17. 3. 2019 Ikarův pád

Tento týden přinesl Klausovi ml. pád na úplné dno, které završilo jeho vyloučení z ODS. Tento tolerovaný a Policií kupodivu nikdy nestíhaný, prokazatelný nacista, měl tu drzost přirovnat demokratické hlasování v EU, jehož výsledkem jsou synchronizované právní řády zemí v EU, k brutální nacistické metodě výběru židovských obětí odvážených na jistou smrt do koncentračních táborů a jejich výběru. Následně si dovolil přirovnat politický názor prezidenta Macrona z Francie s vizí větší integrace členských zemí EU k myšlence Mein Kampf a Hitlerovi. To, že zpochybňuje holocaust a přirovnává tyto brutální nacistické metody k metodám demokratického hlasování a prosazování zákonů, čímž bagatelizuje holocaust, je trestný čin, Policie by měla začít konat. Pro ty, co tento jeho psychopatický výkřik obhajují, musím připomenout základní věc, v EU nikdo nerozhoduje o milionech životů a jejich transportu do vyhlazovacích táborů, ani následně národní Parlamenty takto nerozhodují. To, k čemu byli Židé nuceni fanatickým nacismem, byla součást jejich ponižování, perzekuce, nelidskosti, rozhodovat o tom, koho nyní pošleme na smrt. Historicky se způsob přejímají legislativy schválení EU do národního zákonodárství činí několik desítek let, již od dob EHS, nikdy se žádný člen EU takto vůči tomuto způsobu nevyhranil, ani by si nedovolil, protože všichni ví, že si volíme naše poslance do Evropského parlamentu, kteří hájí naše národní zájmy a zároveň zde rozhodují. Nikdo nám nic nediktuje, nenařizuje.

Je dobře, že tento prokazatelný nacista již přišel o své místo v demokratické straně. Je to obyčejný psychopat, ne moc chytrý, bolševicky vzdělaný, bez jakékoliv vize, jedná se o typický prototyp voličů Okamury a Zemana, kteří nemají žádnou vizi o tom, kam a jak má naše země směřovat ve vývoji, výzkumu, technologiích, ochraně životního prostředí, shrnuto - žádnou vizi o budoucnosti, kteří si založili svůj smysl života na neustále nekonstruktivní kritice, bez jakékoliv nabídky lepší budoucnosti, zakonzervování současného stavu, který je podporou mafiánských praktik, ultra finančních zločinů a podvodů, páchaných právě těmi politiky, které oni volí. U voličů to je pochopitelné, tedy alespoň těch duševních mrzáků, které jsem uvedl, ale u politika to je nepochopitelné.

Faktem je, že okamžitý efekt u preferencí ODS to bude mít spíše negativní, protože Klaus ml. přitáhl k ODS hodně voličů SPD, neonacistů, ale s ohledem na budoucnost to byl správný krok a preference se budou zvyšovat pouze tím, jaký program ODS nabídne. Druhým faktem je, že tento krok je nedostatečný, tedy pokud chce ODS skutečně jednou vyhrát volby. ODS by měla takto postupovat ve všech případech, kdy "členové" poškozují tuto stranu, tedy měla by ve vylučování pokračovat. Jména těch, co poškozují ODS, jsou všeobecně známá - Zahradil, Udženija, Černochová, Skopeček, Langer, Majerová a další. Ta jména se dají shrnout do nálepek - neonacisti, mafiáni. Na rozdíl od některých členů ODS si jsem jistý, že nemá být žádná "platforma" v politické straně tolerována. Mají být tolerovány odlišené názory na program takové strany, nikoliv odlišný pohled na směřování strany a na budoucnost takové strany. Tolerance rozvracečů strany, tzv. "platforem", lidově řečeno, uřízla větev ČSSD a přivedla ji k prahu nevolitelnosti (5%), v minulosti ale i ODS. Proto by nikdo neměl opakovat chyby z minulosti.

Pořád ovšem platí, že Babiše porazí pouze strana, která se vzdá svých 200 let starých, nefunkčních, nesmyslů a začne nabízet občanům kvalitní, moderní program, který bude jasnou vizí, nezpochybnitelnou ve svém programu, směřující k lepší budoucnosti všech občanů, nikoliv pouze některých.