18. 11. 2018 Ať jde pravda a láska do piči

Autorem výroku, který je zároveň názvem našeho dnešního komentáře, není nikdo jiný, než agent STB Babiš. Vypovídá více o něm, než o čemkoliv jiném, vypovídá o jeho postoji k základním věcem morálky, slušnosti, cti, jakou bezesporu pravda je, vypovídá o jeho pocitech k cizí zemi, jakou pro slovenského občana Česká republika bezesporu je, má jít "do piči".

Vypovídá i o jeho vztahu k vlastnímu synovi, respektive k dětem, o jeho vztahu k jeho ženě, zlatokopce Monice, kteří mají jít "do piči", jako láska. Vypovídá o jeho vztahu k lidem, k občanům této země, kteří mají táhnout "do piči", vypovídá o jeho vztahu k historii, protože pravda má jít "do piči", vypovídá o vás, o jeho voličích i nevoličích, máte jít "do piči".

Tento týden rozhýbala stojaté vody naší politické scény nahrávka dvou investigativních novinářů ze Seznamu. Paní Slonkové, kterou se v minulosti připravoval zavraždit velký kamarád Zemana, resp. bílý kůň, který odnes tyto choutky jeho šéfů, a jejího kolegy pana Kubíka. Výroky na adresu těchto dvou skvělých novinářů ze strany agenta STB, který se najednou oháněl zdravotním stavem jeho syna, kterému není 6 let, jak se snaží vyvolat dojem agent Bureš, ale je dospělý, byla na něj napsána farma Čapí hnízdo, byl jednatelem společnosti, pilotem, kde agent STB Bureš ukradl 50 milionů dotací z EU, které jsme již pravděpodobně EU vrátili, aniž by nás někdo o tom informoval.

Mafie v řadách Policie, Státního zastupitelství, soudů, zasahující do nejvyšších pater těchto orgánů, které mají chránit naše bezpečí, sami přitom páchají odpornou trestnou činnost a kryjí záda zločincům, jako je Babiš, vedle dalších bossů mafie, jakým je Zeman, ať již Nejvyšší státní zástupce, Bradáčová, nebo Zeman okupující místo prezidenta ČR za ruské peníze. Tato mafie nic nevyšetřuje, řídí se heslem - Pravda ať jde "do piči", jak tvrdí jejich mafiánský boss. Banální případ podvodu s dotacemi EU u farmy Čapí hnízdo by prokázal za 2 měsíce i absolvent dřívější Zvláštní školy, ale mafiáni to ani za roky šetření nedotáhnou do konce, od toho jsou bossem placeni.

Nejedná se pouze o Čapí hnízdo, jedná se o nákup akcií Agrofertu, na jejichž pořízení neměl prokazatelně agent STB dostatek volných prostředků, krácení daní, krádeže, podvody, zlodějiny, velmi pravděpodobně i vraždy oponentů, konkurentů apod., jak naznačují mnohé zdokumentované příběhy.

Shrňme si fakta. Andrej Babiš ml. není zbaven svéprávnosti! To je neoddiskutovatelný fakt, protože jinak by nemohl být obviněn z páchání trestné činnosti, neumožňuje to Trestní řád. AB jr. kontaktoval sám a první novináře. Oni s ním udělali rozhovor a nahrávku zveřejnili. Agent Bureš začal hrát na city. Má odpověď - jdi s tím "do piči". Kdo je Andrej Babiš ml.? Bývalý pilot dopravních letadel, jako je Boeing, tedy velmi inteligentní, rozumný a chytrý člověk, splňující velmi přísná pravidla, především v otázce zdraví, leteckých společností, který byl v minulosti donucen jednat podle přání mafiánského fotříka. Pravděpodobně mu hrozil smrtí, to je více než jasné. Proč? No, celá famílie má státní ochranku, o kterou žádal pro ochranu před Balkánskou mafií, jak sám v žádosti uvedl. Co je činností takové Balkánské mafie? Prostituce, takže asi Bureš nezaplatil za prostitutky, tedy podle jeho voličů, drogy, takže agent Bureš je asi "feťák", podle jeho voličů, nebo právě služby, jakými jsou zastrašování, vraždy, násilí na lidech, které šéf mafie označí. Jeho syn nebyl a není zbaven svéprávnosti. Strach z vlastní smrti mu pravděpodobně "pomohl" se rozhodnout být na straně bosse.

AB jr. uvedl, že byl unesen. Policejní mafie dané ani nesdělila švýcarským kolegům, protože AB jr. je občan Švýcarska. Zakryla tento odporný trestný čin. Státní zástupce to pokryl, pravděpodobně Bradáčová, kdo jiný. V konání Policie aktivně vypomáhal, o čemž ani nemám pochybnosti, Šlachta z tzv. "Protimafiánského odboru" Policie (pamatujete ten humbuk, když tuto součást mafie chtěl bývalý pol. prezident prakticky zrušit?). Mafiáni byli vzteky bez sebe, jak to zařídit, aby je opět někdo kryl, to už ovšem boss konal, koupil si, zastrašil, ostatní.

Poté, co AB jr. zveřejnil informace novinářů, kteří je zveřejnili občanů, se začne otevírat případ, díky informacím, které Policie, Státní zastupitelství po celou dobu mělo. Co je jasnějším důkazem o tom, že to jsou mafiáni? Chyceni při činu, jak se říká. Ale typický volič Bureše, komunista, udavač, gauner, zloděj, podvodník, těch je mezi námi cca 30%, to nechápe a odmítá připustit. To je pochopitelné, když by nemohl boss, tak by asi mohlo dojít i na ně, takže "kapr si rybník nevypustí".

Zjednodušeně - AB jr. kontaktoval novináře, ti s ním udělali rozhovor, ten zveřejnili, agent STB se snaží dělat ze syna nesvéprávnou osobnost, přestože svéprávný je, nyní za ním odjel, tak snad se AB jr. neztratí.

A co na to naše opozice, nebo koalice. Tak Hamáček (ČSSD), je gauner, skrytý volič Bureše, který mu spíše závidí úspěch a neví, jak sám úspěchu dosáhnout, to ví naprosto každý, komouš každým coulem. Komunisté jsou součástí této mafie již více jak 29 let, tak nevidí důvod jednat, Okamura je idiot, takže se bude snažit situace maximálně využít, bez ohledu na důsledky pro něj a jeho nácky, ostatní opozice je téměř jednotná, ale bezzubá, resp. bezzubost předstírají. Volají po pádu vlády, ale odmítají k tomu přizvat "národ", odmítají vyhlásit stávku, Generální stávku, časově neomezenou. Proč? No, prašule jsou více, jak pravda a láska, která má jít "do piči". Ve své podstatě se zatím jasně ukazuje, že celá politická scéna je jedna velká mafie, která spolupracuje a v podstatných věcech se "podrží", k tomu potřebují svojí mafiánskou Policii i státní zástupce, nakonec i soudy. Prokazují to koalice ODS s KSČM i SPD, bez ohledu na to, že slibovali, že tomu tak nebude, prokazují to koalice ostatních "parlamentních stran". Touha po moci, která je spojená s téměř miliardovým státním příspěvkem za úspěch ve volbách je více, než "pravda a láska". Ta má jít, i podle nich, "do piči". Víte, vážení čtenáři, o lidech nevypovídají slova, ale skutky, činy. To si prosím pamatujte. Nemáme tu žádnou demokratickou stranu, která by chtěla zemi spravovat ku prospěchu občanů! Máme tu jenom pijavice, přisáté na cecíku státního rozpočtu.

Jak tohle divadlo skončí? Co si asi myslíte, že mafie prosáklá celou státní správou, Policií, Státním zastupitelstvím, soudy, připustí? Bez tlaku veřejnosti, který bude vyvíjen stávkami, se nestane vůbec nic. Aktivisté selhávají, protože netuší, co činit, demokraté nevěřícně koukají na to, co se děje, připomíná jim to komunistickou tyranii, některým i nacismus. Nechtějí uvěřit, že v té době nyní žijeme. Demokratů je ovšem málo, malinko, opravdu malinko. Někteří dokáží otevřít oči a emigrovat, zajistit sobě i svým potomkům život v normální demokracii, svobodě. Corado Cattaniho nemáme. Vše "vyšumí" do ztracena, jako Čapí hnízdo, krádeže, podvody, asi i vraždy, této mafie.

Brzy budu balit. Co vy?