně častěji, než neočkovaní. Neoddiskutovatelným faktem je, že očkování způsobuje neléčitelné záněty srdce, a to i mladým lidem. Neoddiskutovatelným faktem je, že očkování proti čínské chřipečce zabíjí. Neoddiskutovatelným faktem je, že čínská chřipečka je naprosto banální nemoc, kterou 99,8% občanů hravě překoná a bez následků. To není mor, ale chřipečka.

Pokud bude chtít stát občany šikanovat, neoddiskutovatelným faktem je, že na to doplatí pouze a jenom vedení státu. Lidé se naučí obcházet idiotismy, které vláda nařídí.

Očkování je prý dobrovolné, tak ať ten, kdo se chce zúčastnit experimentu na lidech, Mengeleho typu, se klidně účastní. Ostatní vás mají, jak se lidově říká, „u prdele“.

Tak hezký víkend a celý příští týden.

Nezapomínejte, politika je obchod s lidskou hloupostí, tak se nedejte.