17. 5. 2020 Čínská žebrota

Vítáme vás u našeho dnešního komentáře.

What You Need to Know About Russia's Sergei Lavrov

Ruský diktát

Ruský ministr zahraničí vzkázal našim občanům, že MUSÍ vrátit zpět sochu masového vraha Koněva. Já se tedy cítím být občanem této země, proto mě jeho vyjádření uráží. MUSÍM umřít, když jsem se narodil. Jinak ve svobodné zemi vůbec nic nemusím. Jistě, může přijít trest, ale to bude od našich, kteří chtějí dodržovat nějaká pravidla, ne od nějakých ruských vidláků, kteří neumí vyrobit slušný automobil, od nějaké rozvojové východní země, kde lidé ještě dnes zcela běžně žijí v dírách v zemi.

Doba, kdy nám někdo mohl diktovat a diktoval, je 30 let pryč. Dnes, přestože to mnozí vnímají jinak, tak nám nikdo nic diktovat nemůže. Vždy to je něco za něco, buď něco chceme, tak to budeme dodržovat, nebo to nechceme a dodržovat to nemusíme. Vše je u nás založeno na dobrovolnosti a volbě občanů, například členství v EU.

Ze strany ministerstvech se neozývají žádné hlasy, které tyto výroky ruských primitivů odsuzují, tak nezbývá, než se, ze strany občanů, proti nim ohradit na sociálních sítích, na bloggu, různých stránkách. Ten ruský primitiv by měl vědět, že se ho nemáme důvod obávat, že nám jsou jeho výlevy k smíchu, jasně a důrazně mu to dát vědět.

Pokud někdo zastává názor, že s Ruskem máme jednat, pokud možno ještě pokorně, tak by si měl uvědomit, zda to Rusko skutečně k něčemu potřebujeme. Ne, nepotřebujeme jej vůbec k ničemu, vše si dokážeme a umíme zařídit jinde, za podobné peníze, v lepší kvalitě, v lepších cenách. Navíc, obchod se nedělá s nepřítelem, ale ani s lidmi, kteří si myslí, že se tím obchodem stáváte méněcenným poddaným, nebo otrokem, jako ten ruský primitiv. Měli byste otevírat oči. Nemáme zde sochy masových vrahů, jako byl Hitler, Stalin, není důvod tu mít sochu Koněva.

Koupaliště 2020: Roušky, u vstupu dezinfekce a rozestupy | Frekvence 1

Ještě vás to baví?

K dnešnímu dni umřelo nejméně 14.000 lidí na rakovinu. Na nový typ chřipky něco přes 200 lidí. Vláda usilovně řeší, zda nosit roušky v bazénu. 🙂 Idiotismus, který se valí jako lavina, Hamáček v rudém bolševickém svetru vás přesvědčuje, že jste idioti, kteří neví, kdy si preventivně zakrýt ústa, kam chodit, kdy chodit, s kým si jít sednout do restaurace, zda si vůbec do restaurace sednout, jestli v bazénu mít roušku :), zda v sauně mít roušku, byť tam sedíte sami, jestli si koupit rohlík, nebo chléb, kdy si máte umýt ruce a jak :), v čele s agentem STB z vás udělali totální pitomce. Líbí se vám to?

Dnes a denně vidíte, že nikdo není vážně nemocný, jedná se o klasický příklad totálního selhání vás samotných, kteří jste se, zcela dobrovolně, nechali zavřít do koncentráku, souhlasili jste s naprostou státní šikanou, totalitou. Vládnoucí soudružská klaka už neví, jak z toho ven, proto projednává naprosté pitomosti, se kterými si všichni ví rady. Ale víte o tom, že naše země jde ekonomicky nezadržitelně k zemi a již brzy tam bude? Nebude na léčbu skutečně nemocných, ne vás, vystrašených pitomců, ale těch, co jsou skutečně vážně nemocní. Nebude na kompenzační pomůcky pro handicapované, nebude na podporu MHD, nebude na nic, ani na růst důchodů. A to vše, kvůli vám.

O kolik let se ekonomicky vrátíme zpět? O 20, o 30 let? A to vše kvůli vám, kteří jste volali po uzavírání všeho, nenechali jste zemi a její občany žít, dýchat, jako to udělalo Švédsko, USA a další země. A to vše kvůli šíření strachu ze strany bolševických gaunerů, kteří takto fungují v naší zemi 75 let! Pořád stejný způsob ovládání zcela pitomých mas tzv. Občanů. Jste připraveni vybírat popelnice, platit jídlo vašim rodičům, náklady na ubytování, na snížení reálných příjmů vašich i vaší rodiny o více jak 30%? To je důsledek vaší neodpovědnosti, zločinu na vlastních dětech, rodičích apod.

Ekonomické zákonitosti. Zavřeli jste jim obchody, podniky, ale jejich náklady byly pořád stejné, nebo podobné – nájmy, elektřina, plyn, topení, mzdy – a tyto museli platit z toho, co našetřili. Budou to chtít zpět. A to vše ještě letos, mnohé by to totiž definitivně „položilo“. Kdo to asi zaplatí? My všichni. Kvůli vám, vystrašení pseudobolševici. Zdraží, roztočí se inflační spirála.

Tak si to užívejte, brzy se dočkáte toho, kdy vláda bude probírat, kdy budete moci mít sex se svoji manželkou, přítelkyní a zda u něj budete muset mít roušku, tak daleko to klidně necháte dojít.

Švédské město vyžaduje povolení k žebrání, stojí v přepočtu 600 ...

Čínská žebrota

Jistě jste již zaslechli informaci o tom, že my, český národ, máme zachraňovat čínskou žebrotu ze Smartwings, jejichž cca polovinu vlastní Číňané. Ti Číňané, kteří podle toho blázna Zemana prý měli naši ekonomiku zachraňovat, přitom nemají pár miliard na záchranu vlastní firmy. Žebrota to je. A tuto pakáž sem soudruh Zeman s tou jeho hradní klikou, natáhli, aby plundrovali tuto zemi. Jsem kategoricky proti tomu, aby naše země, naši lidé, svými daněmi, cokoliv platili čínským komoušům za jejich neschopnost. Nemáme na péči o naše lidi, nemáme na zdravotní péči, chybí zde více jak 60 miliard korun, abychom zajistili adekvátní péči našim nemocným lidem. Byla by to sprostá bolševická krádež, okradení vlastních občanů.

Pokud čínští komunisté nemají peníze, ať táhnou, nikdo je tu nechce, ani nepotřebuje. Potřebujeme svoji vlastní silnou střední třídu, ne komunistické vrahy v naší zemi, potřebujeme hrdé občany, ne pročínské kolaboranty, žebrající u nás o naše daně, potřebujeme kvalitní podnikatelské prostředí, ne bolševický humus, který se skrývá za čínskými komunisty. Zcela jistě nepotřebujeme čínskou leteckou společnost!

Vláda, která ničí tuto zemi

Dlouho jsme to tu neměli. Ne, že by všechny vlády v naší zemi po roce 1989 neničily tuto zemi, ale nedělaly to úmyslně, nebyl to jejich prvotní záměr, jako u té dnešní vlády. To je vláda horší, než nacistická, nebo kterákoliv komunistická. Totální likvidace ekonomiky a tím i našich životů, lidských životů, exekuce, budoucnost našich dětí, to vše se dlouhodobě snaží váda ničit a exekuce podporovat, až v této zemi budou žít jenom oslové, kteří pořád budou tvrdit, že to je v „našem“ zájmu. Ne, v našem zájmu je budovat prosperující zemi, bez totalitních stran, bez komunistů, nacistů, předávat zem v lepším stavu, než jsme ji dostali. Proti tomu všemu vystupuje naše současná vláda.

Místo změny ekonomiky v moderní ekonomiku 21. století se tu vracíme do století 19. Možná si někteří myslí, že tomu tak není, ale je tomu tak. Země plná zločinců, mafie, otroků. Je čas se tomu postavit.

Politika je obchod s lidskou hloupostí, nezapomínejte.

Tak hezký víkend a celý příští týden.