17. 12. 2017 Dříve bývala Praha centrem vzdělanosti, dnes je centrem evropských nacistů

Je čas Adventu, lidé, kteří nepochopili význam Vánoc, se honí, pachtí, lopotí, občas jsou nervózní, ale přesto se snaží být na okolí příjemní, ostatní se snaží užít si těchto největších křesťanských svátků, prohlíží si výzdoby měst, jdou na svařáka, projdou se městem s rodinou, navštíví se vzájemně, a v tomto čase nám zástupce NSDAP-SPD Okamůra naveze do Prahy bandu evropských nacistů. V době Vánočních trhů se musíme dívat na obličeje evropských nácků. Těžko se k tomu, v tomto období, nějak vyjádřit, bez "lidové" mluvy, ale zkusíme to pouze zakončit tím, že na takové maškary není Evropa, ani civilizovaný svět, zvědavý. A k tomu jim asistuje Policie, která je chrání, jako chránila navezenou stafáž z čínské ambasády, která mlátila české občany s vlajkou Tibetu na ramenou, apod.

Auto-moto

Ústavní soud odložil platnost III. a IV. vlny zavedení EET, která se měla týkat řemeslníků, lékařů, právníků a dalších. Vyhověl tak, po více než roce od podání ústavní stížnosti senátorů, alespoň z části této stížnosti. Přestože má Ústavní soud povinnost řešit přednostně stížnosti, které mohou mít obrovské finanční škody, jako v tomto případě miliardy vyhozené podnikateli za pořízení zařízení k EET, tak se doslova "kopal nudou do zadnice" a flákal se, jak to jenom šlo. Není to první případ, kdy svojí nečinností Ústavní soud způsobil mnohamiliardové škody, protože i ti, co čekali na zavedení jejích vlny EET si zařízení již pořizovali a doslova vyhodili miliardy oknem. Faktem je, že by soudce Ústavního soudu měl stát, prostřednictvím nezávislého soudu v Evropě, nechat soudit za náhradu škod, které svojí nečinností způsobil a zbavit je funkcí. Ústavní soud, zcela úmyslně, nevyužil své možnosti - pozastavit výkon zákonu do jeho rozhodnutí. Mohou se vymlouvat, jak chtějí, ale faktem je, že Ústavní soud zcela nelegálně podporuje diktátorské praktiky minulé vlády a svým výrokem podpořil tyto diktátorské praktiky, jako zcela legální. Nástupu diktatury již tak nic nebrání.

Domácí potřeby

Rozner z SPD, to je ten mediální pitomec, co se neumí vyjádřit k jediné věci, byl nominován do čela sněmovní komise pro kontrolu NBÚ. Stejně tak i rudá mlátička Ondráček (KSČ), byl nominován do čela sněmovního výboru pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů. Každý soudný člověk, i volič těchto diktátorských stran, se musí takovým nominacím podivit a přiznat si, že takovéto výstupy politickou kulturu v naší zemi nezvyšují, naopak ji dostaly na nejhlubší dno.  Nejlepší kvalifikací Roznera je "brousit", nebo být neúspěšným hudebním manažerem, rudá mlátička naopak velmi dobře ví, jak bezhlavě mlátit děti za výkřik - Svoboda. Tato žumpa povede naši zemi. Jak to dopadne, si dokážeme všichni představit. Máme-li ovšem takové politika, jako je Venda Klausů ml., který pro ně zvedne ruku, protože mu to je jedno, tak se nemůžeme divit, že naše země se nadále bude pohybovat v takovém marasmu, který tu Venda Klausů st. zavedl a funguje tu 27 let. Kdejaký "debil" může být šéfem sněmovního výboru pro cokoliv, přestože o té práci nic neví. To je reálná ukázka politikaření v naší zemi a odpověď na dotazy, proč je naše země v takovém hnoji, v jakém se nachází. Žádný politik neřeší problémy občanů, ale pouze a jenom svá koryta.

23843413_189474754945200_5300800525474957204_n

Tak vám přejeme krásné svátky Vánoční, mnoho krásných setkání, mnoho radostných chvil v této době a na Štědrý den určitě ještě komentář napíšeme.